lekarz Raqeeb Dabwan

Neurolog

2,6

Autoprezentacja doktora Dabwana jako super specjalisty ma się tak do prawdy jak pięść do oka. Zagalopował się doktor i ma w głębokim poważaniu pacjentów. Ostrzegam, odradzam, omijajcie dalekim łukiem. A może ktoś z personelu napisałby więcej od serca o "cud" lekarzu ogólnym mieniącym się w tym serwisie "neurologiem"?

To co się tu wyprawia jest skandaliczne. Jeśli ten pan ma choć odrobinę samokrytyki (a teksty pisane o samym sobie o tym nie świadczą) to niech przypomni sobie takie zdanie: MEDICE, CURA TE IPSUM jeśli to w ogóle jest możliwe

Samochwałki pana Dabwana obrzydliwe. Ktoś powinien z tym zrobić jakiś porządek.

Samochwałki pana Dabwana obrzydliwe. Ktoś powinien z tym zrobić jakiś porządek.

Bardzo dobry specjalista i wybitny fachowiec. Przemily i bardzo pomocny czlowiek. Z pelna odpowiedzialnoscia polecam kazdemu.

kazdemu.

swietny specjlista bardzo pomocn, pomógł mi bardzo i ma bardzo miłe podejscie do pacjenta, mozna sie posmiac i powaznie porozmawiac

Widze ze wreszcie ludzie zaczeli pisac prawde o tym oszuscie!!!!!!

Widze ze wreszcie ludzie zaczeli pisac prawde o tym oszuscie!!!!!!

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?aid=/20111007/mielec/469486377 sami ocencie po przeczytaniu tego artykułu !!!

Potwierdzam wszystko co poniżej zostało napisane. Sam dałem się nabrać na "porady neurologiczne" reklamowane przez tego pana w Korso. I to za jakie pieniądze - o zgrozo. Myślę, że będzie lepiej dla wszystkich pacjentów jeśli pan doktor zajmie się swoim biznesem kebabowym, który prowadzi w pożydowskiej kamienicy - a to ci checa.

Ten człowiek jest oszustem!!! Nikomu go nie polecam wręcz ostrzegam i odradzam!!!! On nie jest prawdziwym Neurologiem.

szkoda ze dopiero w trakcie wizyty dowiedzialem sie ze ten lekarz jeszcze nawet nie jest neurologiem, a za takiego sie niestety podaje