Lekarze Dąbrowa Górnicza

lekarz Jerzy Niczewski

Internista, USG

ul. Armii Krajowej 37
42-520 Dąbrowa Górnicza

Pan doktor bardzo dokładnie przeprowadza badanie USG, potem tłumaczy wszystko w jasny sposób. Polecam

lekarz Andrzej Kasprzak

USG

Nowa Radiologia
Pisudskiego 34/634
41-303 Dąbrowa Górnicza

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

lekarz Teresa Skubis

Anestezjolog

Parkowa 23
41-303 Dąbrowa Górnicza

Pani Teresa uratowala mi zycie zostalam przyjeta na oddzial intensywnej terapii z. ahn1 .Cudowna energiczna osoba .

lek. dent. Mateusz Wajdzik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza

Świetny specjalista, znakomity protetyk. Trafiłam do gabinetu, w którym przyjmuje w Dąbrowie Górniczej, po niedobrych doświadczeniach w innym gabinecie. Po roku od leczenia zachowawczego i protetycznego plomby mają się znakomicie a proteza jest najlepszą jaką miałam dotychczas. Polecam, warto.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Radosław Maj

ulica Majakowskiego 18 C
41-300 Dąbrowa Górnicza

Dr Maj jest bardzo profesjonalny i uprzejmy. Wykonal swietna prace i z pewnoscia znowu skorzystam z jego uslug. Dr Maj posiada ogromna wiedze i w szybkim czasie przeprowadzil zabieg. Rowniez wytlumaczyl wszystkie aspekty krok po kroku oraz okreslil pilnosc leczenia poszczegolnych zebow. Polece Dr Maja kazdej z osob szukajacego dentysty!
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Grzegorz Stachowicz

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska 4
Strzemieszycka 375
42-530 Dąbrowa Górnicza

Mam inną opinię na temat Pana Doktora niż moje poprzedniczki. Wybrałam się na wizytę do Doktora po przeczytaniu tych pozytywnych opinii mając nadzieję, że znajdę tego dobrego ginekologa.Ku mojemu zaskoczeniu po przekroczeniu po raz pierwszy gabinetu Pan Doktor od razu zaczął do mnie mówić na "ty" tak jakbym sobie tego życzyła-niestety nie poczułam się komfortowo, trochę szacunku do ludzi Panie Doktorze, nie każdy sobie tego życzy!Potem zlecił wykonanie usg i ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Mirosława Widełka-Skibińska

Zakład Opieki Zdrowotnej EURODIAGNOSTIC
ulica Szpitalna 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Nie wiem dlaczego moja opinia wyświetliła się dwa razy. W dodatku z błędem w kompleksowości podejścia. W tym punkcie też zostało zaznaczonych pięć gwiazdek.

Jarosław Pardela

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Dąbrowa Górnicza

Bardzo miły człowiek. Kilka lat temu, jak jeszcze mieszkałem w Zawierciu, poszedłem do Niego z ojcem na leczenie dwóch "szóstek" pod rząd. Pamiętam też, jak zaśliniłem sobie cały polar w drodze powrotnej, bo znieczulenie było tak mocne, że nie czułem połowy twarzy. Ogólnie plomby mam już około 7 lat i nic mi się z nimi nie dzieje, także polecam jak najbardziej.

lekarz Krzysztof Bilewicz

Gastrolog

Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry ,kompetentny lekarz ,dokladnie przeprowadza wywiad ,gastroskopie robi szybko ,sprawnie,diagnoza trafna przed badaniem leki drogie,badanie wizyta tez ale skuteczne

lekarz Wojciech Wasilewski

Orna 13
42-523 Dąbrowa Górnicza

świetny lekarz, leczy homeopatią, tylko z konieczności daje antybiotyk. Bardzo dużo uwagi poświęca pacjentowi. Gpdny polecenia

dr hab. n. med. Agnieszka Zachurzok

Pediatra, Endokrynolog

Jomadent Centrum Zdrowia
3 Maja 40
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo uprzejma i kompetentna . Bardzo dobre podejście do młodzieży , konkretnie i motywująco.Mam nadzieję ,że następne wizyty też przyniosą dobre rezultaty. Polecam
Opinia dodana przez: Bożena

dr Anna Berezoswka

San Vita
Dąbrowa Górnicza

Super babka :) ale nie ma cennika !!! mimo wszystko polecam :)

lekarz Tomasz Jasica

Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Uprzejmy i wyrozumiały lekarz spełnia moje oczekiwania. Potrafi cierpliwie wysłuchać pacjenta i poza leczeniem doradzić czego przestrzegać oraz unikać aby choroba nie wracała. Szczerze polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: hektor52

lekarz Andrzej Lewicki

Internista, Kardiolog

Zakład Opieki Zdrowotnej EURODIAGNOSTIC
ulica Szpitalna 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry specjalista i fachowiec,godny polecenia. Uratował mi życie i za to jestem mu wdzięczny.
Opinia dodana przez: jan

lekarz Adam Ziembiński

Dąbrowa Górnicza

Lekarz godny polecenia, profesjonalny i jednocześnie empatyczny. Bardzo mi pomógł przy moim 2 porodzie. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Mieszko Opiłka

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum NAVIGARE
Marii Konopnickiej 78
41-300 Dąbrowa Górnicza

Doskonały lekarz, specjalista w każdym calu, poświęca nawet swój prywatny ,wolny czas kiedy sytuacja tego wymaga, a ja osobiście doświadczyłam takiej sytuacji. W czasie kiedy miałam podłączony VAC urządzenie do podciśnieniowej terapii leczenia ran właśnie w sobotę nastąpiła mała awaria urządzenia tak mnie się wydawało, zadzwoniłam do pana doktora oczywiście bez żadnego problemu prosił podjechać pod klinikę . Doktor również podjechał do kliniki, sprawdził założone mi urządzenie ,wszystko okazało się ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. med. Karina Kozak-Gawron

Dermatolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul.Konopnickiej 30
41-300 Dąbrowa Górnicza

Co tu dużo mówić, leczę się u Pani Doktor pond 15 lat od czasów dziecięcych. W pełni zasługuje na najwyższą ocenę. Brodawki dziecięce na dłoniach - 3 lata mordęgi. Jedna wizyta, umówienie na zabieg, nigdy nie wróciły. Trądzik młodzieńczy, masakryczny, 2 letnia kuracja u Pani Kariny zero śladu, nie musiałem łykać tabletek, maści sterydowych tylko łagodne metody. Aktualnie jestem w trakcie leczenia ,,grzybków naskórnych" i już po pierwszych dawkach leków ...

dr Agnieszka Stępień

Medica Stomatologia
1-go maja 24
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani Agnieszka jest profesjonalistką w swojej dziedzinie dbającą o komfort pacjenta. Dodatkowym atutem Pani Doktor jest jej życzliwość i pogoda ducha, które działają kojąco i są bardzo pomocne przy różnych zabiegach. Dzięki temu zabieg scalingu i piaskowania odbył się niemal bezboleśnie. Poza tym umiejętność podejścia również do młodszych pacjentów pozwala na leczenie ubytków u córki. To sprawia, że Pani Agnieszka jest godna polecenia jako stomatolog dla całej rodziny.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jadwiga Kołakowska

Dermatolog

Oświecenia 25
42-520 Dąbrowa Górnicza

ZNAM PANIA DOKTOR 30 LAT KIEDY TO WYLECZYLA MOJEGO KILKUMIESIECZNEGO SYNA.WYTLUMACZYLA MI CO MAM ZROBIC I OBESZLO SIE BEZ SKALPELA CHIRURGICZNEGO.MAM ZAUFANIE DO DOKTOR.CALA MOJA RODZINA SIE LECZY I WSZYSCY SA ZADOWOLENI.A OSOBY KTORYM POWIEDZIALAM O DOKTOR SA MI WDZIECZNE BO SA ROWNIEZ ZADOWOLONE.I TO CHYBA W ZYCIU JEST WAZNE.ZYCZYMY ZDROWIA PANI DOKTOR BO TAKICH LEKARZY JEST MALO.

lekarz Andrzej Kasprzak

Radiolog

Nowa Radiologia
Pisudskiego 34/634
41-303 Dąbrowa Górnicza

Polecam dr. Kasprzaka. Świetny fachowiec, dokładny, w przystępny sposób przekazuje informacje. I ma super podejście do pacjenta 🙂
Opinia dodana przez: Katarzyna