Ryszard Gumański

2,9
2,5
2,2
2,5

Ten człowiek nie powinien pracować z ludźmi, lekarz strasznie nie miły- brak słów żeby opisać tego człowieka -nie polecam

Masakra !!!!Cham i prostak!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bezczelny !!!!!!!!!!!!!Gburowaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! On się nadaje w pole z haczka pracować a już na pewno nie z ludzmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trafiłam do doktora po wypadku. Uratował mnie przed zastosowaniem bzdurnych zaleceń ze szpitalnego wypisu (kazano mi zbyt wcześnie wstawać po złamaniu miednicy). Udziela rzeczowych odpowiedzi na pytania, przed podjęciem decyzji o dalszym postępowaniu zawsze zleca zdjęcie. Cóż, na początku nie był zbyt uprzejmy..., ale kiedy potraktowałam go tak samo jak on mnie, zaczął się zachowywać zupełnie inaczej :). Doktor ma po prostu bardzo specyficzne poczucie humoru. Polecam.

To mój drugi ortopeda (na NFZ), poprzedni był niekompetentny i totalnie niezainteresowany moim stanem. A dr Gumański, no cóż... jest dość specyficznym człowiekiem, jednak odrobina uśmiechu na dzień dobry sprawia, że wizyta nie jest torturą jak dla większości pacjentów. Przynajmniej kieruje na wszystkie niezbędne badania, a że mało mówi... Grunt, że konkretnie. Ja uparcie się dopytuję co jest i uzyskuję odpowiedzi. Co do jego podejścia do pacjentów? Co niektórzy ludzie są okropni, a doktor ma z nimi do czynienia na co dzień. Kto pracuje z ludźmi, ten wie o czym mówię. A że ma pieniądze? A który lekarz nie ma? Przepraszam, ale trzeba było się uczyć, a nie teraz biadolić. Ja go polecam, konkretny, rzeczowy, i o to chodzi, bo do lekarza idzie się leczyć, a nie na przyjacielską pogawędkę. Peace

JAK MOZNA TORELOWAC TAKIEGO CHAMA ?..CZY ON NIE MA PRZELOZONYCH?CZY DYR SZPITALA LAPOWKARZ?...CZY NFZ NIE MA MOCY NA NIEGO?...LUDZIE TO SZOK....JAK MOZE TAKI BYDLAK BYC LEKARZEM?

szkoda slow na tego gbura ..to nie lekarz.....dziwie się dlaczego taki zajmuje miejsce innym lek????czy to mafia w szpitalu również...?

Byłem operowany przez dr Gumańskiego (endoproteza biodra) i jestem bardzo zadowolony, minęło 5 lat od operacji i jestem szczęśliwym człowiekiem, dzięki doktorowi, chodzę bez bólu, a nawet biegam jak się zapomnę, w ogóle nie czuje, że mam jakieś ciało obce w organizmie, więc jestem baardzo, baardzo zadowolony z operacji i nie mogę podzielić zdania, że dr Gumański jest chamski, czy bezczelny, dla mnie taki nie był. Więc teraz z tego miejsca dziękuję jeszcze raz doktorowi Gumańskiemu i całemu zespołowi za udaną operację.

Jest bardzo chamską osobą. Nie potrafi zająć się pacjentem, zachowuje się arogancko. Bardzo wredny i bezczelny. Jestem w pełni podziwu, ze on jeszcze po prostu pracuje i jeszcze go nie zwolnili. Na jego miejscu jest 20 innych. Ogólnie cham i burak z niego!!! Z chęcią bym go osikała ciepłym moczem! Bo na to zasługuje!! pod mur i go wystrzelać!!

ZACHOWANIE JAK NIEPRZECIENY HAM PROSTAK MAŁO POWIEDZIANE PRACUJĄC DLA ZUS-u STRACIŁ CZŁOWIECZEŃSTWO STWIERDZAM TAK PONIEWAŻ PODCZAS WIZYTY ZUSOWSKIEJ MIEBYŁ PRZYGOTOWANY BRAK MOJEJ DOKUMENTACJI UZDROWIŁ MNIE NATYCHMIAST, PODCZAS WIZYTY A OBECNIE JESTEM PODDAWANY INTENSYWNEMU LECZENIU METODĄ INWAZYJNĄ MYCH SCHOŻEŃ WIĘC SKORO ON TEGO NIE STWIERDZIŁ? WIĘC DIAGNOSTA Z NIEGO JAK STAŻYSTA KASA PANIE DOKTORZE W OCZKACH ALE DO GROBU JEJ NIE ZABIERZESZ A MY SIĘ MOŻE KIEDYŚ SPOTKAMY POZDRAWIAM FELCZERZE!!!!

nie ma czego komentować, po prostu lekarz, który pracuje "za karę" co widać i słychać na każdym etapie wizyty !!!. Podejście "Pana Doktora" do pacjentów skandaliczne o ile nie chamskie !!! Wiedzy nie oceniam bo nie mam do tego żadnych podstaw.

Podejście "Pana Doktora" do pacjentów skandaliczne o ile nie chamskie !!!
Wiedzy nie oceniam bo nie mam do tego żadnych podstaw.