lekarz Małgorzata Markiewicz

2,4
2,7
2,1

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!! Chamka jakich mało! Bezczelna, krzykliwa, brak jakiegoś poziomu i NIE KOMPETENTNA, tego "rzęsistka" to chyba już na tych swoich szkiełkach wyhodowała

beznadzieja,nie polecam, stara, zgorzkniała i krzykliwa, pobrała mi cytologię w stanie zapalnym to już chyba nie trzeba nic tłumaczyć na tematkompetencji

Szczerze nie polecam, biocenozę pochwy miałam robioną przy każdej wizycie, na szczęście płaciłam tylko raz. Badanie wydawało się być wiarygodne. Pani doktor zrobiła również cytologi, która nic nie wykazała, a z badania biocenozy pochwy wyszło jej że mam rzęsistka i grzyba, jak mi później inni lekarze powiedzieli, gdybym miała to co stwierdziła dr. Markiewicz wykazałaby to napewno cytologia i byłoby to tam opisane. Po wizytach u Markiewicz byłam u trzech innych lekarzy,żeby się upewnić, potwierdzili oni po kolejnych badaniach, że jestem zupełnie zdrowa. A Dr. Markiewicz leczyła mnie tak 8 miesięcy na przemian tymi samymi lekami i nigdy nie było poprawy. Więc jeśli chodzicie do niej i podobnie was leczy skonsultujcie to z innym lekarzem. Ja znalazłam teraz lekarkę, która jest bardzo miła w przeciwieństwie do Pani M.i uważam, ze jest w 100% lepszym specjalistą.

Pani doktor rzeczywiście bywa niemiła, jednak, czy lekarz nie ma być przede wszystkim kompetentny? Idąc do specjalisty nie idziemy po to by głaskał nas po głowie, ale po to by zdiagnozował przypadłość i zalecił odpowiednie leczenie. A jeżeli o to chodzi dr Markiewicz jest na prawdę dobra. Po zdiagnozowaniu choroby tłumaczy na czym ona polega i co może być przyczyną, oraz wyjaśnia (nie raz kilkakrotnie, by dobrze zapamiętać) jak stosować leki. Z czystym sumieniem poleciłabym ją koleżance, a wracając do braku uprzejmości, o ile my będziemy mili dla Pani doktor to i ona będzie taka dla nas ;)

Byłam u p. dr na wizycie na NFZ, nie polecam, była nieuprzejma, krzyczała, nie potraktowała mojej choroby poważnie, przepisała ogrom antybiotyków, po których dostałam uczulenia, brak kompetencji. Zdecydowanie odradzam tą panią doktor.

Według mnie P. Markiewicz jest dobrym lekarzem. Fakt, że trzeba długo czekać w poczekalni jest trochę denerwujący bo Pani doktor robi sobie co 2-3 pacjentki 10 minutową przerwę:) ale myślę, że warto poczekać. Za każdym razem (przy każdej wizycie) mam robioną biocenozę pochwy i o dziwo tylko 2 razy płaciłam za to badanie:) troszkę nie wiem jak to jest z wiarygodnością tego badania bo za każdym razem mam ten sam problem;) ale według mnie P.Markiewicz podchodzi do pacjentki miło i zawsze wytłumaczy wszystko ze szczegółami:) POLECAM:)

Jestem bardzo młoda. To moja pierwsza p. ginekolog u jakiej byłam. Potraktowała mnie bardzo miło, okazało się, że nie wszystko jest w porządku, wytłumaczyła mi na czym to polega i dodatkowo bardzo dokładnie wypytała o mój styl życia szukając przyczyny. Na samym początku poinformowała mnie, że chce zrobić płatne padanie, na które wyraziłam zgodę.Zawsze była bardzo dokładna i dużo ze mną rozmawiała. Co do kolejki się zgadzam, trzeba strasznie długo czekać ale mimo wszystko uważam, że warto.

Byłam u Pani doktor na wizycie refundowanej. Zrobiła mi bez pytania badanie tzw. biocenozę pochwy, po czym po badaniu i wypisaniu leków mówi,cyt.: "30zł za badanie". Szczerze się zdziwiłam ale z tego zaskoczenia zapłaciłam i wyszłam. Może rzeczywiście takie badanie nie jest refundowane przez NFZ ale wydaje mi się, że wypadałoby najpierw zapytać czy chcę je wykonać, bo może akurat pacjentka nie mieć przy sobie kaski i zaistnieje niepotrzebne zakłopotanie.... Poza tym doktor ok, mam wrażenie że z wiekiem jakby złagodniała :)

Witam ; ) mój problem jest taki ,iż jestem w 5 miesiacu ciąży a w karcie ciąży mam tylko jedną wizytę . ! żadnych usg. jest niemiła dla pacjentek.ostatnio jak prosiłam o USG to powiedziała ,że nie ma czasu i zaprasza na wtorek prywatnie. ! nie mam zamiaru płacić 150 zł za zdjecie mego dziecka . ! moja znajoma ma kilka zdjec od dr Markiewicz a ja ani jednego . !

Witam ; )

P.Doktor leczyła mnie bardzo dlugo , faszerując róznymi nie zawsze potrzebnymi jak sie pózniej okazało lekami. Kiedy miałam problem niecierpiący zwłoki nie moglam sie z nia skontaktowac przez co poszlam do innego lekarza.Ona zareagowała na to nie zbyt dobrze. Była chamska i nieuprzejma , wrecz zaczela mnie wyzywac.A komentarze o zapachu papierosów i dymie są 100% prawdziwe.