Lekarze Pulmonolog

lekarz Mariola Ograbek-Król

ulica Wczasowa 5
40-694 Katowice

Wszystko co oznaczyłem powyżej jest godne polecenia. Rzadko spotykane zajęcie się pacjentem. Dziękuję.
Opinia dodana przez: zenon

lekarz Mariusz Karlik

Wiejski Ośrodek Zdrowia w Pilchowicach
ulica Dworcowa 15
44-145 Pilchowice

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Fachowiec w swojej dziedzinie. Pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu. Godna polecenia w 100%. Ma dobre podejście do pacjentów, Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Renata Zięba

Urszulańska 15/2
33-100 Tarnów

Od kilku lat mam dwóch synow pod stałą kontrolą u Pani doktor. Trafiona diagnoza u młodszego po wizytach u kilku poprzednich lekarzy...niektorzy z nich żerują tylko jak wydrzeć najwięcej kasy za badania,lub zero podejścia przy badaniu spirometrii u 5-latka. Obecnie syn ma 16 lat,czuje sie bardzo dobrze nie jest leczony antybiotykami przy zwykłym katarze... Starszy, lat 19 na odczulaniu(podobnie jak i młodszy) z powodu nasilenia alergii. Obecnie nie maja praktycznie ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Beata Stępień-Jaszowska

SOKOŁÓW BYDGOSKICH 1
85-153 Bydgoszcz

Odkąd pojawiłam się z 2 letnią córką u Pani Doktor, zawsze do niej wracamy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy, zagłębia się w problem i co najważniejsze jest skuteczna. Mamy odczucie, że wkłada w pracę masę serca. Dla przeciwników lekarstw może minusem okazać się to, że przepisuje ich dużo. Jednak w naszym przypadku leczenie było skuteczne. Polecam.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Marta Biedroń-Machura

Al. Roździeńskiego 90
Katowice

Pani doktor była bardzo uprzejma. Wizyta przeprowadzona szybko i bezproblemowo. Polecam tego lekarza.

lekarz Adam Wójcik

Pulmonolog, Alergolog

Nowy Świat 16/3
34-700 Rabka-Zdrój

Do doktora Wójcika trafiłam z córką podczas diagnostycznego pobytu w Instytucie Chorób Płuc i Gruźlicy w Rabce. Gdyby nie to, że jesteśmy z Krakowa, zapewne byłby to lekarz mojego dziecka. POLECAM!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jerzy Piotrowski

Prywatny Gabinet Lekarski
Niepodległości 16 lok. 3
21-040 Świdnik

Bardzo dobry,kompetentny,doświadczony lekarz pulmonolog.Pacjent a poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie z dobrze dobranego leczenia.

lekarz Mariusz Łabędzki

Zespół ZOZ w Czarnkowie
ulica Kościuszki 96
64-700 Czarnków

Od wielu lat leczę się na choroby górnych dróg oddechowych - niestety jak dotąd leczona byłam wyłącznie ambulatoryjnie .Sytuacja zdrowotna zmusiła mienie do poszukiwań lekarza internisty pulmonologa poza miastem Piła i ….strzał w dziesiątkę .Przede wszystkim dr M.Łabędzki jest niezmiernie dociekliwy .Poświęca dużo prywatnego czasu na ocenę wcześniejszego sposobu leczenia ,analizuje wyniki badań .Kiedy trafiłam na oddział płucny Chodzieskiego Szpitala ,który działa w ramach Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii ,doktor ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Halina Łukian

Prywatny Gabinet Lekarski
Świętopełka 26 lok. 55
87-100 Toruń

Pani doktor była maskotką bilansów lat 90tych i początku 2000-nych. Była połączeniem gracji- otyłość, okulary ze szkłami jak denka od butelek i finezji- krzyk od 90 decybeli wzwyż, popędzanie i wyzywanie dzieci etc. Dla dzieci niebywała atrakcja. Tak więc ambicją dzieci było, jak to mawiały chłopaczki z klas niższych aby " gruba świnia odpierdalała". No i pobudzały panią doktor do dysforycznych stanów. Pani doktor działała niczym pies Pawłowa impuls-reakcja. Napady ...

lekarz Dariusz Błoch

Internista, Pulmonolog

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Jestem szczęśliwa że trafiliśmy do Pana doktora, rzeczowo przedstawił dalsze działania dla chorego męża. Atmosfera spokoju i zaufania a przede wszystkim oparcie, że nie zostaliśmy sami z problemem.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Michalina Pisarska

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Cegielniana 20
27-200 Starachowice

Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna lekarka. Znam ją od bardzo wielu lat i najpierw leczyła mnie jako lekarz rodzinny, później mnie i mojego syna, którego znała od jego pierwszych krzyków po porodzie. Zawsze ma czas dla pacjenta, pyta i słucha odpowiedzi, w stosunku do dzieci jest bardzo cierpliwa, uśmiechnięta i serdeczna. Mówi do dziecka spokojnym głosem z uśmiechem, przy starszym dziecku pozwala dotknąć stetoskopu, żeby dziecko się z nim oswoiło. ...
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Maciej Radwański

Szpital Specjalistyczny
ulica Kuracyjna 30
82-550 Prabuty

dzięki niemu żyję. trafiłam do szpitala z zapaleniem płuc, niewydolnością nerek i sepsą. siedział przy mnie godzinami i do mnie mówił. nie pozwolił mi odejśc...

lekarz Janina Duszyńska-Radzik

Zamenhofa 27 (Aldemed)
65-186 Zielona Góra

Super lekarz.Pani doktor pracuję już chyba 50 lat,ale nie straciła młodzieńczej werwy i zapału do pracy.Dobry lekarz i dobry człowiek

lekarz Magdalena Warszylewicz-Szymanek

Wiosenna 15
53-017 Wrocław

wspaniały lekarz, zaangażowany, nie boi sie podjąć ryzyka -daje pacjentowi nadzieję

dr Romana Borkowska

Alergolog, Pediatra

ALERGO-MED Poradnia Specjalistyczna Leczenia Alergii i Chorób Płuc
05-400 Otwock

dr Borkowska jest lekarzem z powołania. Wzbudza zaufanie.

lekarz Wojciech Papiewski

Onkolog, Pulmonolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Pan Doktor bardzo mi pomógł. Gdy inni nie poswiecali mi czasu zajal sie mna calym sercem. Polecam !!
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Paweł Klimczyk

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lublińcu
ul. Grunwaldzka 64
Lubliniec

super lekarz i fachowiec, chodzę z córką od dwóch lat i gorąco polecam nie ma lepszego w Częstochowie i okolicach

Jan Czaban

Internista, Alergolog

Niezwykła profesja, dokładność, dbałość o pacjenta i rzetelność. Dr Czaban z niezwykłą uprzejmością wita każdego pacjenta i dokładnie bada oraz tłumaczy przebieg choroby oraz leczenia. Jak dla mnie - najlepszy alergolog!!!!
Opinia dodana przez: Anka
Polecam gorąco. "Lekarz z powołania" - taki prawdziwy, jakich już niestety nasza służba zdrowia prawie nie posiada. Niesamowicie ciepła, oddana pacjentom i kompetentna osoba.