Lekarze Dąbrowa Górnicza

Bożena Klimczyk

Prywatny Gabinet
41-303 Dąbrowa Górnicza

Nie wiem jakie doswiadczenia z lekarzami ma moja poprzedniczka, ale pozwole sobie nie zgodzic sie z ta opinia. Pani doktor ma szeroka wiedze oraz ogromne doswiadczenie, w lutym zeszlego roku uratowala zycie mojemu synkowi i mnie. Porod mial byc jedynie formalnoscia konczaca ciaze jednak w szpitalu pojawily sie komplikacje, gdyby nie szybka ocena sytuacji nie bylabym teraz Mama! Przy drugim dzidziusiu na pewno tez powierze moja ciaze Pani doktor
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Jakub Michalczyk

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pan doktor prowadzi moja ciążę i jestem zadowolona. Byłam u innego lekarza z powodu przeprowadzki do innego miasta ale po jednej wizycie wróciłam do Dąbrowy do Pana Jakuba. Z całego serca mogę polecić :)
Opinia dodana przez: Sylwia

mgr Marek Jaskola

Irydolog

Irydologia, ziołolecznictwo - Sklep z zaopatrzeniem medycznym
Morcinka 1
41-303 Dąbrowa Górnicza

Jestem zdecydowanym zwolennikiem naturalnych i tradycyjnych metod leczenia, ale niestety ten Pan raczej chluby irydologii nie przyniesie. Pan Marek nie jest nawet lekarzem! Ten magister PEDAGOGIKI ma tylko dyplom ukończonego w 1998 r kursu irydodiagnostyki podpisany przez Waleryego Ż. (Notabene bardzo dobrego irydologa i w 100% przeze mnie polecanego!) Za to, co mnie najbardziej zdziwiło – odnosi się raczej z niechęcią irydologów – lekarzy medycyny z Mongolii czy Chin... (może ...

dr Krystyna Krakowiak-Wziątek

Chirurg stomatolog

Dentes
Dąbrowa Górnicza

Jestem po ekstrakcji trzech zębów, zabieg nie należał do łatwych ale jestem zadowolony, na straszono mnie że spuchnę i będzie bolało ale o dziwo nic takiego nie było. Mam porównanie do zabiegu w szpitalu św. Barbary w Sosnowcu to była jakaś porażka i miałem usuwaną tylko 8. Pani dr Krakowiak Wziątek przepisała antybiotyk i płyn do płukania. Jedyny minus,usługi Pani doktor nie należą do tanich
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Andżelika Tarkowska

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Jest bardzo miła i przyjemna dla pacjentów, dopasuje dobre leki. Ja polecam każdemu.

lekarz Grażyna Gałka-Antas

Psychiatra dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DUOMEDIC"
Gustawa Morcinka 31
41-300 Dąbrowa Górnicza

jestem zażenowana postawa tej pani, z pólgodzinnym opóźnieniem woła do gabinetu, ok zdarzają sie poślizgi czasowe, to jeszcze do przeżycia...ale nie przyjąć nas z powodu takiego że chcieliśmy byc we dwójkę z dzieckiem,że albo jedno z nas albo wcale??na pewno więcej się u niej nie pojawimy
Opinia dodana przez: szkoda gadać

lekarz Grażyna Laskowska-Spyrka

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rejonowo - Specjalistyczna "NA CEDLERA" Spółka z o
ulica Cedlera 12a
41-303 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor jest kobietą opryskliwą,bezczelną. Czas który spędziłem u tego lekarza był stracony. Nie polecam tego lekarza strata waszego czasu.

dr Stanisław Kuboszek

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska 4
Strzemieszycka 375
42-530 Dąbrowa Górnicza

Nie bardzo rozumiem poprzednią opinię, sama leczę się u dr Kuboszka od dziecka, teraz jest lekarzem moich dwóch synków. Zawsze uśmiechnięty, ma świetne podejście do dzieci, ZWŁASZCZA DO NIEMOWLĄT, zawsze sprawdza wszystko bardzo dokładnie i równie dokładnie wszystko opisuje i tłumaczy rodzicom. Być może autor poprzedniej opinii nie pomyślał, że lekarz (zwłaszcza tak oblegany)też człowiek i też może być po prostu zmęczony lub mieć gorszy dzień ...

lekarz Jadwiga Górska

41-303 Dąbrowa Górnicza

Strasznie nieprzyjemna lekarka, niemiła, niegrzeczna, opryskliwa. Nie polecam. Nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Doradzam omijać Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Andrzej Kopeć

Internista, Pediatra

Dabrowskiego 42
41300 Dąbrowa Górnicza

Wspaniały lekarz. Poświęca wiele czasu pacjentowi i trafia w diagnozie. Oddany lekarz w swojej pracy. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Maria Łozowska

Neurolog

Kościuszki 20 lok. 22
41-300 Dąbrowa Górnicza

Chciałbym aby wszyscy lekarze tak postępowali z pacjentami, bardzo pozytywne zaskoczenie, zdecydowanie polecam, choć być może to subiektywne odczucie.

lekarz Bożena Kasner

Ginekolog położnik, USG

Skalskiego 1
41-300 Dąbrowa Górnicza

Przestrzegam wszystkie kobiety przed ,, Lekarz „ Bożeną Kasner. Prowadziła moją ciąże. Przychodziłam i pojawił się problem z nerkami. Każdy lekarz w szpitalu powiedział, że problem z układem moczowym jest bardzo niebezpieczny dla płodu! Od Pani ,,doktor” usłyszałam, że zastoje są normalne i dostałam zalecenie jedzenia żurawiny, spania na lewym boku i przyjmowania tabletek ogólnodostępnych UROSEPT. W efekcie? Trafiłam do szpitala pomimo wielu kontroli, mimo tego ze widziała zastój w ...
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Santa Vanaga-Besser

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor przyjazna, spokojna, miła atmosfera wizyty. Niestety co z tego, jak lekarz nie potrafi postawić odpowiedniej diagnozy. Brodawka wirusowa została przez doktor określona jako odcisk, który zostanie ze mną na zawsze. Poszłam z prośbą o wymrożenie ze względu na coraz silniejszy ból utrudniający chodzenie. Wyszłam z informacją, że powinnam sobie kupić frezarkę, bo w pandemii wszystkie kobiety kupowały, i tą frezarką ścierać odcisk. Ewentualnie nożyki, którymi sama mam sobie ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Adam Kieres

Internista, Kardiolog

Królowej Jadwigi 6a lok. 20
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry specjalista !!! Bardzo dobry kontakt z pacjentem . Uprzejmy . Wieloletnia pacjentka
Opinia dodana przez: Wanda

Renata Wywiał

Endokrynolog

Dąbrowa Górnicza

Poszłam z podejrzeniem niedoczynności tarczycy (wszystkie objawy wskazywały na chorobę tarczycy). Zadzwoniłam, umówiłam wizytę i spytałam jakie mam zrobić badania krwi żeby na tą pierwszą wizytę iść "przygotowaną". Żadnych badań krwi proszę nie robić, nie wiadomo czy będą potrzebne- usłyszałam. Pojechałam na wizytę. Pani doktor zrobiła USG tarczycy, poopowiadała o HerbaLifie (że to takie cudowne i najlepiej jest się leczyć herbalifem), potem wypisała skierowanie na badania krwi z którymi ja ...
Opinia dodana przez: Balbina
Nie polecam tej Pani. Po pierwsze nie każdy zarabia tyle co Pani po drugie nie pytając Pani się pacjenta wciska Pani swoje propozycje. Powinna Pani najpierw wysłuchać pacjenta czy wg go stać na te propozycje leczenia. Na koniec była gburowata Pani. Już do Pani nigdy nie wrócę.
Opinia dodana przez: Gość 88

prof. dr hab. n. med. Aleksander Sieroń

Internista, Kardiolog

Centrum NAVIGARE
Marii Konopnickiej 78
41-300 Dąbrowa Górnicza

Często tytuły a praktyka to dwa światy. W przypadku Profesora Sieronia, praktyka i doświadczenie jest nadrzędne. Moja mama w wieku 80 lat dzięki jego wiedzy uniknęła podwójnej operacji na otwartym sercu. Mam pełne zaufanie do diagnozy i metod leczenia Pana Profesora
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Małgorzata Góral-Sibielak

Leśna 5a (Medicus)
41-303 Dąbrowa Górnicza

Szkoda słów. Trafiamy do izby przyjęć w dąbrowskim szpitalu. Łaskawie pani dr schodzi po 20 min czekania. Dziecko ( 20 miesięcy) ma skierowanie na oddział pediatryczny, z wpisaniem dużymi literami MOŻLIWE PODTRUCIE TLENKIEM WĘGLA. Po czym Pani dr zbadała dziecko "na siłę"- oczywiście dziecko zapłakane - i stwierdziła że dziecko ma katar, więc to będzie jakaś infekcja. Przepisała 3 czy 4 syropy i kazała iść do domu. Nic nie wskóraliśmy. ...

lekarz Jolanta Korfel-Kieres

Reumatolog, Internista

Gabinet Vision Express
Jana III Sobieskiego 6
41-300 Dąbrowa Górnicza

Fachowa, rzetelna...Nie daje złudnych nadziei, ale nie straszy. Leki dobiera skutecznie.

lekarz Katarzyna Wodecka

USG ginekologiczne

Specjalistycza Praktyka Lekarska
Sienkiewicza 25
41-300 Dąbrowa Górnicza

Jestem mile zaskoczona wizytą u Pani doktor.Miła,konkretna osoba zaangażowana w to co robi.Kolejne plusy to: 1/Lokalizacja gabinetu super/w środku też fajnie/ 2/dostępność dla Pacjenta 150%/bardzo się stara,żeby wyjść na przeciw oczekiwaniom pacjenta/ 3/CENA Polecam wszystkim,kto szuka ginekologa.