Lekarze Dąbrowa Górnicza

lekarz Sławomir Chabiński

Dąbrowa Górnicza

Pan doktor jest bardzo kompetentny, podchodzi do pacjenta z pełnym zaangażowaniem.
Opinia dodana przez: Joanna

Andrzej Lazar

Królowej Jadwigi 6a lok. 20
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do pacjenta. Cena przystępna - jak widać. Gorąco polecam tego okulistę!

dr n. med. Piotr Kuc

Szpital Specj. im. Sz.Starkiewicza
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Tylko Polecać Pana Doktora, pomocny i bardzo dobry fachowiec. Gdyby nie jego pomoc, nie wiem jakby dziś wyglądało moje życie. Bardzo Dziękuję.
Opinia dodana przez: Waldemar B

dr n. med. Marek Dąbrowski

Dąbrowa Górnicza

bufon.................. ..to nie lekarz to padalec, po operacji uzdrowił chorego męża w 1 dzień wyganiając go do domu, bez zaleceń itp teraz mąż musi prywatnie sie leczyć aby naprawic to co on zawalił, bo w przychodzni przyszpitalnej na wizycie pooperacyjnej zaleconej stwierdził do męża ze nie ma on co tu więcej szukać, i bez badania z bolacym brzuchem wygonił!!!!!też niepolecam na 100%

lek. dent. Bartosz Naparty

Topolowa 50/5
41-303 Dąbrowa Górnicza

Plomby wytrzymują do roku czasu, natomiast protetyka, to prawdziwa porażka! Sztucznie miła atmosfera.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Bożena Lis

Dermatolog

Leśna 5a (Medicus)
41-303 Dąbrowa Górnicza

Byłem u dermatologa. Pani Bożena Lis- Najgorszy specjalista jakiego w życiu spotkałem, z pretensjami, że tam wgl jesteś. Nie słucha pacjenta, podczas wizyty odbierała 3 razy prywatne telefony i sobie rozmawiała. Opryskliwy ton, gdy zacząłem opowiadać o swojej dolegliwości przerwała wypowiedź, że taka informacja nie kosztuje 150 tylko juz 200zł, bo to jest coś innego. Jednym słowem tragedia, żałuję, że wybrałem tego Lekarza. Następnym razem w recepcji poproszę o imię ...
Opinia dodana przez: wujek

lekarz Marta Kasprzyk

Internista, Lekarz rodzinny

Dąbrowa Górnicza

Niemiła, niekompetentna osoba. Zdecydowanie nie polecam. Lekarz nie posiada podstawowej wiedzy o wystawiany L4.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marta Marek

Zakład Opieki Zdrowotnej EURODIAGNOSTIC
ulica Szpitalna 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Jednym słowem - porażka . Przepraszam, rozumiem , że Pani doktor ma wiele lat doświadczenia i może się wydawać, że wiedze ma w jednym palcu. Niestety jeśli chodzi o sposób podejścia do pacjenta jest karygodny. Byłam kilka razy i za każdym razem badanie fizykalne jest robione pobieżnie. Dziecko ma zajęte płuca to zamiast zbadać dodatkowo odczyn zapalny, zlecić badania czy chociaż nawet spojrzeć na gardło .. to odsyła do domu ...
Opinia dodana przez: Aneta
Szkoda czasu i pieniędzy,a przede wszystkim zdrowia!

lekarz Monika Ociepińska-Antonowicz

NZOZ Zakład Diagnostyki Medycznej
Karola Adamieckiego 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Nie polecam tej lekarki jest niekompetetna zle przeprowadza badanie a przy tym arogancka w porownaniu z inna lekarka bardzo sympatyczna ktora to dokladnie przebada wyslucha a ta i cala reszta w tej poradni z dyrektorkiem na czele jedno wielkie chamstwo!!!
Opinia dodana przez: katarzyna

lekarz Ewa Korombel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor niemiła osoba. Mimo kwalifikacji do operacji usunięcia jelita grubego i opinii gastrologa co do istnienia dużego ryzyka perforacji i dużych objawów choroby stwierdziła że jestem zdolny do pracy i to nic takiego. Chciałbym zaznaczyć że mój przypadek jest klinicznym wyjątkiem.
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Grażyna Kaczmarczyk

Królowej Jadwigi 6a lok. 20
41-300 Dąbrowa Górnicza

Niestety, bardzo mierna i nieuprzejma lekarka.Nie ma zbyt dużej wiedzy medycznej, oszczędna w zlecaniu badań, bezradna w doszukiwaniu się przyczyn dolegliwości. Moja ocena -negatywna.
Opinia dodana przez: AGATA

lekarz Irena Fąfara

Wenerolog, Dermatolog

Huta Katowice
41-303 Dąbrowa Górnicza

To, że ta lekarka pracuję to cud, chamskie obycie, zero kultury, nie wie co się do niej mówi, obraża pacjenta, fatalny wywiad i komunikacja. Nie konsultuje leczenia z pacjentem i na siłę przepisuje leki. Nie polecam i radzę innym unikać jej na kilometr. Bardzo źle i lekceważąco traktuje pacjenta, dziwie się że taka osoba może wykonywać zawód zaufania społecznego. NIE POLECAM!!!!!

lekarz Katarzyna Kalarus

ulica Modrzewiowa 55
42-520 Dąbrowa Górnicza

Dr Katarzyna Kalarus onkolog w Wałbrzychu. Miałam przyjemność skonfrontować się z panią doktor.Jestem zaskoczona jej zachowaniem.Absolutny brak empatii względem pacjenta.Nieprzyjazna,arogancka.W tym dniu p.dr.była w zastępstwie docelowego mi lekarza. Przyjmowała tylko pacjentów z "numerkami". Nie było nawet mowy ,aby wysłuchała i zinterpretowała wynik z biopsji,na który, wiadomo trzeba długo czekać.Nie obyło się bez nakazu wyjścia z gabinetu. Takie traktowanie pacjenta jest niedopuszczalne. Nie polecam tej pani doktor.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Kazimierz Sołtysik

Kościuszki 20 lok. 22
41-300 Dąbrowa Górnicza

Nie lekarz.Nie zna się na niczym,......................................................................................................Nie polecam..........,.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Ewa Nagli-Kata

Internista, Lekarz rodzinny

Prywatny Gabinet Okulistyczny
Skibinskiego 1
41-300 Dąbrowa Górnicza

Nie polecam nikomu tego lekarza. Przed jej gabinetem panuje wieczny bałagan, tzn nikt nie wie kogo jest kolej i trzeba się przepychać żeby dostać się do gabinetu. Podchodzi do pacjentów lekcewarząco robiąc sobie z nich żarty tak przed gabinetem jak i w środku.

lekarz Joanna Koc-Kuś

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Zdecydowanie nie polecam. Po wizycie nie mam nic pozytywnego do powiedzenia na temat pani doktor. Mam wrażenie, że jest tym lekarzem przez przypadek albo za karę - takie właśnie sprawia wrażenie. Jestem zawiedziona podejściem do pacjenta, brakiem wytłumaczenia oraz poświęconym czasem.
Opinia dodana przez: AnnaZ

lekarz Tytus Badowski

USG Doppler

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Lekarz stawia nietrafne diagnozy. Dziecku tylko pogorszył się stan. Przepisuje leki które nie przynoszą efektów. Podejscie do pacjenta lekceważące. Odradzam kontakt z tym lekarzem. Lepiej wybrac innego lekarza. Tytus Badowski przyjmuje w przychodni Merkury ul Adamieckiego Dąbrowa Górnicza.
Opinia dodana przez: Lukasz

Jadwiga Koralewska-Sobczyk

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Dąbrowa Górnicza

była beznadziejna..wyciaga reke po kase po czym plomba wypada po tygodniu

lekarz Beata Kozak-Żukowska

ulica Leśna 7/102
41-303 Dąbrowa Górnicza

Bardzo niesympatyczna kobieta, bez wyrozumiałości do starszych osób. Po jednej wizycie na izbie przyjęć wiem, że nie chciałabym aby była lekarzem prowadzącym chorobę mamy.
Opinia dodana przez: Ewa