Lekarze Dąbrowa Górnicza

lekarz Lidia Cesarz-Lewandowska

Marchlewskiego 2b
41-300 Dąbrowa Górnicza

Uważam, że Pani Doktor jest lekarzem o bardzo dużej wiedzy oraz doświadczeniu. Jej diagnozy są trafne a metody leczenia skuteczne.Jest solidnym i kompetentnym lekarzem oraz wspaniałym człowiekiem. Szczerze polecam Panią Doktor wszystkim osobom potrzebującym pomocy medycznej bo na pewno się nie zawiodą.
Bardzo dobry neurolog. Pani Doktor bardzo trafnie stawia diagnozę, doskonale dobiera leki. Jest życzliwa i wyrozumiała dla pacjentów. Poświęca mnóstwo czasu chorej osobie. Polecam!
Opinia dodana przez: Barbara

Bronisław Jabłoński

Gastrolog

Poliklinika Stomatologiczna "PROF-DENT" Sp. z o.o.
al. Józefa Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

bardzo mily lekarz ,uprzejmy odpowiada na pytania pacjenta ja sie nu nigo lecze i proponuje kazdemu ktop szuka takiego specjalisty

lek. dent. Joanna Chrobak

Kościuszki 20 lok. 22
41-300 Dąbrowa Górnicza

Polecam. Wyśmienita pani doktor godna zaufania.

lekarz Karol Warwas

ulica Al. Piłsudskiego 92
41-303 Dąbrowa Górnicza

Zdecydowanie polecam. Bardzo kompetentny. Pomocny. Ma wiele pomyslow i rad aby pomoc w chorobie. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Magdalena Miczko

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" J. Gawron, B. Kiszka, D. Jach Spółka Jawna
ulica Leśna 5a
41-303 Dąbrowa Górnicza

Kiedys leczyłem się u p.doktor pracujeac jeszcze w H. Katowice...Bardzo dobry lekarz niosący pomoc,dobry specjalista i wrażliwy człowiek czego niektórym lekarzom niestety brakuje.....Godny polecenia......
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Marek Papierniak

ul. Storczyków 17
41-303 Dąbrowa Górnicza

Świetny specjalista, miły, rzeczowy, tłumaczy co z czym się "je", bada tak jak powinien i co najważniejsze umie słuchać pacjenta.
Opinia dodana przez: Animek

lekarz Wojciech Lisiak

ulica Dąbrowskiego 38/36
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo miły lekarz, badania przeprowadza spokojnie, bez pośpiechu, godny zaufania, uprzejmy. Zarówno w wizytach prywatnych jak i na NFZ ;)
Opinia dodana przez: karolina

lekarz Aneta Hulist-Tomsia

Rejtana 11
41-300 Dąbrowa Górnicza

Przyszedłem z "czerwonym okiem". Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, przebadała moje oko na wszystkich dostępnych urządzeniach, wyczerpująco wyjaśniła z czego wynika zapalenie spojówki. Przepisała lekarstwa i wyjaśniła dozowanie oraz zaprosiła na wizytę kontrolną, na której również poświęciła mi dużo czasu. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i podejścia do pacjenta. Gorąco polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Jarosław Pędras

ulica Olimpijska 15a
42520 Dąbrowa Górnicza

Godny polecenia, dobry specjalista , o duzej wiedzy medycznej, znajacy i lubiacy swoj zawod.bardzo dobry lekarz polecam

lek. dent. Jakub Kołodziej

Poliklinika Stomatologiczna "PROF-DENT" Sp. z o.o.
al. Józefa Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Pan dr.Jakub Kołodziej to prawdziwy profesjonalista z dużą kulturą osobistą,rzeczowo przedstawia pacjentowi ocenę problemu wraz z przebiegiem leczenia.Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia uzębienia,lekarz godny polecenia -naprawdę warto powierzyć leczenie zębów Panu doktorowi.
Opinia dodana przez: Zbyszek M.

lekarz Krystyna Olawa

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

ulica Kasprzaka 26 A
41303 Dąbrowa Górnicza

Lekarz z powołania, uprzejma, solidna, pomocna. Zawsze wysłucha, podpowie, pomoże. Sto procent zaangażowania w stosunku do pacjenta,Pani Doktor postawiła mojego męża na nogi i wrócił do formy po udarze. Polecam.

lekarz Sławomir Kaźmierczuk

ulica Legionów Polskich 137/61
41-310 Dąbrowa Górnicza

Polecam dr Kaźmierczuka. Konkretny, rzeczowy. W sposób profesjonalny wykonuje swoją prace i odpowiada na pytania.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Anna Chojnacka-Gabryel

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Polecam. Profesjonalna i mądra Pani doktor. Leczę się u Pani doktor od kilku lat i poleciłem ją kilku moim znajomym. Wszyscy mają podobną opinię. Pierwszy raz przyszedłem na wizytę również z polecenia. Było warto. Jestem pod dobrą opieką.
Opinia dodana przez: Olaf

lek. dent. Katarzyna Wojcieszyn

41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo uprzejma,ciepła osoba. Odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy. Nie boi się pacjenta, działa szybko i sprawnie. Jaki efekt zabiegu napisze za jakiś czas.
Opinia dodana przez: J.

lekarz Anna Gdula-Dymek

Zakład Opieki Zdrowotnej EURODIAGNOSTIC
ulica Szpitalna 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek.Mam 75 lat i do tej pory nie przydarzyło mi się nic lepszego niż kontakt z Panią Doktor.Uratowala mi życie za co Jej serdecznie dziękuję.Zycze wszystkiego najlepszego.Pozdrawiam.Waldemar

lek. dent. Paweł Stadnicki

41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz, dokładny i staranny, chodziłam do niego w dg ale teraz się gdzieś przeniósł. Ceny bardzo przystępne ale nie o pieniądze chodzi, ale o jakość usługi. Pierwszy raz dentysta poświęcił tyle czasu na omówienie leczenia i konsultacje. Naprawdę lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Laura

lekarz Bogusława Nazimek-Siewniak

41-300 Dąbrowa Górnicza

Super lekarka. Byłam u niej dawno ale tylko dlatego że tak dobrze dobrała mi leki. Przez 5 lat wszystko funkcjonowało prawidłowo. Teraz coś zaczęło szwankować więc znowu odwiedzę panią doktor i mam wielka nadzieje że coś zaradzi. Pamiętam ją jako miłą sympatyczną i przede wszystkim profesjonalną lekarkę. Polecam każdemu na pewno pomoże.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Monika Nowicka

Anestezjolog

ulica 3-go Powstania Śląskiego 3/24
41-303 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor profesjonalna, zaangażowana, uprzejma, ciepła. Polecam serdecznie. Dziękujemy za dobre serce.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Ewa Stasikowska-Dutka

Lekarz medycyny pracy, Internista

NSZOZ "PANACEUM" Poradnia Leczenia Bólu
ulica Ludowa 7
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz, Pani doktor zawsze pomocna, sympatyczna i przede wszystkim liczy się dla niej dobro pacjenta.