Lekarze Pulmonolog

lekarz Marek Abramowicz

NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego Lesław Widera
Wojska Polskiego 52
66-235 Torzym

Wspaniały człowiek,kompetentny,w czasie wizyty poświęca dużo czasu pacjentowi,jasno precyzuje stan zdrowia.Życzyłbym by takie podejście do potrzebującego pomocy lekarskiej było standardem wszędzie .

lekarz Mariusz Kuźniar

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Rudzica 350
43-394 Rudzica

Rewelacyjny lekarz i to na NFZ. Umie leczyć,a przy tym miły i kulturalny. Kompleksowo podchodzi do małego pacjenta, nie spieszy się i stawia trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: aNNa

lekarz Tomasz Dyła

Ślężna 185a lok. 7
53-110 Wrocław

Dzień dobre. Podane telefony są nieprawidłowe. Pod nr telefonu 504122529 można umówić się na wizytę pediatryczną z dr Waldemarem Gołębiowskim. Z poważaniem Waldemar Gołębiowski

Beata Losa

Internista, Pulmonolog

Gabinet lekarski
41-700 Ruda Śląska

Pełny profesjonalizm. Miło, sympatycznie i rzetelnie. Specjalista z powołania. Dziękuję za pomoc. Bardzo dobra lekarka.

lekarz Bożena Woropaj

Pomorska 1/1
68-100 Żagań

Wspaniały lekarz. Pani doktor ma cudowne podejście do dziecka, jest uprzejma, cierpliwa, wszystko tłumaczy. Nie bagatelizuje problemów, ale też nie zapisuje leków na wyrost. Polecam!!

lekarz Bożena Makuch

Zagajnik 3/1
58-540 Karpacz

Witam. Synek chorowal co 2tydzień na choroby ukladu oddechowego, górnych dróg oddechowych, corocznie na zapalenie płuc. Do czasu, kiedy trafiliśmy do CM KARPACZ z wywalczonym skierowaniem od pseudopediatry z rodzinnej przychodni. Pani Doktor to pierwszy Lekarz z pasją, zaangażowaniem, chęcią leczenia i pomocy na którego trafiliśmy po prawie letniej tułaczce po pseudospecjalistach bez wiedzy i empatii. Lekarz z ogromną wiedzą, zaangażowaniem. Wszystkiego co najlepsze dla Pani Doktor od nas
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Kinga Kuczyńska

Przychodnia
Ozorkowska 2/6
93-285 Łódź

Lekarz godny polecenia. Zawsze pacjent jest traktowany jak człowiek,a nie jak kolejny ktoś,kto zawraca głowę lekarzowi.
Opinia dodana przez: Marcepan

lekarz Barbara Sikora

Krakowskie Centrum Diagnostyczno Kliniczne
Aleja Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego 60,
31-514 Kraków

Wspaniały Lekarz,duża umiejetność zawodowa,a nadewszystko serdeczna życzliwość,bezinteresowność,godna polecenia.
Opinia dodana przez: Mieczysław
LEKARZ GODNY POLECENIA,SUMIENNY,ZROZUMIALE I ZROZUMIALE WYJAŚNIA POWSTANIE CHOROBY I JAK JĄ LECZYĆ Z UPRZEJMYM PODEJŚCIEM DO PACJENTA.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Tomasz Kaziród

ul. Królewska 5
35-616 Rzeszów

Lekarz z powołania. Zawsze wysłucha i doradzi. Ma zawsze czas dla pacjenta. Trafny diagnosta. Godny polecenia. Nie odstrasza pacjenta. Zawsze uśmiechnięty. Tłumaczy chorobę i jej konsekwencje. Kompetentny. Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: M

lekarz Agnieszka Tarkowska-Wosik

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Serdecznie dziękuję Pani dr Wosik za bardzo dobrą opiekę medyczną i dużo serca. Dziękuję i pozdrawiam, Alicja Kołecka.
Opinia dodana przez: Alicja Kołecka

lekarz Zbigniew Lamch

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Pan dr Lamch to specjalista z prawdziwego zdarzenia. Kompleksowe podejście do pacjenta, zaangażowanie i ilość poświęconego czasu, stawiają pana dr w ścisłej czołówce specjalistów z którymi miałem do czynienia. Niezwykle dokładny, ostrożny, bardzo profesjonalne podejście. Przy tym całkiem sympatyczny człowiek. Dziękuje Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Justyna Kołodyńska-Jeridi

Sobótki 28
20-828 Lublin

Bardzo mila przyjemna pani doktor uśmiechnięta pomocna zawsze wytłumaczy wszystko i zrozumiale pacjentowi dogłębnie przebada pacjenta nie lekceważy żadnych najmniejszych sygnałów choroby polecam panią doktor bardzo serdecznie dzięki niej mogę znowu normalnie funkcjonować w miarę jak dawniej dziękuje jej za to dlatego polecam do niej chodzić na wizyty lekarskie Małgorzata Skoczylas z Bychawy :)

lekarz Ewa Garbino

MEDYK - LEKARZE SPECJALIŚCI
Traugutta 13
13-100 Nidzica

Wspaniały Lekarz i człowiek - profesjonalista. Zrobi wszystko co możliwe, aby tylko ulżyć w cierpieniu i leczeniu pacjenta. Bardzo miła i sympatyczna osobowość z wielką empatią dla pacjenta. Lekarz o Wielkim Sercu, jest tylko dla Ciebie.
Opinia dodana przez: ANDRZEJ

lekarz Aniela Cieśla-Gudowicz

ulica Wiejska 87
42-690 Nowa Wieś Tworoska

Cudowna nic dodać nic ująć trzeba z nią porozmawiać ja miałam przyjemność być na sorze w szpitalu gdzie miała dyżur dziecko przyjęła do szpitala okazało się że ma zapalenie płuc a w przychodni niestety pani poprzednia lekarka nic nie wysłuchał

lekarz Hanna Kuklewska-Gaweł

ul. Elewów 3/34
80-298 Gdańsk

Najlepsza pediatra i pulmonolog jaką kiedykolwiek spotkałam. Ubolewam, że teraz przyjmuje tylko w Skarszewach. Zawsze pomocna i diagnozy zawsze trafne genialna osoba. Syn kilka lat był pod opieką na NFZ, teraz w razie potrzeby proszę Panią by przyjechała do nas prywatnie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marta Rzepecka

ulica Armii Krajowej 5/222
30-150 Kraków

Jestem zadowolony z wizyty. Wprawdzie kolejka się wydłuża, ale dobrze to świadczy o przeznaczonym dla pacjenta czasie.
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Janina Zdrojewska

ul. Tadeusza Kościuszki 18/3
14-100 Ostróda

Jestem pod wrażeniem. Pani doktor jest lekarzem przez wielkie L i Człowiekiem przez wielkie C. Okazuje prawdziwą troskę o pacjenta. Jedyny lekarz, który rozpoznał chorobę i skutecznie leczy.

lekarz Elżbieta Nowak

ulica Marszałkowska 13
60-327 Poznań

Dzięki Pani Doktor udało mi się skutecznie zawalczyć o zdrowie po blisko 5 letniej batalii z rakiem płuc z przerzutami do wątroby. Dzisiaj pracuje ,podróżuję , mam marzenia i je spełniam
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Iwona Nykiel-Raj

SP ZOZ Wieluń -Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc
Szpitalna 16
98-400 Wieluń

Pani doktor dokładnie wytłumaczyła zalecenia i odpowiedziała na wszystkie pytania, bardzo sympatyczna, polecam w Wieluniu