Lekarze Pulmonolog

Weronika Lach-Witych

Wojewódzki Szpital Chorob Płuc
44-300 Wodzisław Śląski

Pani Weronika Jadwiga Lach-Witych Lek. Pulmonolog Pacjent jest najważniejszy To najlepsza Pani doktor jaką miałem okazję poznać i leczyć się wiele lat. Kompetentna, z ogromną wiedzą i przede wszystkim wspaniałym podejściem do pacjenta . Ogromna kultura osobista i życzliwość, lekarz któremu dobro pacjenta leży na sercu. W przypadku wątpliwości, czy pytań - zawsze ma czas, aby szczegółowo wszystko wyjaśnić językiem przystępnym dla każdego. Wspaniała Pani doktor ,lekarz z powołania, którą ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Bogdan Gotowicki

ulica Zapłotek 30
09-408 Płock

Prawdziwy lekarz z powołania. Człowiek o wielkim sercu. Wizyta u niego bezstresowa. Polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Mieczysława Cynarska

Sikorskiego 6
38-100 Strzyżów

Pełen profesjonalizm. Rzeczowo, fachowo bez zbędnych udziwnień. Najlepszy lekarz pediatra w okolicy.
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Marek Trzcionkowski

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Prywatny Gabinet Lekarski
Górnicza 1
32-300 Olkusz

Chciałabym przekazać słowa uznania dla Pana, kiedyś przed laty byłam pacjentką szpitala, i w pewnym okresie trafiłam pod Pana opiekę. Wtedy byłam trochę pogubiona, nie wiedziałam co mam zrobić jak żyć po przebytej operacji. Ważny był dla mnie i jest do dzisiaj kontakt z lekarzem, któremu mogę bezgranicznie zaufać. Znalazłam tam takich lekarzy, a w śród nich jest też Pan. Leczenie farmakologiczne to połowa sukcesu, do całkowitego dojścia do dobrego ...
Opinia dodana przez: Wiesława J.

lekarz Krystyna Ambrożewicz

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Wspaniała pani doktor miła i kompetentna. Bardzo dobrze diagnozuje i przepisuje odpowiednie i skuteczne leki Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Grażyna Rzepkowska-Obłąkowska

gen. Hallera 17a
81-453 Gdynia

Jest osoba uczucia,równą i potrafi dotrzeć do pacjenta

dr n. med. Anna Meleniewska-Maciszewska

Pulmonolog

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ LECZNICA “OMEGA”
Ptasia 4
00-138 Warszawa

JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM Z POWOŁANIA

lekarz Barbara Sylwestrzak-Matysiak

Partyzantów 7 lok. 1
22-100 Chełm

Bardzo miła Pani Doktor PULMONOLOG, kompetentna z bardzo dużą wiedzą o chorobach.Przemiłe podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: szek

lekarz Krystyna Mach

NZOZ NR 1
Łąkowa 7
83-300 Kartuzy

Pełen profesjonalizm, bardzo sympatyczna, skromna Pani doktor, świetne podejście do maluchów, zero pośpiechu, na wszystko ma czas, sama robi testy skórne. Polecam!

lekarz Maria Szul

Sądowa 9
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Bardzo życzliwa, doświadczona Pani Doktor. Ma świetne podejście do dzieci. Sympatyczna i przede wszystkim zawsze trafia z diagnoza.
Mistrz w swojej dziedzinie. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Brawo Panie Profesorze! DZIĘKUJĘ i POLECAM!!!!!!

lekarz MaŁgorzata Izbicka

SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITL WOJEWÓDZKI W SUWAŁKACH
16-400 Suwałki

Wspaniały lekarz i bardzo dobry człowiek.

lekarz Magdalena Twardowska

Pulmonolog, Anestezjolog

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

Swoją opinię na temat P. Doktor wyraziłam już na stronie „mp.pl”. Obecnie jestem już po zabiegu przy którym towarzyszyła p. doktor i jeszcze raz potwierdzam Jej ogromne zaangażowanie, kompetencje, rzadko teraz spotykaną tak dużą skrupulatność i rzetelność w analizie historii choroby pacjenta daleko wychodząc poza swoją specjalizację. Atmosfera zrozumienia, akceptacji, zainteresowania, chęci pomocy, wyczerpującej odpowiedzi na każde pytanie - czyni wizytę u P. Doktor niezwykle satysfakcjonującą i owocną. Polecam tego ...
Opinia dodana przez: Maria Dudzińska Kaczmarczyk

lekarz Zofia Kubisz-Pajor

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Barska 8
33-300 Nowy Sącz

Lekarz z powołania. Pani doktor kompleksowo podeszła do mojego przypadku, zaproponowane leczenie przyniosło oczekiwane efekty. Bardzo miła i akuratna osoba, świetne podejście do pacjenta.

lekarz Urszula Grzybowska

Pediatra, Pulmonolog

Przychodnia Przyszpitalna
24 Kwietnia 7
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Polecam wizyty u pani doktor. Fachowa opieka i pomoc. Dobre podejście do dzieci. :)
Polecam lekarza. Byłem na wizycie w przychodni w Bydgoszczy. Pani doktor jest bardzo konkretna i nie ,,owija w bawełnę” co bardzo cenie.

dr Grzegorz Przybylski

Alergolog, Pulmonolog

Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii
Bydgoszcz

Wnikliwy, rozumie i czuje chorego. Często w ferworze dużej ilości chorych jednak poświęca tyle czasu ile potrzeba. Odkrył u mnie astmę i chyba dobrze leczy ponieważ od 2 lat nie używam antybiotyków
Polecam - świetny specjalista. Leczę się u niego. Zna się na swojej pracy i jest życzliwy, a w tym zawodzie to szczególnie potrzebne.

lekarz Anna Bestyńska-Krypel

Centrum Medyczne iMed24
al. Jana Pawła II 39A
31-864 Kraków

Pani doktor Anna Besdyńska-Krypel to wysokiej klasy specjalista. Nie ogranicza czasowo wizyty, poświęca dużo uwagi pacjentowi. Przekonuje do szczepień przeciw Covid-19, wysuwając wiele argumentów. Godna polecenia, szczegółnie dla pacjentów po przebytej chorobie Covid-19. Doktor z powołania. Polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Agnieszka Piślewska

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Dr Agnieszka Pislewska jest doświadczonym lekarzem bardzo profesjonanym z dużą empatią dla pacjentów. Jest osobą uprzejmą godną polecenia.
Opinia dodana przez: Barbara