Lekarze Dąbrowa Górnicza

Medycyna estetyczna

NZOZ "Nowa Radiologia"
aleja Piłsudskiego 34/634
41-303 Dąbrowa Górnicza

Bardzo kompetentny lekarz i miły człowiek. 2 lata temu przyszłam do niego na mezoterapię i od tego czasu odpuściłam wizyty, porady i zabiegi w innych gabinetach. Doskonale potrafi uzasadnić sugerowaną metodę działania najbardziej efektywną w danym miejscu. Poza mezoterapią, kilkakrotnie wykonywałam u niego botox i nici PDO oraz z haczykami. Każdy z tych zabiegów spełnił moje oczekiwanie. Super lekarz
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Ida Walaszek

Cupiała 56
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry specjalista z prawdziwym "ludzkim " podejściem do pacjęta. Leczy całą moją rodzinę i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Polecam z czystym sumieniem . Obyśmy mieli więcej takich lekarzy. Pani doktor , dziękuje za to , jaka Pani jest jako lekarz i jako człowiek. Koledzy po fachu powinni brać z Pani przykład.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Bartosz Gogolewski

Chirurg szczękowo twarzowy

Codzienna Stomatologia Łukasz Babczyński
ulica Kasprzaka 6
41-303 Dąbrowa Górnicza

Świetny specjalista ! Wykonywał zabieg u mojego dwuletniego syna który powybijał sobie ząbki. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi bo dzięki niemu mój syn ma dzisiaj ząbki i może normalnie funkcjonować. Pozatym że jest bardzo dobrym lekarzem jest również człowiekiem o wielkim sercu !
Opinia dodana przez: Sandra

dr n. med. Ewa Ciubra-Niczewska

Internista, Endokrynolog

ul. Armii Krajowej 37
42-520 Dąbrowa Górnicza

Leczę się u Pani doktor od 5 lat. Wykryto u mnie chorobę Hashimoto. W ciągu tych kilku lat zaszłam w ciążę i urodziłam zdrową córeczkę. W czasie ciąży obawiałam się kosztów comiesięcznych wizyt kontrolnych. Ku mojemu zaskoczeniu, Pani doktor, często nie chciała ode mnie pieniędzy. Dzięki Pani Ewie moja córeczka prawidłowo rozwijała się w brzuszku. Dodam, że po porodzie od razu zbadałam Alicję. Na szczęście, odpukać, wszystko w porządku z ...

lekarz Jolanta Wójtowicz

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor jest wspaniałym pediatrą, poświęca dużo czasu na małego pacjenta. Do Pani Doktor chodzę już 14 lat z synem i 7 z córką, nie zamieniałabym Pani Doktor na innego lekarza. Pani Doktor szczegółowo wyjaśnia leczenie oraz chorobę dziecka, jest uprzejma, uśmiechnięta, a przede wszystkim bardzo miła dla dziecka i dla rodzica, który nie zawsze ma powody do radości. Z CAŁEGO SERCA POLECAM PANIĄ DOKTOR JOLANTĘ WÓJTOWICZ!!!
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Ewa Sikorska-Siudak

Chemiczna 4a
42-520 Dąbrowa Górnicza

Przemiła Pani doktor. Chodzę do niej już z 15 lat teraz chodzi też syn. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie znam milszej osoby.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Krystyna Siudyka-Szubert

Pulmonolog, Pediatra

Przychodnia
Konstytucji 58a
42-520 Dąbrowa Górnicza

Czy ktos ma kontakt do Pani doktor? Czy przyjmuje prywatnie? W przychodni nie odbieraja... Bardzo mi zalezy na wizycie z niemowleciem
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Barbara Kwiatek-Karczewska

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Polecam Panią doktor, miła, serdeczna dla pacjenta a przede wszystkim świetna specjalistka.Przed laty na pierwszej wizycie Pani doktor doskonale zdiagnozowała moje schorzenie, a dziś cieszę się brakiem dolegliwości dzięki Pani doktor. Wielu moich znajomych leczyło lub leczy się u Pani doktor i każdy jest zadowolony z wyboru specjalisty.

mgr Aneta Oleksy

Psycholog, Psychoterapeuta

ulica Legionów Polskich 119/23
41-310 Dąbrowa Górnicza

Chodziłam na terapię do pani Oleksy przez prawie cały rok i muszę przyznać, że bardzo mi pomogła. Gorąco polecam!

mgr Paweł Stramski

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Mydlice
41-310 Dąbrowa Górnicza

Polecam zdecydowanie, pełna satysfakcja i pełen profesjonalizm. Z pewnością osoba z podejściem, można dodać ewentualnie tylko że brakuje takich osób.

Bożena Grzywnowicz

Internista, Lekarz medycyny pracy

NZOZ "Nowa Radiologia"
aleja Piłsudskiego 34/634
41-303 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz, dobra lokalizacja gabinetu, stała kontrola wyników badań i dopasowywania leków do postępów w zahamowaniu objawów choroby. Polecam serdecznie

lekarz Maria Huculak

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach
ul. Szpitalna 15
41-300 Dąbrowa Górnicza

Lekarka z sercem do ludzi.Leczyła moją mamę.Zawsze fachowo i w zrozumiały sposób dla laika potrafiła wytłumaczyć co się dzieje z chorym.Ciepła i pełna empati dla ludzi.Moja mam zmarła po 4 dniach,ale ja cieszę się,że to właśnie taka osoba opiekowała się nią.Jeszcze raz p.doktor bardzo dziękuję.Waldemar Czypionka
Opinia dodana przez: Waldek

lek. dent. Michał Bąk

Chirurg stomatolog

ZOZ Prywatna Opieka Stomatologiczna J. Koralewska-Sobczyk
Tysiąclecia 7
41-303 Dąbrowa Górnicza

Bardzo sympatyczny i uprzejmy Doktor. Wyrwanie ósemki było mega delikatne i byłam zaskoczona jak sprawnie i szybko Doktor je przeprowadził. Dodatkowo jest bardzo sympatyczny, z poczuciem humoru co rozładowuje stres :) Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Marcin Gralewski

Poliklinika Stomatologiczna "PROF-DENT" Sp. z o.o.
al. Józefa Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Jestem rozczarowana. Prywatna wizyta w enel-med, nie tania. dr poświęcił mi raptem 10 min. nie ustalił przyczyny, nie wytłumaczył choroby i ewentualnych rokowań. Bardzo miły, kulturalny, widać że się zna, ale widać też, że miałam pecha. Liczyłam na poświęcenie czasu i ustalenie przyczyny. Recepty na lekarstwa p/bólowe i skierowanie na ćwiczenia dostaję ze swojej przychodni. Cierpię na coraz silniejszą neuropatię od 2 lat, sądziłam że zostanie ustalona przyczyna, Dr nawet ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Ewa Kosiorowska

Lekarz rodzinny

Na Cedlera - Przychodnia Rejonowo - Specjalistyczna
ul. Cedlera 12a
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor Ewa Kosiorowska już nie pracuje w Przychodni na ul. Cedlera , bo była za dobra dla pacjentów i to jest tragedia "Naszej" Służby Zdrowia. Miała stałych pacjentów, kompetencje i wiedzę. Ale nie można pacjentów wysyłać na dodatkowe badania , coś o tym wiem, nakaz odgórny. Bo są koszty. Paranoja. Pani Doktór dziękujemy Pani za czas nam poświęcony i życzliwość. Oby każdy lekarz takim właśnie był. Myślał o pacjencie ...
Opinia dodana przez: george

lekarz Katarzyna Okas

Internista, Kardiolog

Mydlice
41-310 Dąbrowa Górnicza

Bardzo ciepła, życzliwa Pani Doktor. Nie lekceważy problemu, ma indywidualne podejście do pacjenta. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Jolanta Sikora

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor przeprowadziła badanie złamanego nosa podczas mojego pobytu na SOR na Ochojcu. Konkretnie zaopatrzyła nos, wytłumaczyła dalsze zalecenia. Uprzejmość na najwyższym poziomie. Bardzo serdecznie polecam i dziękuję Pani Doktor za kompleksowe podejście.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Małgorzata Zyguła

USG

Pracownia USG
Śliwińskiego 28
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor jest świetnym lekarzem, godnym zaufania, stawia trafne diagnozy na podstawie badań których nie żałuje pacjentom.Przepisuje leki, które są skuteczne i tanie, a poza tym ma świetne podejście do pacjenta. Jest "lekarzem człowiekiem" a dziś takich szukać ze świecą.Wielu moich znajomych trafiło do Pani doktor z mojego polecenia i do dziś niektórzy nie mogą się nadziwić co to za cudowny lekarz.Lekarz godny zaufania.

lekarz Alicja Nalezniak

Wenerolog, Dermatolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
41-300 Dąbrowa Górnicza

Uważam, że dr jest bardzo życzliwą osobą a to jest znacznie ważniejsze niż pieniądze szczególnie jeśli przychodzi się w bardzo kiepskim nastroju na rozpoznanie. Polecam

lekarz Przemysław Kutrzyk

Internista, Endokrynolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Przemysław Kutrzyk
ul. Kozubka 8
Dąbrowa Górnicza

Polecam, bardzo kompetentny lekarz, wszystko dokładnie wyjaśnia. Leczy kompleksowo, nie tylko w wąskiej dziedzinie czego innym lekarzom często brakuje.