lekarz Raqeeb Dabwan

Neurolog

2,6

Zdecydowanie nie polecam. Nie po to czlowiek placi tyle pieniedzy za wizyte aby w zamian otrzymac tylko "usmieszki"

Absolutny brak kompetencji i wrecz szyderczosc tego pana sa wrecz oburzajace. juz wiem skad na tym portalu jest tyle negatywnych opini o tym lekarzu. szkoda pieniedzy na taką "wizytę"

Lepszy chyba jako psycholog niż neurolog :)) Podczas wizyty badanie było bardzo krótkie, za to rozmowa długa. Bardzo przyjemna atmosfera.

Lepszy chyba jako psycholog niż neurolog :))

Ciepły i dobry człowiek.Mam 28 lat i diagnozę stwardnienie grzecznego.Szybkie rozpoznanie i styl tego lekarza na 100% do polecenia.

Może i ja napiszę coś od siebie. Żałuję, że nie wzięłam z sobą męża na wizytę. Być może gdybym była z nim, to pan doktor zająłby się poradami neurologicznymi, a nie intensywnym wpatrywaniem się w mój dekolt. Na pewno nie polecam nikomu tego pana. I rzeczywiście, zgadzam się z przedmówcami - płacenie 100 złotych za "poradę neurologiczną" to po prostu kpina.

napisze tylko iz brak kompetencji i brak samokrytyki tego pana jest wrecz bulwersujacy. z tym powinno cos sie zrobic!!

Tylko sprawia wrazenie fachowca, poza tym to iz sam wystawia sobie pozytywne opinie swiadczy o tym iz robi to z nudow i braku pacjentow

Właśnie jestem na etapie szukania neurologa w Mielcu. Znajomi wspominali doktora Dabwana, więc dlatego tu jestem, aby zweryfikowac opinię. Zastanawiam się nad jednym po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy: czy pan doktor uważa, że jego byli, obecni i przyszli pacjenci to jacyś ograniczeni ludzie? Przecież każdy zdrowo myślący człowiek od razu widzi, że więcej niż połowa komentarzy tutaj typu: "pozdrawiam pana doktra, jest najlepszi" to słowa pisane przez samego pana Dabwana. Jakimże bezkrytycznym człowiekiem jest ktoś, kto tak się reklamuje, nazywa się neurologien (a jeszcze nim nie jest), a za prywatną ...

Jakimże bezkrytycznym człowiekiem jest ktoś, kto tak się reklamuje, nazywa się neurologien (a jeszcze nim nie jest), a za prywatną wizytę bierze więcej niż prawdziwi specjaliści.
A sławny kontakt pana doktora z pacjentem? - w tej chwili już nie wiem czy za taki kontakt warto płacic. Wolę skorzystac z porady "mniej wylewnej", ale kompetentnej osoby.

Brakuje mu troszkę samokrytyki i niestety jest zbyt pewny siebie

Brakuje mu troszkę samokrytyki i niestety jest zbyt pewny siebie

pan dr. jest doskonły w kontakcie z pacjentem a takrze z rodziną a co za tym idzie to bardzo trawne stawiana diagnoza podejcie do pacjenta wzorowe aby więcej było takich lekarzy w mielcu. uwaga nie rozumiem nie ktorych opien ale wiem to zadzrosc