lekarz Rafał Iwaszko

Polecam wszystkim kobieta Pana doktora Iwaszko. Jest bardzo miły i uprzejmy. Zawsze konkretnie wszystko wytłumaczy i poświęci wystarczająco duzo czasu podczas kazdej wizyty. Ja specjalnie z zagranicy w czasie ciazy przyjedzalam do POlski na badania i jestem bardzo zadowolona i z prowadzenia ciazy przez Pana Iwaszko.

Najwspanialszy lekarz na świecie!!!! nie zamieniłabym go na żadnego innego! Prowadził moją ciąże! Zawsze uzyskałam odpowiedz od lekarza na nurtujące mnie pytania! Mogłam do niego zadzwonić w każdej chwili kiedy coś mnie niepokoiło! Miły, uprzejmy, z chęcią idę na wizytę do tego lekarza! Kompetentny, dokładny!Polecam każdej kobiecie w 100%

mam powazne watpliwości co do kompetencji doktora. poroniłam w 21 tc. na wyniku z patomorfologii napisano, że dziecko odpowiadało 11 tc, choć podczas wizyty w 12 i 16 tc usłyszałam, że wszystko w porządku.

Najlepszy lekarz w słupsku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najlepszy lekarz w słupsku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wzór idealnego lekarza. Obecnie prowadzi moja ciążę. Jestem bardzo zadowolona, zawsze mogę liczyć na profesjonalna odpowiedz na każde moje pytanie. Polecam w 100% tego lekarza.

Idealny ginekolog do prowadzenia ciazy. Bardzo uprzejmy, dyskretny i odpowiada profesjonalnie na kazde pytanie. Polecam

pan rafal prowadzil mi prawie cala ciaze

pan rafal prowadzil mi prawie cala ciaze

Świetny lekarz, prowadził moją ciążę. Podczas wizyty czułam się bardzo komfortowo, poświęcał mi dużo czasu,odpowiadał na pytania, rozwiewal wątpliwości. Z każdą sprawą mogłam do niego zadzwonić i zawsze uzyskałam pomoc. Polecam sedecznie. dla mnie to wzór lekarza!

pokonuje 80km aby udac sie na wizyte do doktora mimo ze mam wielu lekarzy na miejscu.ale nie spotkalam tak milego profesjonalnego podejscia do pacjentki.a co najwazniejsze badanie jest w koncu bezbolesne.leki ktore przepisal mi doktor byly skuteczne.nie mam juz problemow.polecam.doskonale podejscie psychologiczne.

MÓJ KONTAKT Z DOKTOREM IWASZKO MIAŁ MIEJSCE TYLKO W SZPITALU, GDZIE PRZEBYWAŁAM NA ODDZIALE GINEKOLOGICZNYM. Z TAK FANTASTYCZNYM PODEJŚCIEM DO PACJENTA NIE SPOTKAŁAM SIĘ JESZCZE NIGDY. WSZYSTKO DOKŁADNIE TŁUMACZYŁ I NA BIEŻĄCO INFORMOWAŁ. ZAWSZE MIAŁ CZAS.