lekarz Raqeeb Dabwan

Neurolog

2,6

lekarz ten jest miły,ale absolutnie kompetentny.zbyt droga wizyta na taką zabawę..opinia ogólna jest właśnie taka jak popytać w mieście,miły,ale wizyta niczemu nie służy..raczej nie pomoże..

jest dobry i kompetentny.dobry.................................................brdzo dobry

Absolutnie nikomu nie polecam tego lekarza. Moja córeczka po zalecanym leczeniu stała się bardziej chora niz przed leczeniem, na szczescie udalo mi sie znalezc innego lekarza. Zde ceydowamie odradzam tego lekarza.

Ten lekarz NIE MA JESZCZE SPECJALIZACJI!!! Dlaczego więc reklamuje się jako NEUROLOG????

Bardzo dobry lekarz, pomocny i co najważniejsze umie rozmawiać z ludźmi, przyjazny.