dr n. med. Paweł Cieśla

2,4
2,6
2,9
2,4

WITAM.NIE INTERESUJE MNIE CLINICA MEDICA,ANI OPINIE NA JEJ TEMAT JA PRZEKONALEM SIE NA WLASNEJ SKORZE.PISZE TYLKO PO TO,ABY OSTRZEC INNYCH PACJENTOW PRZED TA SAMA POMYLKA JAKA JA POPELNILEM WYBIERAJAC CLINICE MEDICA.BYLEM OPEROWANY PRZEZ DR.PAWLA CIESLE A BYLA TO OPERACJA WIEZADEL KRZYZOWYCH PRAWE I LEWE KOLANO.DOKTOR CIESLA "NIE ZAUWAZYL"ZE JA ROWNIEZ MAM USZKODZONE WIEZADLA POBOCZNE PISZCZELOWE(MCL)ALE O TYM PAN DOKTOR CIESLA NAWET NIE MIAL CZASU ZEMNA POROZMAWIAC.POWIEDZIAL MI W PROST"TERAZ NIE MAM CZASU"PRZEPRASZAM PANIE CIESLA ZE ZAJALEM PANSKI CZAS,ALE ZDAJE SIE,JESLI KTOS PLACI OGROMNE PIENIADZE ZEBY ZOPEROWAC SIE W PRYWATNEJ KLINICE,TO POWINNO MU SIE POSWIECIC DUZO WIECEJ CZASU?TEGO LEKARZA WOGOLE NIE POLECAM,BO ON PO PROSU NIE POTRAFI OPEROWAC I LUDZIE UWIERZCIE MI ZE NIE POTRAFI.KOLEGA KTORY POLECIL MI DR.CIESLE I CLINICE MEDICA ROWNIEZ MA PROBLEMY Z KOLANEM,BO JAK BYLO NIESTABILNE TAK JEST,A NAWET GORZEJ,BO PAN DOKTOR BEZ WYOBRAZNI POWYCINAL LAKATKE!!!I KILKA INNYCH WAZNYCH,BARDZO POTRZEBNYCH CZESCI KOLANA.TAKA SAMA SYTUACJA PRZYDARZYLA SIE MOJEMU OJCU TYLE TYLKO ZE W SZPITALU W GDANSKU GDZIE PAN DR.CIESLA PRACUJE.ROWNIEZ PO REKONSTRUKCJI ACL(WIEZADLO KRZYZOWE PRZEDNIE)KOLANO MOJEGO OJCA NADAL JEST NIESTABILN,BOLI GO,BO SCIERA SIE KOLANO DO KOSCI,A DR.CIESLA NAPRAWDE MA TO GDZIES.JA CZEKAM NA KOLEJNA PIATA REKONSTRUKCJE.TYLE ZE TERAZ JUZ PAN DOKTOR TAK MI ZNICZSZYL KOLANA ZE MUSZE WSTAWIC WIEZADLA SYNTETYCZNE,BO POWYCINAL MI SCIEGNA ZE WSZYSTKICH MOZLIWYCH JUZ MIEJSC!!!I TERAZ Z USMIECHEM PYTA MNIE,"ALE CZY PANU TO PRZESZKADZA"WIEC ODPOWIEDZ JEST.TAK PANIE CIESLA PRZESZKADZA,BO KOLANA SA DALEJ NIESTABILNE I TO NAWET PO REREKONSTRUKCJI WIEZADLA KRZYZOWEGO KOLANA PRAWEGO,PAN DOKTOR WYWIERCIL ZA DUZE DZIURY I SROBY MOCUJACE WPADLY PO PROSTU DO SRODKA W KOSC! KOLANA KOLYSZA SIE JAK NA WIETRZE DWA PONAD LATA POSZLY DO SMIECI NO I OCZYWISCIE OBYDWA KOLANA SA ZDRUZGOTANE.PAN DOKTOR POCZUL SIE WINNY I ZDECYDOWAL ZOPEROWAC MNIE PO RAZ KOLEJNY W SZPITALU W GDANSKU GDZIE PRACUJE.ZROBIL SIE JEDNAK PROBLEM,BO JUZ NIE MA Z KAD WYCIAC ZEBY WSTAWIC.ZAPROPONOWALEM WIEC ZE ZAPLACE ZA WIEZADLO Z BANKU ORGANOW W BIELSKO BIALEJ.PAN CIESLA JEDNAK NIE ZGODZIL SIE UNIKAJAC MNIE JAK OGNIA.TRZEBA WZIAC NA SIEBIE ODPOWIEDZIALNOSC PANIE DOKTORZE,GDY ZROBI SIE COS ZLE!!!MAM PONAD 30LAT A PAN DOKTOR TRAKTOWAL MNIE JAK GNOJKA 12LETNIEGO.NO I SAMA CLINICA MEDICA TO NAPRAWDE DUUUUZA POMYLKA.I FAKT ZE PIELEGNIARKI WOGOLE TAK JAK TEN LEKARZ NIE BYLY ZATRUDNIONE ZE WZGLEGU NA ZDOLNOSCI,A RACZEJ Z GAZETY PLAYBOYA.NAPRAWDE ODRADZAM CLINICE MEDICA I DR.PAWLA CIESLE.TEN LEKARZ NIE JEST DOBRYM LEKARZEM,ALE JEST NAPRAWDE DOBRYM BIZNESMENEM!ZESKROBAL ZE MNIE PIENIADZE I ZOSTAWIL KALEKA DO KONCA ZYCIA.

miałem zabieg artroskopii, udany żadnych komplikacji, diagnoza choroby ( chondromalacji rzepki) postawiona poprawnie już na 1 wizycie! oczywiście udałem się do 2 rożnych ortopedów którzy potwierdzili ta opinie.oprócz tego szereg badan ( usg, rtg, rezonans) no i w końcu sam zabieg.na pierwszy rzut może się wydawać ze gościu nie przykłada się do roboty,ale to tylko złudzenie.możne przesadza z przepisywaniem magicznych zastrzyków które ponoć działaj na wszystko ale poza tym uważam ze świetny fachowiec (pracuje również jako ordynator w szpitalu miejskim w Gdyni )

W listopadzie 2004 roku poszedłem na wizytę prywatną do Dr. Cieśli - po tej wizycie byłem w szoku - 3 osoby w gabinecie zdawkowe określenie że wymagany jest zabieg rekonstrukcji więzadła przedniego i otwarte stwierdzenie że operacja w szpitalu za 1,5 roku na NFZ a w klinice w Gdyni choćby zaraz za 5000 zł ,niby specjalista w swoim fachu, te opinie że operuje w całym trójmieście sportowców później wracających po zabiegach do sportu w tamtym okresie były dla mnie rekomendacją - grubo na wyrost to wiem dziś. W marcu 2006 roku poszedłem na wizytę prywatną do Kliniki w Gdyni gdzie mnie operował - pieniądze oszczedzane 2 lata , operacja 6000 zł - zastrzyki, wizyty kontrolne następne 2000 zł, w zeszłym roku w Zielonej Górze miałem wycinaną część łękotki w tym samym kolanie - ortopeda stwierdził że niewłaściwie został wykonany zabieg rekonstrukcji więzadła bo przeszczepione więzadło nie ma odpowiedniego naciągu i nie trzyma stawu kolanowego prawidłowo. Pieniądze wyrzucone w błoto. NIE POLECAM. WYstawiajmy opinię o lekarzach bo dzięki temu możemy mieć tych najlepszych z powołania.

Obsługa iście sprinterska w stylu Wyścigu Pokoju.Odnosi się wrażenie że liczy się tylko kasa.Efekt leczenia i wcześniejsza diagnoza pokrywają się.

Powiem krótko: dramat. Podczas wizyty (łącznie spędziłem ok 10 minut w gabinecie) obsługiwał trzech pacjentów równolegle (dwaj pozostali pacjenci byli w pokojach obok). Mojemu problemowi poświęcił łącznie ok 3 minut biegając między pokojami. W tym czasie dotknął kolana (biegam) i osądził, że to kolano skoczka i kazał nosić opaskę uciskową (mimo, że przekazałem mu informację o tym, iż już taką noszę i nie pomaga, a nawet jest gorzej w innych miejscach kolana). Po moich dociekaniach zdecydował się obejrzeć moje stopy i zalecić abym biegał w butach "zig-costam" (chodziło o reebok zig-tech) bo on takich używa i się sprawdzają. Następnie wyszedł, w przelocie do kolejnego pokoju rzucił paragonem na kozetkę i tyle go widziałem - pieniądze dałem asystentce. Facet się nawet nie zapytał ile mam lat. Poleca mi buty bez pytania czy ma stopę pronującą czy supinującą (polecane buty są dla stopy neutralnej). Podsumowując, bardzo nie polecam. Sprzedawczyni w osiedlowym warzywniaku poświęca mi więcej uwagi przy każdych zakupach niż on podczas tej wizyty. Mam nadzieję, że ludzie częściej będą korzystać z tego typu rankingów zanim wyrzucą w błoto swoje pieniądze.

Szkosa, że pacjenci w Gdyni są skazani na tego dorobkiewicz. Gdzie przysięga Hipokratesa i tzw powołanie.

załosny gosć zero zainteresowania chyba ze chodzi o opłate za wizyte

załosny gosć zero zainteresowania chyba ze chodzi o opłate za wizyte

diagnoze ktora wystawil mi lekarz w Norwegi to byko zerwane wiazadlo krzyzowe,ktore potwierdzil niby rezonans magnetyczny kazali czekac na operacje okolo pol roku do roku zdecydowalam prywatnie zoperowac kolano w Polsce przez poleconego lekarza dr.Ciesle. Po artroskopi okazalo sie ze to bylo uszkodzenie chrzastki stawowej klykcia bocznego uda lewego, po oczyszczeniu kolana, wrocilam po miesiacu do pracy.

Osobiście odradzam tego lekarza. Może kiedyś był dobry i indywidualnie podchodził do pacjenta, teraz niestety sie to zmieniło. Niedawno leżałem na ortopedii w Szpitalu Miejskim i zauważyłem, że do spraw schorzeń pacjentów podchodzi bardzo lekceważąco i sztampowo. Podczas obchodu na jednego pacjenta poświęca ok. 15 sekund wydając szybkie, zupełnie nieprzemyślane decyzje. Nie wczuwa sie za bardzo w szpitalu miejskim. Słyszałem, że prywatnie potrafi być lepszy. No cóż, jest to lekarz, który swoje powołanie zastąpił chęcią szybkiego bogacenia się. Życzę Panu, panie doktorze zakupu kolejnej willi i samochodu z górnej półki.... Osobiście nie polecam tego prywaciarza.

NIE ODBIERAM WIEDZY I NIE WĄTPIĘ,ZE POMÓGŁ KILKU PACJENTOM,KTÓRZY MU ODPOWIEDNIO ZAPŁACIL LUB AKURAT MIELI SZCZĘŚCIE!!!PRZYKRE JEST,ŻE TEN LEKARZ CHWALONY PRZEZ TYCH WŁAŚNIE PACJENTOW(LUB PRZEZ SIEBIE SAMEGO!) W OPINIACH POWYŻEJ-JEST WYJĄTKOWO NIEMIŁYM,NIEGRZECZNYM I ZAROZUMIAŁYM GBUREM,KTÓRY NIE MA KULTURY W KONTAKTACH Z LUDŻMI,A TYM BARDZIEJ Z PACJENTEM.