lekarz Rafał Iwaszko

Bardzo miły,sympatyczny i cierpliwy lekarz.Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i doradzi.Podczas badania stara się by kobieta się nie stresowała.Naprawdę polecam doktora jest godny zaufania.POLECAM WSZYSTKIM KOBIETĄ

Jestem szczesliwa ze spotkałam w swoim życiu Pana doktora.Jest w stu procentach godnym zaufania człowiekiem.Tylko dzięki Panu doktorowi cieszę się zdrowiem i jestem sprawna.Dziekuję Panie doktorze.Wszystkim polecam z całego serca.

A ja mam zupełnie inne zdanie o tym lekarzu...miałam mozliwosc wizyty prywatnej (przed pojsciem do szpitala), która trwała 5 min (zapłaciłam 150zł) oraz niestety juz gorszej wizyty w szpitalu....było mi przykro z kilku powodów...w tak ciezkim okresie jakim jest poronienie...pan doktor nie miał wcale czasu, nie potrafił konkretnie wyjasniec oraz wytłumaczyc na spokojnie, był bardzo arogancki. Sprawiał wrażanie zagubionego, jakby sam nie wiedział co robic. Najgorsze dla mnie był fakt, iż nie pan doktor nie informowal mnie o niczym!!!nie jestem zadowolona z wizyty prywatnej(płaci sie przed wejsciem a kazda wizyta jest inna) dlaczego musze płacic 150zł za 5 min pogawedki??!!! Naprawde nie polecam tego lekarza!!!

wspanialy lekarz po poronieniu bardzo mi pomog opisal moj stan i dokladnie powiedzial co mam robic... Teraz ponoc jestem w ciazy wiec tez tylko do niego bede chodzila do nikogo wiecej... Kolezance i jej mamie tez go polecilam i potwierdzily moje zdanie:)...

Super lekarz godny polecenia.Duzo mi pomógł

Super lekarz godny polecenia.Duzo mi pomógł

Uważam, że dr Iwaszko to świetny ginekolog i człowiek.

Uważam, że dr Iwaszko to świetny ginekolog i człowiek.

A ja Was wszystkich zdziwie, poniewaz przez dr Iwaszko mogla umrzec moja coreczka. Mialam podwyzszone cisnienie a on to zbagatelizowal, wyniki tez mialam nie za dobre, a on mi kazal przyjsc za 5 dni na wywolanie porodu. bogu dzieki ze zlapaly mnie skurcze w 4 dni, dzien przed pojsciem do szpitala. Gdy mialam juz rodzic akcja serca mojego dziecka spadala, gdyby nie szybka reakcja lekarzy moja coreczka by sie udusila. A wody plodowe mialam juz zgnile, i to oto jest wspanialy dr Iwaszko.

Przez 3 lata leczyłam się u innych na zaniki miesiączki. Nikt mi nie zrobił badań, tylko antykoncepcja i antykoncepcja... Dr jako jedyny kazał porobić badania hormonalne i przyjść z nimi na 1 wizytę, nawet rezonans magnetyczny miałam. Czuły, troskliwy, bardzo pomocny, nie wyłudza pieniędzy jak inni. Nie odmierza czasu na zegarku jak Palicka. Ja, moja siostra i ogrom moich koleżanek naprawdę szczerze polecamy

lekarz godny polecenia,prowadzi moją ciążę,zawsze wykonuje usg,do tego dostaję szczegółowy opis badania i zdjęcia maleństwa,płec rozpoznał w 16 tyg,dokładnie wszystko tłumaczy,cierpliwy,miły,uprzejmy,lekarz z powołania,wzór do naśladowania,teraz czekamy na szybki powrót Doktora do zdrowia i do Nas pacjentek

Anioł nie człowiek. Prowadził moją ciąże, bardzo troskliwy i wyrozumiały. Zawsze mogłam na niego liczyć