dr n. med. Paweł Cieśla

2,4
2,6
2,9
2,4

zdecydowanie polecam w 100% dzięki niemu odzyskałam życie endoproteza biodra "żyłam" w ciągłym bólu dziękuję Panie doktorze

niestety ale ten lekarz mimo iż całe trójmiasto go chwali jest osobą niezbyt godną zaufania, zrobił mi artroskopie kolana i po roku ból powrócił, byłem w tym czasie w Hamburgu i tam zrobiono powtórną artroskopie, mija 5 lat i nic sie nie dzieje. Takze nie wiem co mam myslec o Ciesli.

Kasa.kasa-kochani dajcie sobie spokój,zadzwoniłem do pana doktora i spytałem czy nie będzie problemu z odczytaniem wyniku rezonansu z płytki,powiedział że muszę przynieść laptopa,ja na to że ok,a pan doktor na to żebym go włączył w poczekalni bo nie za bardzo ma czas żeby było szybciej,nadmieniam że była to wizyta prywatna-dla niego liczy się tylko kasa

Leczyłem się u dra Cieśli przez ok. rok czasu. Z przykrością stwierdzam, że jego diagnoza była kompletnie nietrafna. Sugerując mi operację na łokieć tenisisty nie zlecił podstawowego badania, które jednoznacznie wskazuje na zasadność takiej operacji. Badanie (przewodnictwo nerwowe) wykonałem sam i wykluczyło ono wspomnianą diagnozę. Po kolejnych badaniach (już u innego lekarza) zdiagnozowano u mnie problem z kręgosłupem szyjnym. Mój główny zarzut, to kompletne ignorowanie tego, co pacjenci mają do powiedzenia. Zamiast zrobić porządny wywiad, doktor chwyta się jednego z objawów ignorując pozostałe. Ponadto - przyjmowanie trzech pacjentów w tym ...

Mój główny zarzut, to kompletne ignorowanie tego, co pacjenci mają do powiedzenia. Zamiast zrobić porządny wywiad, doktor chwyta się jednego z objawów ignorując pozostałe. Ponadto - przyjmowanie trzech pacjentów w tym samym momencie nie ułatwia doktorowi postawienia diagnozy, a pacjentowi nie daje nawet minimalnego poczucia, że trafił w dobre ręce.

Reasumując - lekarz dobry przy prostych urazach sportowych (wyleczył wielu moich znajomych). Jednak ze względu na sposób działania - wizytę odradzam wszystkim osobom, potrzebującym szerszego i bardziej kompleksowego podejścia.

dopiero dr Cieśla był w stanie właściwie zdiagnozować mój uraz, którego nabawiłem się podczas treningu. Wcześniej przemęczyłem się 2 tygodnie w gipsie, podczas gdy konieczna była operacja, którą przeprowadził dr Cieśla. Jeśli jestem zmuszony korzystać z porad ortopedy - walę tylko do dr Cieśli.

Nie odbieram mu wiedzy, umiejetnosci czy doswiadczenia bo z cala pewnoscia jest swietnym lekarzem, ale jest jednym z tych dla ktorych bardzo wazne sa pieniadze. Sa lekarze, ktorzy nieprzyjmą pieniedzy bo stwierdza ze w zaden sposob nie pomogli - dr Ciesla do nich nie nalezy - wystarczy postawic noge w jego gabinecie i juz sie nalezy. Najgorsze jednak jest co inne - wykorzystujac niewiedze pacjentow, przesadnie straszac przeinaczajac fakty stara sie naklonic do skorzystania z jego platnych uslug.

Niestety przez tego lekarza mam problem z chodzeniem ponad półtora już roku. Gdyby pan dr Cieśla nie skupiał się tylko na dawaniu drogich zastrzyków(bagatela 170 zł) tylko obejrzał dobrze kolano, to nie wbijałby mi tych igieł, bo narobiły tylko szkody. Na szczęście zmieniłam lekarza, ale tego nie da się już odrobić co zniszczył pan dr Cieśla.A niby taka sława. Godne pożałowania jest jego leczenie i wyciąganie ręki po kasę. Odradzam u niego wizyty.

Leżałam na oddziale ortopedii w Szpitalu Miejskim w Gdyni u pana ordynatora Cieśli. Zostałam tam dowieziona karetką pogotowia bezpośrednio po urazie. Diagnoza na izbie przyjęć szpitala wydana przez lekarza dyżurnego brzmiała - złamanie spiralne kości piszczelowej w części 1/3 dalszej i kości strzałkowej. Złamanie piszczeli zostało określone jako niestabilne wymagające operacyjnego leczenia metodą zespolenia odłamów. Jako konsekwencje niepoddania się operacji podano mi długotrwałe leczenie, słabe gojenie się złamań w części 1/3, możliwość skrócenia kończyny.Bez wahania zostałam w szpitalu z gipsem do pachy (sobota wieczór) i czekałam na dalsze decyzje medyczne. W poniedziałek rano na obchodzie pojawił się pan ordynator Cieśla i powiedział bezosobowo "do domu transport we własnym zakresie". Próbowałam pytać dlaczego zmieniono decyzję to po obchodzie inny lekarz "wyjaśnił", bo taka była nasza decyzja. Ciekawe! Na dokładkę czarny scenariusz się spełnił mianowicie minęło 4,5 m-ca zrost jest mocno opóźniony, siedziałam w gipsie 17 tygodni,obraz radiologiczny wykazuje skrzywienie do osi odłamów kostnych. Ja biorąc pod uwagę swój przypadek zdecydowanie ODRADZAM leczenie u tego lekarza. Dostałam w ręce pana ordynatora i mam zapewnione problemy zdrowotne na długie tygodnie!

Jestem średnio aktywnym 33-latkiem (w pracy siedzę a 1-2 razy w tygodniu lekki sport) i pewnwgo dnia chrupnięcie w kolanie... Po krótkim wywiadzie decyduję się na Pana Cieślę - w końcu pomaga zaodnikom Prokomu, Soczniowca... Po kilku wizytach w prywatnym gabinecie oraz w przychodni w Gdyni, Pan doktor stwierdza, iż doszło do pęknięcia łąkotki i konieczny jest zabieg artroskopii. W publicznym szpitalu czas oczekiwania to około roku więc przystaję na propozycję Pana Doktora i decyduję się na zabieg w prywatnej kilnice (Klinika Medica w Gdyni - ok 3 tys.). Chwilę przed zabiegiem "asystent" Pana Cieśli tłumaczy jak przebiegał będzie zabieg pokazując "na sucho" wszystko na moim kolanie. Po tych 5 mimutowych oględzinach Pan doktor "asystent" pyta kto zdiagnozował u mnie pęknięcie łąkotki bo Jemu wygląda to na zerwanie wiązadeł. Więc mówię, że to Pan doktor Cieśla ... no i Pan "asystent" wycofguje się ze swojej opinii z "należnym" szacunkiem dla decyzji Pana Cieśli.
No i budzę się po zabiegu i pytam Pana Cieślę jak poszło? Kiedy rozpoczynać rehabilitację... itd. A pan Doktor z troską w głosie informuje mnie, iż niestety mam zerwane wiązadło i czeka mnie kolejna wizyta...
I tak straciłem masę czasu i sporao pieniędzy przez niekompetencję Pana Doktora Cieśli. I pewnie nawet by mi to nie potpadło (Pan Cieśla twierdził, iż dopiero "wejście" do kolana pozwoliło na właśiwą diagnozę) gdyby nie komentarz Pana "asystenta"...
A kolano naprawił mi doskonale Pan Doktor Paweł Rybak.

Składane miałem kolano, i zostało szybko i sprawnie naprawione. Szybkie rozpoznanie, udana operacja, dobrze dobrana rechabilitacja. A to ze przyjmuje dużo osób to akurat dla mnie plus bo nie musialem jak u innych lekarzy czekac 1,5 miesiąca na wizytę, zadzwonilem i po tygodniu bylem przyjęty, jestem bardzo zadowolony.