Lekarze Pulmonolog

lekarz Teresa Zajusz

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Beskidzka 31
34-120 Andrychów

Pomocna, konkretna, dociekliwa i życzliwa. Lekarz z powołania. Bez problemu kieruje na badania. Interesuje się zdrowiem pacjenta.

lekarz Barbara Pardej

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

polecam bardzo dobry lekarz i bardzo wnikliwie podchodzi do pacjenta naprawde stara się chyba najlepsza w gnieżnie i widac że wiedze ma i doświadczenie tylko kolejki do niej są długie
Opinia dodana przez: wojciech

lekarz Grzegorz Słonka

Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego
ulica Wawel 15
41-209 Sosnowiec

Polecam Pana doktora z czystym sumieniem. Bardzo dobry specjalista, ale przy tym bardzo ludzki i oddany pacjentowi. Potrafi tez przywitać z uśmiechem co w dzisiejszych czasach jest bardzo zadkie. Dziekuje Panu doktorowi i jeszcze raz polecam.
Opinia dodana przez: Ryszard O

lekarz Barbara Góra-Król

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LEKARZ" Sp. z o. o.
ulica Kolejowa 89
22-100 Chełm

lekarka bardzo dobra kompetentna i mila z bardzo dobrym podejsciem do malutkich dzieci jestem zadowolona z leczenia dziecka

lekarz Agata Nowicka

ulica Szamarzewskiego Augustyna 82/84
60-569 Poznań

Jestem pod dużym wrażeniem fachowej wiedzy medycznej, ktora szybko przywraca pacjentowi powrot do zdrowia.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Paweł Jesionka

ulica Słoneczna 27
88-400 Żnin

Pan doktor Paweł Jesionka jest bardzo dobrym lekarzem. Konkretny, rzeczowy, kompetentny oraz bardzo miły i sympatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: Ryszard Kraciuk

lekarz Beata Macek

Pulmonolog, Internista

NZOZ " Malarkiewicz i Spółka "
Jagiellońska 78
10-357 Olsztyn

Dziekuje pani Doktor za uratowanie zycia mojej mamie . To jest nie tylko kompetentny lekarz ale tez pelen empatii. Po rozpoznaniu zlosciwego raka pluc,skierowala mame natychmiast do Kliniki Klatki Piersiowej w Gdansku.Mama zostala natychmiast zoperowana i dzieki szybkiej interwencji Panik Doktor nie potrzebowala ani chemi ani radioterapi . Pani Doktor jest przykladem dla innych lekarzy w Polsce i jest z prawdziwego powolania.Jeszcze raz dziekuje serdecznie za wszystko.
Opinia dodana przez: Eugenia Raszkowska

lekarz Marian Piechota

Pulmonolog, Pediatra

NZOZ CERTUS s.c. Barbara Zięba, Tadeusz Zięba
Żeromskiego 17
39-300 Mielec

Pan Doktor jest kompetentny,rzeczowy,wyjaśnia szczegółowo przyczyny choroby i omawia wdrożone leczenie. Jest punktualny i ofiarnie przyjmuje dzieci do ostatniego pacjenta.Nie zamknął gabinetu w czasie epidemii .Kilka razy dzięki pomocy Pana Piechoty moje dzieci uniknęły hospitalizacji. Jeden z najlepszych lekarzy jakich znam.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Katarzyna Tylżanowska-Nitek

Gabinet Laryngologiczno-Internistyczny
Narutowicza 4
05-091 Ząbki

Pani doktor K.Tylzanowska-Nitek jest: Bardzo miła, kulturalna osoba. Wizyta przebiega tak długo ile potrzeba do postawienia diagnozy; wywiad, badanie osluchowe. To wspaniały diagnosta, wiem to,bo dzięki Pani Doktor stanęłam na nogi. Bardzo dziękuję. Malgorzata
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Alina Adejanowa

ulica Jagiełły 14/30
11-500 Giżycko

Lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm. Pełna kultura i super podejście do pacjenta. Życzę wszystkim by mieli do czynienia z takimi lekarzami jak Pani doktor Alina Adejanowa
Opinia dodana przez: Krzysztof Nowicki

lekarz Maciej Kosakowski

Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc
ulica Dunikowskiego 2-8
55-120 Oborniki Śląskie

Świetny lekarz, bardzo dobry specjalista, od pierwszego kontaktu wzbudzający pełne zaufanie.Przy zabiegach np.bronchoskopii bardzo delikatny, ludzki a przy tym ręka pewna.Jeszcze raz powtarzam Świetny lekarz.
Opinia dodana przez: adam
Pani doktor poświęca wystarczającą ilość czasu, przede wszystkim słucha pacjenta. udziela wyczerpujących informacji. Zastosowanie właściwego leczenia Bardzo miła osoba. Polecam

lekarz Ryszard Chalecki

Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej
ul. Juliana Fałata 2
43-360 Bystra

Bardzo kompetentny lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy i chętnie znajduje czas na pytania. Interesuje się pacjentem i odwiedza go w sali chorych przynosząc osobście wyniki badań.

dr n. med. Jacek Grudny

Pulmonolog, Internista

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Bardzo dobry, godny polecenia - lekarz z powołania. Dziś już takich niewielu jest :) A przede wszystkim życzliwy, zaangażowany.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Łukasz Goliński

Pulmonolog

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
30-548 Kraków

Fanfastyczne podejście , komplet informacji o przebiegu choroby . W niespodziewanej sytuacji pacjenta lekarz znajduje czas na poradę i leczenie . Udostępnia pryw. numer tel., gdy nie może rozmawiać oddzwania . Moja ocena celująca .

lekarz Marcin Tarczyński

Centrum "Tatko"
Śmigielskiego 20 II piętro
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry, młody lekarz otwarty na nowości, komunikatywny i co najważniejsze skuteczny. Życzę dużo zdrowia Panie Doktorze, wytrwałości w niesieniu pomocy chorym i satysfakcji z trudnej i odpowiedzialnej pracy.
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Krystyna Rasławska

Pulmonolog

Moniuszki 11/1
48-300 Nysa

Bardzo dobry lekarz,specjalista,cudowny człowiek.W jednej osobie samo dobro i piękno! Z podziękowaniami za poprawę mojego zdrowia, pacjentka Teresa
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Katarzyna Kiełt-Bień

Mickiewicza 34d
39-400 Tarnobrzeg

Serdecznie polecam Panią Doktor :) Bardzo uprzejma, zaangażowana w problem zdrowotny pacjenta, wizyta przebiega w miłej atmosferze oraz Pani Doktor poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Profesjonalne podejście do pacjenta wraz ze szczegółowym wywiadem i zaleceniami o których inni lekarze nigdy nie wspomnieli. W związku z samą chorobą Pani Doktor potrafi podnieść pacjenta na duchu co jest niezwykle ważne.
Opinia dodana przez: Monika Be

Małgorzata Dzwonnik

Internista, Pulmonolog

Gabinet lekarski
60-658

Bardzo miła i rzeczowa lekarka. Dokładnie i cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia na czy polega schorzenie i jak będzie leczone. Lekarz jakich już mało -godny polecenia.
Opinia dodana przez: ela

lekarz Jadwiga Bosak

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Skale
ulica Słomnicka 69
32-043 Skała

Najwspanialszy lekarz jakiego znam. Prawdziwy lekarz . mało kto ma takie podejście do pacjenta , do jego rodziny jak dr. Bosak