lekarz Małgorzata Markiewicz

2,4
2,7
2,1

bardzo dobra Pani ginekolog,dokładnie bada, jest delikatna, wszystko tłumaczy, upszejma,polecam bo warto

Opóźnienie około 40 minut. W gabinecie smród dymu papierosowego. Bardzo nieprzyjemna. Stanowczo nie polecam, nie wiem czy kiedy w Polsce będą w końcu leczyć na fundusz na poziomie. Za co my do cholery płacimy. Wyszłam bardzo zdenerwowana w zaawansowanej już ciąży.

Przez 8 lat nie mogłam zajść w ciążę. Pani doktor jako jedyna z wielu lekarzy zdiagnozowała przyczynę. Od początku była bardzo miła, ciepła, wszystko tłumaczyła i rysowała jak małemu dziecku. Poświęcała mi dużo czasu. Teraz jestem w 9 miesiącu ciąży. Miałam pełno obaw i strachu. Pani doktor nie zbagatelizowała żadnej mojej obawy. Dostawałam skierowania na różne badania bez problemu. Szczerze przyznawała, kiedy czegos nie wiedziała, ale zawsze wtedy kierowała mnie do jakiegoś specjalisty. Wszystko to oczywiście w ramach ubezpieczenia. Uważam, ze chodząc na prywatne wizyty do jakiegokolwiek innego lekarza nie byłabym pod lepszą opieką.

lekarka chamska za grosz kultury poszłam rok temu nie wierzac opinii kolezanek i sie przejechałam potraktowała mnie jak psa do dzis omijam jej gabinet szerokim łukiem, zle leczy

Lekarz jest po to aby leczyć a nie krzyczeć na pacjentki, p.doktor ma zły dzień to słychać już na korytarzu - obraża, szydzi, musi mieć czas na kawkę i papierosa - mimo wietrzenia pomieszczenia - strasznie śmierdzi. Leczyła mnie przez dwa miesiące i niemogła wyleczyć - kazała przenieść się do innego lekarza i tak też zrobiłam, inne leki, inny lekarz i jestem zdrowa. Niepolecam nikomu kontaktu z tą panią - napoczątku jest dobrze ale im częstsze są wizyty tym są krótsze i bardzo niemiłe. Aby się czegoś więcej dowiedzieć na temat choroby odsyła do netu - "...ja niemam czasu aby teraz wszystko tłumaczyć...".

Chodzę to P.doktor juz od wielu lat. Prowadziła również moja pierwsza ciąże. Moze rzeczywiście na początku sprawia wrażenie osoby bardzo nie milej, ale myślę ze to jest jej styl bycia. Taka po prostu jest. Jesli są jakieś wątpliwości, lub pytania wszystko wytłumaczy oraz na kazde pytanie odpowie. Polecam

Nie wyobrażam sobie bardziej niesympatycznej osoby od tej Pani. Chamstwo i bezczelność to główne cechy tej Pani. Nie polecam

Pani doktor podważa wyniki specjalistów, sprzęt pamięta dawne czasy.... Fakt, że mnie zraziła w roku 2005, podczas pierwszej ciąży. Może coś się zmieniło, ale ja za wiele nerwów zjadłam.