Lekarze Dąbrowa Górnicza

lekarz Tomasz Obrębski

Urolog

ulica Dąbrowskiego 38/36
41-300 Dąbrowa Górnicza

Zdecydowanie nie polecam. Na wizycie prywatnej powiedział, żeby w razie zostrzenia objawów zgłosic sie do szpitala na Strzelecką w Katowicach na jego dyżur. Po zjawieniu sie w szpitalu zlecil zastrzyk przeciwbólowy i kazał wypisać skierowanie do Sosnowca na urologię gdzie trafiłem dwa razy z silnym bolem kilka dni wsześniej. Po prostu kpina. Nie polecam nikomu tego lekarza.

dr n. med. Teresa Mróz

Kardiolog

Dąbrowa Górnicza

Wprawdzie powyższa analiza nie "wychodzi" dobrze dla pani dr Mróz, ale polecam Ją jednak, ponieważ uratowała życie mojemu ojcu. W pewnym momencie leczenia stwierdziła, że natychmiast musi iść na bay-passy. Termin był za 2 miesiące. Pani dr stwierdziła, że ojciec nie przeżyje tyle czasu bez natychmiastowej operacji. Zrobiliśmy wszystko, co było możliwe i zdążyliśmy. Ojciec żyje 6 rok po operacji. Innym razem w czasie wizyty kontrolnej od zaraz położyła tatę ...

lekarz Marta Obałek-Rusin

Neurolog

Kościuszki 20 lok. 22
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo nieprofesjonalne, karygodne podejście do pacjenta. Pani doktor mówi żeby przyjść, a jak pacjent przychodzi to go odsyła i robi z niego wariata. Przykre, że tyle trzeba się użerać płacąc podatki.

Beata Bartman-Tybura

Ludowa 1
41-310 Dąbrowa Górnicza

Nie polecam zdecydowanie!!!! Leczenie zęba w piętnaście minut. Pani doktor idzie na ilość a nie na jakość usługi. Szkoda czasu i pieniędzy.

lekarz Ewa Łojko

Endokrynolog, Ginekolog położnik

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Chodzę do dr Łojko ok 20 lat. I żyję 😁 Jest bardzo konkretna i potrafi leczyć. Jedyny minus za punktualność.Polecam jako ginekolog i endokrynolog

Olga Olechnowicz

Psychiatra

psychiatria4444
Dąbrowa Górnicza

Dawno temu,gdy przyjmowała w przychodni była dobrą lekarką. Nie mogę powiedzieć,potem faktycznie chyba coś się zmieniło. Także moja opinia jest z okresu 1997.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Anna Barzyk-Arciszewska

Otolaryngolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul.Konopnickiej 30
41-300 Dąbrowa Górnicza

Czytając opinie jechałem na wizytę z mieszanymi uczuciami. Pani doktor punktualna, wszystko wyjaśniła, pomogła. Duża empatia. Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Ark

lekarz Jerzy Chrobak

Dąbrowa Górnicza

Chcę napisać o sytuacji która miała miejsce prawie 30 lat temu. W sobotę wieczorem udałam się do szpitala, zaczynał się poród, miałam straszne bóle gorsze niż przy pierwszej ciąży. Na porodówce był przyjmowany jeden poród, przez lek. Ziembińskiego którego szczerze polecam. Położne poszły po drugiego dyżurującego lek. właśnie J. Chrobaka, ale co tam sobota wieczór pan lekarz nie będzie się przemęczał i oczywiście nie przyszedł. Doktor Ziembiński wykazał się dużą ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Anna Powichrowska

AL.Piłsudskiego 2
41300 Dąbrowa Górnicza

A ja polecam panią doktor, kompleksowe podejście do pacjenta, po badaniach skierowała do specjalisty reumatologa. Niestety po kolejnych badaniach, sprawdzilo się jej podejrzenie, to to może być reumatoidalne zapalenie stawów, najważniejsze że mam już wdrożone leczenie.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ewa Derej

Neurolog, Psychiatra

NZOZ Pro Psyche
III Powstania Śląskiego 4
Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor -wspaniały lekarz. Bardzo mi pomogła. Godna polecenia.

Marek Ludwikowski

NZOZ LUMO-MED
41-303 Dąbrowa Górnicza

Fantastyczny pan doktor. Kompetentny i pomocny! Taki lekarz dziś to rzadkość! Nastawiony na pacjenta a nie zysk! Polecam wszystkim bardzo serdecznie!
Opinia dodana przez: Oktawia

lekarz Eugenia Stelmach

Storczyków 22
41-303 Dąbrowa Górnicza

Rozmawia przez telefon w trakcie wizyty w sprawach osobistych. Nie polecam. Chory siedzialem i musialem 20 min sluchac prywatnych rozmow.

dr n. med. Jacek Janas

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

PAN DOKTOR (piszę drukowanymi, ponieważ bardzo zwraca uwagę na swój tytuł), okazał się bardzo nieprzyjemnym, bezczelnym i nie wyrozumiałym. Niestety wykształcenie wyższe nie świadczy o niczym, bez podstawowego wychowania. Nie polecam.

lekarz Elżbieta Lis

Kościuszki 7a/7
41-300 Dąbrowa Górnicza

Byłem tydzień temu u tej pani żal tylko tych 150 zł ! Pani bardzo sluzbistka pycha bardzo przez nią przemawiał a jako okulista nic się nie dowiedziałem i musiałem o wszystko pytać wizyta miała być na 16.30 a przyjęła mnie dopiero 15.55 i w 15 minut szybciutko mnie obsluzyla bo kolejny klient czekał od wielu osób słyszałem o tej pani oczywiście nic dobrego BARDZO NIE POLECAM
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Violetta Borowicz

Lekarz medycyny pracy

Przemysłowa 1
41-300 Dąbrowa Górnicza

Hehe bardzo sympatyczna doktorka, sympatyczna i smieszna. Tak obsłużony ulekarza jeszcze nie byłem;)) polecam
Opinia dodana przez: Paweł G

dr n. med. Joanna Zych-Sowa

Laryngolog

Różana 10
41-300 Dąbrowa Górnicza

nie wiem skąd te wszystkie negatywne opinie, bo od wielu lat chodzimy do Pani doktor na NFZ i uważam, że jest najlepszym specjalistą jaki istnieje. A ilość sprzętu jaki posiada w gabinecie na fundusz jest po prostu niesamowita. chodziłam już do wielu laryngologów, głownie prywatnie, ale najlepiej do doktor Zych-Sowy.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Stanisław Piedziński

Kardiolog

ulica Al. Piłsudskiego 92
41-303 Dąbrowa Górnicza

Jestem zadowolony z usług pana doktora. Rozpoznał u mnie wcześnie chorobę, co znacznie wpłynęło na moje zdrowie. Polecam serdecznie.

lekarz Mariola Warwas

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Kościuszki 20 lok. 22
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor była uprzejma, ale mam wrażenie to jedyny plus wizyty… wizyta z niemowlakiem (trzy miesiące), w gabinecie brak miejsca na rozebranie/ubranie malucha, wiec robiliśmy to na kolanie. Problem z wysypka skórna, skierowani zostaliśmy przez pediatrę. Pani doktor kazala sie rozebrać, zerknęła szybciutko na zmiany skórne i do ubrania. Usłyszałam tylko „muszę pomyśleć co mu na to dać”, za chwilkę wzięła do ręki bloczek z ulotkami i „mooooze to!”, zaznaczyła ...

lekarz Małgorzata Kardasz-Ziomek

Laryngolog

Wyspiańskiego 1
Dąbrowa Górnicza

Sor na Truchana porażka jak można tak traktować dzięki pisanie historia 20 min dziecko śpi na rękach gorączka. pani doktor nawet nir powiedizala co i jak tylko tyle że piszę wszystko na kartce i że jutro do przedszkola się nienadaje. Matkooo niewiem co lepsze Ligota sor Truchana sor -tu byliśmy z polecenia Laryngologi bo z ucha leci ropa. Leki niby dla dzieci za darmo a w aptece 120zl. Boże spraw ...
Opinia dodana przez: Barbara

dr Agnieszka Gumuła

Adamieckiego
Dąbrowa Górnicza

Zgłosiłam się do Pani Doktor ze skurczami brzucha w okolicy pępka ,z osłabieniem i z gorączka .( pomimo wywiadu ze mna uslyczala ze nie tak dawno miałam ten sam rodzaj skurczy lecz delikatniejszy bez goraczki.) Pani doktor niechętnie kilka razy nacisnęła na mój brzuch po czym powiedziała że trzeba zejść sobie na dół i wykonać test Covidovy . Wychodząc Pani doktor odprowadziła mnie do drzwi wołając kolejna pacjentkę bez jakiejkolwiek ...
Opinia dodana przez: Angelika