lekarz Rafał Iwaszko

Najlepszy lekarz u którego byłam, jako jedyny rozpoznał moją dolegliwość.

Najlepszy lekarz u którego byłam, jako jedyny rozpoznał moją dolegliwość.

Szczerze polecam, człowiek z duszą na ramieniu.

Szczerze polecam, człowiek z duszą na ramieniu.

to doskonały lekarz godny zaufania.prowadzi moja ciaże i jestem bardzo zadowolona.to bardzo miły i dobry człowiek

człowiek

Lekarz, jakiego można sobie wymarzyć! Kompetentny, zawsze stawia trafne diagnozy. Tak samo traktuje pacjenta zarówno na wizycie prywatnej, co publicznej. Prowadził moja ciążę, czułam się super zaopiekowana. W szpitalu traktował z wielką troską, wielokrotnie przychodził, pytał, jak się czuję. Był podczas porodu, mimo że miał wtedy dyżur na ginekologii. Bardzo profesjonalnie mnie zszył. Szczerze polecam wszystkim wahającym się jeszcze:)

Uważam, że dr. Iwaszko jest lekarzem z powołania i nie twierdzę tak dlatego, że lecze się u Niego prywatnie .Wcześniej leczyłam sie u lekarza z 2 stopniem specjalizacji niestety nie miał On takiego rzetelnego podejścia do mnie zbagatelizował problem udająć, że go nie ma . Na szczęście znajoma poleciła mi dr. Iwaszko , który juz podczas pierwszej wizyty słusznie zdjagnozowal moją przypadłość. Uważam , że gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście jak ten lekarz nasza medycyna wygladałaby lepiej.

Jak dla mnie super fachowiec. Moja córka ma już dwa latka a ja jestem wierna i nadal chodzę do Pana Doktora.

Wyjątkowo uprzejmy i kompetentny lekarz.

Wyjątkowo uprzejmy i kompetentny lekarz.

rewelacyjny lekarz, absolutnie nie zamieniłabym go na żadnego innego, polecam każdej kobiecie.

Pan doktor jest człowiekiem, który budzi zaufanie. Przemiły, uśmiechnięty, ciepły, dokładny. W trakcie wizyty poświęcił mi sporo swojego czasu. Czułam, że jestem w rękach doskonałego fachowca. Polecam pana doktora wszystkim pacjentkom!!!

Pan dr zajmował się mną w szpitalu. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam akurat na jego dyżur, gdy zaczęłam rodzić. Pan dr wzbudzał takie zaufanie, że czułam, że wszystko będzie dobrze z Maleństwem i ze mną - i tak oczywiście się stało. Mimo vacum Mały ma piękną główkę i dobrze się rozwija. Bardzo dziękuje panie doktorze :)