Lekarze Pulmonolog

Małgorzata Ochała

Pulmonolog, Fizjoterapeuta

Szpital Uzdrowiskowy "Eskulap"
38-481 Rymanów-Zdrój

Pragnę serdecznie podziękować Pani Doktor za wspaniałą opiekę jaką mnie otoczyła podczas pobytu w sanatorium Eskulap w Rymanowie Zdroju. Miałem okazję leczyć się już w kilku szpitalach i sanatoriach ale z tak wspaniałą opieką spotkałem się pierwszy raz. Wielkim pozytywnym zaskoczeniem były codzienne poranne wizyty Pani Ordynator w pokojach pacjentów i ciepło jakie od Pani Doktor biło.W każdej chwili można było porozmawiać z Panią Małgorzatą Ochałą nie tylko na temat ...
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Bogusław Ewko

Wipsowo 14
11-013 Wipsowo

Polecam. Jestem bardzo zadowolona. Super podejście do pacjenta. Wytłumaczone wszystko dobrze i rzeczowo.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Maria Mazur

pl. Konstytucji 3 Maja 3
02-100 Olsztyn

Cudowna ,profesjonalna Pani DOKTOR z powołania.Inni lekarze powinni brać przykład jak powinno się zajmować pacjentami.

lekarz Wanda Bielacka

ulica Weselna 1
92-014 Łódź

Większość moich doświadczeń ze służbą zdrowia jest po prostu maksymalnie negatywna. W przypadku pani doktor, choćbym bardzo chciał, nie jestem w stanie doszukać się problemów.W skrócie: kompetentna, cierpliwa, wyrozumiała niezwykle uprzejma. Lekarz z powołania, jak to się kiedyś mawiało.
Opinia dodana przez: Jarek

Mariola Siedlczyńska-Wiącek

Internista, Pulmonolog

Przychodnia Rodzinna MARIOLKA
05-300 Mińsk Mazowiecki

Wspaniały, kompetentny lekarz. Przemiły, życzliwy człowiek. Osłuchowo nie ma lepszego lekarza w Mińsku. Pani Doktor jest niezwykle dokładna, słucha pacjenta, zleca badania w celu potwierdzenia diagnozy. Wyjątkowo dobry Człowiek.
Opinia dodana przez: DanielK

lekarz Agnieszka Patalon

ul. Królewiecka 54B/3
11-700 Mrągowo

Polecam kompetentna rzeczowa miła w usposobieniu a co najważniejsze skuteczna w diagnostyce i leczeniu.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. med. Renata Pejas-Dulewicz

Internista, Pulmonolog

Ind. Praktyka Lekarska oraz Por. Gruźlicy i Ch. Płuc, O. Chorób Wewnętrznych ZOZ Końskie
ul. 16-go Stycznia 1E oraz Gimnazjalna 41B
26-200 Końskie

Dr Renata Pejas-Dulewicz to lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedzą. W sposób bardzo przystępny wyjaśnia przyczyny choroby oraz sposoby jej leczenia. To lekarz pełen empatii. Do pacjenta ma stosunek bardzo serdeczny.

lekarz Ahmad Eibach

Szpital Powiatowy w Chrzanowie
ulica Topolowa 1
32-500 Chrzanów

Pan doktor jest znakomitym fachowcem, szczegółowo informuje pacjenta o jego wynikach, jest pełen empatii. Miło się rozmawia z Panem doktorem, rzeczowy ale zawsze z ciepłym słowem, pociechą dla pacjenta. Pan doktor troskliwie zajął się mną w szpitalu w Chrzanowie, zależało mu, zeby mój zaplanowany zabieg odbył się i wszystko sam nadzorował.
Opinia dodana przez: P_79p

lekarz Kinga Pirowska

MEDIC-KOLOR
os. Kolorowe 21
31-941 Kraków

To najlepszy pediatra, jakiego do tej pory spotkałam. Prowadziła moje dzieci przez kilka lat. Bardzo profesjonalna, konkretna, dobry diagnosta, jasno informuje jak postępować. Zalecenia były zawsze skuteczne. Świetnie edukuje rodziców - dzięki niej bardzo wiele się nauczyłam. Po przeprowadzce mogę powiedzieć, że bardzo mi jej brakuje....
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Ewa Zeńczak

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Cudowna Pani doktor. Super podejście i zaangażowanie. Wcale nie liczy się pieniądz tylko trafna diagnoza i leczenie. Dziękuję.
Opinia dodana przez: iza

lekarz Bogusława Szywalska-Zduńczyk

32-091 Sieborowice

Naszym dzieciom i innym niestety- już nie pomoże, a to wielka szkoda, Pani doktor była przez nasze dziciństwo w latach 1995-2018 najlepszym lekarzem, doradcą, powiernikiem, była wspaniałym lekarzem pediatrą, już takich nie ma....Cześć JEJ PAMIĘCI !
Opinia dodana przez: Joanna

Grzegorz Kryczka

Prywatny Gabinet Lekarski
Kielce

wspanialy lekarz poswieca tyle czasu ile trzeba. cierpliwy znajacy sie na rzeczy dowcipny;-)

lekarz Andrzej Kasperek

Pulmonolog, Internista

Oddziały i inne komórki opieki szpitalnej
Hubalczyków 1
76-200 Słupsk

Po wielu latach wreszcie trafiłam na lekarza, któremu zależy na dobru pacjenta. Lekarz z powołania, bardzo empatyczny, cierpliwie i z uwagą wysłuchuje pacjenta. Dobrze dobiera leki do dolegliwości. Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Stanisława

lekarz Lucyna Skrok

ZOZ Dąbrowa Tarnowska
ulica Szpitalna 1
33-200 Dąbrowa Tarnowska

lekarz na medal. dużo poswięca czasu dla pacjenta, tłumaczy chorobę i leczenie które trzeba podjąć.Jest miła i uprzejma i bardzo spokojna co daje poczucie bezpieczeństwa.

lekarz Beata Konstanty-Mesjasz

ul.Na Górze
44-200 Rybnik

Byłaś świetnym Lekarzem a do tego najlepszym Przyjacielem jakiego miałam. Do zobaczenia .........................
Opinia dodana przez: Agatas

lekarz Aneta Kozieł

ZAKŁAD LECZNICTWA AMBULATORYJNEGO
PIŁSUDSKIEGO 80
42-400 Zawiercie

Chciałabym polecić Panią dr. Anete Kozieł. Wyleczyła mnie z kaszlu który trwał od paru ładnych lat. Jednak ostatnie miesiące były coraz gorsze i lekarz rodzinny nie dawał sobie rady. Chorowałam non stop i kaszlałam. Pani dr. oprócz tego, że jest przesympatyczną, miłą osobą to jest fachowcem w tym co robi. Bardzo dziękuję Pani doktor za pomoc. Oby takich lekarzy było więcej. Lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Irena Swornowska

Sokołowskiego 11a lok. 2
70-891 Szczecin

Bardzo polecam Pani doktor kompetentna, uprzejma, miła, wszystko dokładnie tłumaczy i jest bardzo cierpliwa, i ten uśmiech dla przestraszonego chorego bezcenny. Bardzo dziękuję za opiekę w szpitalu.
Opinia dodana przez: Grażyna

Maria Suchy

Szpital Chorób Płuc w Orzeszu
43-180

Chodząca kompetencja na najwyższym poziomie, lekarz z powołania, traktujący pacjenta po ludzku.Przyjaźnie i cierpliwie pomaga każdemu,kto się do Niej zwróci o pomoc. Trafnie stawia diagnozę, rozważnie przepisuje receptę. Jest uprzejma i kulturalna. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Małgorzata Czarny-Działak

Pulmonolog, Alergolog

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

U Pani doktor leczę się od lat, jest niezwykle kompetętną lekarką. Wszystkim szczerze polecam, rewelacyjne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Anna Figiela-Pieniążek

ulica Lwowska 24
37-200 Przeworsk

Pani Anna Pieniążek wybitnie prowadzi moje leczenie. Jest bardzo kompetentna i jest kompletnym lekarzem, ma trafne stwierdzenia i wie jak kierować pacjenta. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Filip