lekarz Małgorzata Stradomska-Wacławik

Laryngolog

1,4
1,2
1,3

Lekarka nic nie wykryła, a dzien pozniej inny lekarz wykrył zapalenie ucha, tlumaczenie ze boli i ze cos jest na 100% nie tak nic nie dalo, poniewaz lekarka stwierdzila, ze wszystko jest ok. Odradzam :)

Najgorszy lekarz jakiego spotkałem(słowo lekarz to przesada)zero kompetencji,totalnie chamska chamstwo można jeszcze przeżyć,ale ta pani poważnie zagraża życiu i zdrowiu,syn z silnym bólem ucha usłyszał że nic tam nie widać,po wizycie w innym gabinecie prywatnym okazało się że ma silne zapalenie.UNIKAJCIE TEGO LEKARZA JESLI KOCHACIE SWOJE DZIECI.

Jestem 15 minut po wizycie u tej lekarki. Trafiłam do niej z trzyletnią córką, żałuję, że wcześniej nie poczytałam opinii o tej kobiecie, bo lekarzem nazywać się jej nie powinno. Opryskliwa, do mojej córki cytuję powiedziała: "Uspokój się, bo ci zaraz przyrżnę!"... do tej pory nie potrafię się otrząsnąć. Dobrze, że moje dziecko fuknęło na nią, czyli wyraziło swój stosunek - odpowiedni.

Tragedia!!! Nie sądziłam, że tacy lekarze jeszcze istnieją... chamska, opryskliwa, gburowata, arogancka i wiele innych negatywnych epitetów możnaby tu przytoczyć... Przyjechaliśmy z 7 miesięcznym synem, który popłakał trzymając się za ucho...a ona stwierdziła, że nie mamy co robić i po lekarzach jeździmy... I zapytała się najbardziej wrednie jak tylko szło :"a co nie może się za ucho trzymac???" NIE POLECAM NIKOMU!!!

Tragedia!!!

wszystkie zamieszczone tu opinie negatywne są naprawdę prawdziwe , kobieta minęła się z powołaniem,arogancka to mało powiedziane pojechałam z synem na ostry dyżur gdy nas zobaczyła że wchodzimy na oddział juz od samych drzwi zaczęła hamsko i podle nas traktować , z wielkimi pretensjami co my wogóle tu robimy i czemu zakłócamy jej spokój na dyżurze nie wysłuchawszy nawet co nas tu sprowadza, nakrzyczała mi na dziecko jak by jej coś było winne!!!!! Nie polecam tego " lekarza" nikomu i sprawy nie pozostawię tak sobie zaraz będe pisac skargę do odpowiednich organizacji ostrzegam wszystkich pacjentów przed tym laryngologiem. Dziwna rzecz ze pomimo tylu skarg taka pani nadal pracuje w publicznych ośrodkach-żenada

Z większością opinii również się zgadzam, bardzo nie miła pani. Mam problem z zatokami i prosząc o skierowanie na badanie tk usłyszałam odmowe. Nie polecam tej pani doktor. Zmarnujecie tylko czas w poczekalni.

Lekarka niemiła,nieuprzejma,gbur jakich mało! Podejście do pacjenta beznadziejnie tak jak i podejście do pracy. Miałam wrażenie ,że jest tam za karę. Brak empati! Jak w ogóle ktoś taki może pracować z ludźmi z Dziećmi....Szok i niedowierzanie! Beznadziejny lekarz i człowiek!!!

beznadzieja!! nie polecam, ogólny foch i pretensja że się do niej przyjechało. TRAGEDIA. Arogancka, bez empatii, nieuprzejma itp itd...

nie ma co się powtarzać... ludzie napisali prawdę. Arogancka, nieuprzejma, bezczelna, nawet nie powiedziala co sie dzieje nic nie wytlumaczyla... beznadziejna...

Potwierdzam wszystkie poprzednie negatywne opinie. To jakieś nieporozumienie. To nie lekarz. Bufon, nieuprzejma i zła na pacjentów. Małe dzieci nie rozumieją dlaczego ktoś jest dla nich taki niemiły. Tej kobiety należy unikać. Przyjazny szpital? Może. ... Przyjazny lekarz? Absolutnie!!!!! Nie polecam!