lekarz Małgorzata Stradomska-Wacławik

Laryngolog

1,4
1,2
1,3

Dziś wieczorem po 5 godzinnej tułaczce z synem który ma ostrą anginę, trafiliśmy do Szpitala MAVIT w Katowicach na ostry dyżur i niestety trafiliśmy na te lekarkę. Pani ewidentnie nie chciała udzielić pomocy naszemu wykończonemu synowi. Traktowała nas jak intruzów, którzy zakłócili jej spokojny dyżur. Pani była opryskliwa, niemiła, arogancka i wręcz bezczelna. Zamiast pomóc dziecku zaczęła nas pouczać ze nie o tej godzinie się przyjeżdża do lekarza z dzieckiem itp. Bardzo nie polecam i moim zdaniem taki ktoś nie powinien leczyć i powinni jej odebrać uprawnienia.

Odradzam tą panią, trudno nazwać ją lekarzem według mnie powinno sie jej odebrac uprawnienia, arogancka, niemiła, robiła łaskę, że w ogóle przyjechaliśmy na dyzur do Mavitu, bezczelnie mówi,że mamy szukać lekarza w przychodniach więc po co sa dyżury?????Dziecko z zapaleniem ucha z bólem prawie nie zbadane, jakiś antybiotyk bez jakich kolwiek pytań o uczulenie na do widzeniana do końca nie wie, które to ucho nas sie pyta..czy to jest lekarz czy żart?!

To nie lekarz tylko chora psychicznie osoba. Podejście do pacjenta szkoda słów. Przy wycieku ropy z ucha oględziny trwały 2 sekundy i antybiotyk. To jest lekarz , to kpina powinni jej odebrać uprawnienia.

Arogancja i zarozumiałość. Brak rozmowy z pacjentem, wywiad ograniczający się do 2 pytań. Pretensje o to, że pacjent w ogóle pojawił się w gabinecie. Absolutnie odradzam.

W tym miesiacu (wrzesien 2014) mialam przeprowadzony zabieg usuwania guzka z malzowiny usznej uszkodzonej po kolczyku. Pani doktor profesjonalna, pomocna, miła w stosunku do mnie i kompetentna. Bardzo dziękuję! Oceniam bardzo pozytywnie...jak malo kiedy w sluzbie zdrowia. Agata K.

Ja też doświadczyłam arogancji ze strony pani doktor

Ja też doświadczyłam arogancji ze strony pani doktor

Pani doktor wogóle nie ma podejścia do dzieci.Jest bardzo arogancka i krzyczy na dzieci.Nie polecam takiego lekarza ponieważ zwykła wizyta jest dla dziecka stresem i niemiłym przeżyciem.Nie rozumiem, jak ktoś taki może być lekarzem dziecięcym!

arogancka bufon podzielam opinie negatywne.blokuje etat innym lekarzom z powolania.nie polecam.

5 sierpnia miałam zabieg przegrody nosowej w Szpitalu w Czeladzi wykonany przez panią doktor Małgorzatę Stradomska - Wacławik.Zabieg przeprowadzony bardzo szybko i profesjonalnie .Nic nie bolało nawet nie musiałam brać po zabiegu tabletek przeciwbólowych.Opieka bardzo dobra zarówno lekarska jak i pięlegniarek.ZA CO CHCIAŁAM BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ PANI DOKTOR, ORAZ POLECIŚ TĘ METODE ZABIEGU PRZEGRODY NOSOWEJ NIE BÓJCIE SIĘ TO NAPRADE NIC NIE BOLI.

Podzielam opinie poprzednich pacjentów. Niestety byłem na wizycie u tej pani w ramach NFZ. Brak szacunku dla pacjenta. Chamska i arogancka. Tacy ludzie nie powinni być lekarzami.