Lekarze Dąbrowa Górnicza

lekarz Cezary Lewandowski

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Podczas wizyty nawiązuje życzliwą rozmowę. Polecam
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Aleksandra Sołtysik-Zięć

Kościuszki 20 lok. 22
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor spełniła moje oczekiwanie. NARESZCIE ZNALAZŁAM BARDZO DOBREGO LEKARZA, jest kompetentna , bardzo uprzejma dba o pacjentów jak potrzeba sama organizuje przewóz do szpitala jak mnie, poświęca dużo czasu pacjentom szczegółowo tłumaczy chorobę oraz metody leczenia, podchodzi kompleksowo do leczenia, wzbudza bardzo duże zaufanie. Panu doktor BARDZO DZIĘKUJĘ ZA DOSKONAŁĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ . POLECAM !!!

lekarz Olga Szotowska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Profesjonalna pomoc w połączeniu z wielkim sercem dla drugiego człowieka. Cudowna lekarka, która od lat leczy całą naszą rodzinkę. Zaangażowanie, skuteczność i genialne podejście zarówno do najmłodszych, jak i tych starszych 😉 Szczerze polecamy, u nas to był najlepszy wybór !!!
Opinia dodana przez: Patrycja

Izabella Deńca-Kuziemko

Dąbrowa Górnicza

super bezboleśnie mila kobietka wie co robi i jak strasznie sie bałam ale niepotrzebnie .

lekarz Jarmila Jasa-Przyniczyńska

Kusocińskiego 15
42-520 Dąbrowa Górnicza

Jesteśmy pacjentami Pani dr.Pszyniczyńskiej , co za wspaniała lekarka empatyczna zawsze uśmiechnięta cierpliwa,pełen profesionalizm.Zawsze stara się dotrzeć do przyczyny i rozwiązać problem.Oby wszyscy lekarze byli tacy .
Opinia dodana przez: Danuta Pałys

lekarz Józef Lewandowski

Marchlewskiego 2b
41-300 Dąbrowa Górnicza

Znakomity pediatra. Poza jedną Panią doktor w Krakowie (która przyjmowała prywatnie) nikt nigdy nie poświęcił mnie i dziecku tyle czasu i uwagi. Kompetentny, słuchający uwag rodzica, autentycznie angażujący się w problem każdego leczonego dziecka (dzień po wizycie sam dzwonił, upewniał się, porównywał co bierze żona, która chorowała na podobną chorobę co dziecko etc. etc.) Ogromnie żałuję, że już nie przyjmuje w Sosnowcu w Milowicach...

dr n. med. Adrian Łukasik

Ginekolog położnik, USG

Kr. Jadwigi 42/3
41-300 Dąbrowa Górnicza

Witam z całego serca polecam Pana doktora dokładny kompetentny byłam u niego na pierwszych badaniach prenatalnych i byłam zadowolona Pan doktor wszystko dokładnie sprawdzał czy z dzidziusiem wszystko w porządku tłumacząc przy tym co sprawdza i co to oznacza przeprowadził wywiad ze mną i mężem przed badaniem bardzo miły mimo wielu naszych pytań że spokojem na nie odpowiadał naprawdę z całego serca polecam
Opinia dodana przez: Paulina

Marcin Branny

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DUODENT S. C. Marcin Branny Artur Przyniczyński
Dworcowa 9
42-520 Dąbrowa Górnicza

Od lat jestem pacjentem doktora Marcina Brannego. Z każdej wizyty kontrolnej jestem bardzo zadowolony. Jeśli jest wymagane leczenie to wcześniej doktor dokładnie wszystko tłumaczy, a leczenie jest skuteczne. Zawsze znajdzie się miejsce dla pacjentów z bólem o czym przekonałem się ostatnio. Doktor z poczuciem humoru, otwartym podejściem, miły, rzetelny, troszczy się o pacjenta. W 100% polecam.
Opinia dodana przez: Damian

dr n. med. Mariola Wrębiak-Trznadel

Internista, Kardiolog

NZOZ Zdrowe Serce
al. Piłsudskiego 99
40-303 Dąbrowa Górnicza

Witam Pani doktor nie posiada szacunku co do czasu oczekiwania pacjenta na umówioną wizytę. Pani w rejestracji wertuje gazetę a powinna dzwonić do pacjentów jeżeli jest duża tzw. obsuwa czasowa… a nie tłumacząc się że nie otrzymała wytycznych od Pani doktor… I na dodatek są przyjmowani pacjenci z poza kolejki. Mało profesjonalne jest podczas przyjmowania pacjenta udzielania informacji telefonicznej osobie trzeciej a pacjent i pacjenci na poczekalni tracą swój czas. ...

dr n. med. Przemysław Rosak

Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna
Piłsudskiego 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Wszystko tak jak powinno być podczas wizyty u lekarza. Leczenie odbywa się bezboleśnie z troską o zadowolenie pacjenta. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Ewa Łukasik-Rudawska

ZDROWIE
Aleja Zwycięstwa 85
42-520 Dąbrowa Górnicza

Bardzo kompetentna pani dr, zawsze mnie wysłucha i trafnie pokieruje, na każdej wizycie czuję jej pełne zaangażowanie. Widać, że przejmuje się pacjentem, w moim przypadku diagnoza nie jest zbyt prosta ale pani dr wykazała się dużą dociekliwością i postawiła diagnozę zanim zrobił to specjalista, który ją jedynie potwierdzil. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Lesława Kmiotek-Trela

ulica Legionów Polskich 119/23
41-310 Dąbrowa Górnicza

Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Polecam

mgr Małgorzata Dróżdż-Molska

Prywatny Gabinet Okulistyczny
Skibinskiego 1
41-300 Dąbrowa Górnicza

Niestety nie miałam przyjemność dostać się do Pani doktor wiec ta opinia nie odnosi się do niej. Postanowiłam jednak podzielić się z Wami opinią na temat ZAPISÓW do Pani Doktor. Bardzo nieprzyjemny wrecz chamski człowiek odbiera telefon na zapisy. Zadzwonilam miesiąc temu i umówiłam się na wizytę- w ten sam dzień. Miałam być ostatnia. Niestety mąż utknął w pracy a ja bez samochodu nie miałam szans dostać się w pół ...
Opinia dodana przez: Beata k

lekarz Lidia Mijaczewska-Kopczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

Dąbrowa Górnicza

Pani doktor leczy moje dzieciaki juz od 8 lat. Jest to osoba bardzo kompetentna, z ogromną wiedzą. Leki przepisane przez panią doktor bardzo szybko pomagają. Polecam wszystkim, którzy szukają lekarza z powolania.

lekarz Katarzyna Fedyszyn-Urbanowicz

ulica Cupiała 10
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor wspaniale zajęła się moją mamą na izbie przyjęć w szpitalu w Katowicach przy ul. Raciborskiej. Poświęcała dużo czasu, była miła, serdeczna i bardzo kompetentna. Wszystko dokładnie tłumaczyła. Również dla mnie znalazła czas przy wypisie. Wspaniała, zaangażowana lekarka!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Alicja Należniak

Dermatolog

gabinet dermatologiczny
3-go Maja 4/6
41-300 Dąbrowa Górnicza

Szybka, bezbłędna diagnoza wraz z perfekcyjnie dobranym leczeniem. Profesjonalne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Joanna Zaręba-Górecka

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychologiczny mgr Joanna Zaręba-Górecka
41-300 Dąbrowa Górnicza

Jestem zadowolony z wizyt u pani psycholog, uprzejma osoba, jasno i klarownie odpowiada na moje pytania, ciepła i wyrozumiała a do tego konkretna, co bardzo sobie cenię.Nie mam problemu z zaufaniem do niej, wzbudziła je już na pierwszym spotkaniu.Zgłosiłem się do niej z problemem drażliwości i wybuchów złości w kontakcie z partnerką.Spotkania dużo mi pomagają, na ten moment łatwiej radzę sobie ze złością.Szczerze polecam.

dr n. med. Jolanta Wróbel

Staszica 58
41-300 Dąbrowa Górnicza

Polecam Panią doktor Jolantę Wróbel. Mimo mojego stresu i przerażenia już przed zabiegiem kolposkopii, wykazała się ogromnym opanowaniem i zrozumieniem. Wykazała się empatią i zaangażowaniem. Na każde pytanie, które zdałam otrzymałam zrozumiałą odpowiedź. Przed zabiegiem wyjaśniła na czym polega Kolposkopia i co dokładnie będzie po kolei robić. Jestem pozytywnie zaskoczona przemiłym podejściem Pani doktor oraz całego personelu, również Pani z recepcji. Ogólnie pomimo dość nieprzyjemnego badania wizytę oceniam pozytywnie
Opinia dodana przez: Anna

dr Iga Kasner-Krupa

nzoz all-med
41-300 Dąbrowa Górnicza

Byłam pierwszy i ostatni raz, pomimo umówionej wizyty w gabinecie prywatnym, czekałam 40 min na korytarzu. Pani doktor tak głośno mówi, że pomimo grającego radia na korytarzu, wszystko słychać. Zamiast przyjmować pacjentki jedna po drugiej, robi sobie przerwy na prywatne rozmowy telefoniczne. Jak wreszcie zawołała mnie do gabinetu, kazała usiąść i wyszła do rejestracji, nie było jej dobre 15 minut, jak wróciła musiała jeszcze napisać kilka smsów, po czym dopiero ...
Opinia dodana przez: Roksana

lek. dent. Karolina Żmuda

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Do pani dr trafiłam z synem w wieku przedszkolnym, jak mi się wydawało "trudnym przypadkiem", u Pani doktor nie było żadnego problemu z zaleczeniem zębów a plomby robione w zębach mlecznych trzymają się do dziś (jest w 5 klasie) i nic się nie działo po drodze. Do tego każda wizyta była wyczekiwana a syn zasiadając w fotelu mówił, że dziś to nawet dwa ząbki Pani doktor da zrobić. Najwyższa ocena ...
Opinia dodana przez: Kasia M.