lekarz Małgorzata Markiewicz

2,4
2,7
2,1

Byłam u Pani doktor już na kilku wizytach (prywatnych i publicznych) - nic poważnego, tylko antykoncepcja i cytologia. Za każdym razem byłam dobrze traktowana, ani razu nie darzyło mi się żeby Pani dr krzyczała czy coś w tym stylu. Jeśli miałam jakieś pytania odpowiadała mi w miarę wyczerpująco, nie migała się od odpowiedzi (jestem młodą osobą, a wiadomo że młodzi są nieraz zbywani). Cytologię przeprowadza bezbolesnie, bezstresowo, nie ma obaw że ktoś nieproszony zobaczy mnie nago;) w ciąży jeszcze nie byłam, więc nie wiem jak to by było, ale ogólnie jestem zadowolona z każdej wizyty u Pani doktor.

Zapłaciłam 30 zł za biocenozę pochwy, ale to jedyna doktor, która w ogóle zaleciła te badanie. Dała mi wybór, czy leczymy na ślepo, czy jednak robimy wymaz. Poza tym dla mnie była uprzejma, delikatna i wytłumaczyła mi wszystko, co chciałam. Póki co nie narzekam.

nie polecam, nieuprzejma, krzykliwa, nie raz doprowadziła mnie do łez

nie polecam, nieuprzejma, krzykliwa, nie raz doprowadziła mnie do łez

Nie dość że jest niemiła, każe czekać pacjentkom na korytarzu , gdy weszłam bez zapowiedzi pani dr. paliła w gabinecie papierosa a za chwile miały wejść kobiety ciężarne, brak słów !!!!

niesympatyczna,krzyczy,lekcewazy i obraza pacjentki

niesympatyczna,krzyczy,lekcewazy i obraza pacjentki

bardzo dobry lekarz. i nie będę tu piep***la głupot jak inne - sorry dziewczyny ale nie wiem kiedy i u jakiego lekarza byłyście skoro tak komentujecie ale to na pewno nie jest Pani Markiewicz.

Nie dość że jest nie miła i przyjmuje z dużym opóźnieniem o wypisuje bardzo drogie leki. Na ostaniej wizycie zbadała mnie po czym kazała za badanie zapłacić (jestem ubezpieczona w funduszu)

JEST NIE MIŁA NIE UMIE LECZYC WRZESZCZY WYZYWA TRAKTUJE PACJENTKI JAK GÓ...O!!!!SZCZERZE NIE POLECAM

Nie polecam Pani jest niemiła i traktuje pacjentki jak dzieci w przedszkolu. Pani doktor uwagi są czasami nie na miejscu. Byłam w przeciągu 5 lat może 3 czy 4 razy zawsze wychodzę zniesmaczona. Jak nie mogłam zajść w ciążę wykryła przyczynę (chorobę) i źle mnie leczyła. Zmieniłam ginekologa który stwierdził, że jest wszystko ok i że leczenie było nieodpowiednie. Dziś mam 2,5 letniego synka. Zdecydowanie nie polecam!

ginekolog jest nie miła i ma różne humorki ,ale po doświadczeniach z innymi lekarzami ta przynajmniej zna się na tym co robi,jest konkretna i rzeczowa.