Ryszard Gumański

2,9
2,5
2,2
2,5

Człowiek ,który absolutnie nie ma podejścia do pacjenta. Niewychowany gbur!

Człowiek ,który absolutnie nie ma podejścia do pacjenta. Niewychowany gbur!

b.dobry fachowiec polecam ! Wyleczyl mnie, skomplikowana operacja zakonczyla sie sukcesem, jestem bardzo wdzieczny :))

Jestem zadowolony. Dobry fachowiec. Bioderko jak nowe. Czekam na drugie. Polecam Pana doktora. JB.

pozytywny ponieważ jest dobrym fachowcem

pozytywny ponieważ jest dobrym fachowcem

Odradzam tego Pana. Zgadzam się z poprzednikami! To, że lekarze dostają pensję z naszych podatków to jest po prostu tragedia! Nie mają podejścia do pacjenta, bo nie muszą (tak myślą). Gdyby lekarze zaczęli pracować na prowizji (zależała by na przykład od jakości obsłużonego pacjenta, od trafnej oceny choroby, od prowadzenia i jakości - całokształt) zdecydowanie poleprzyła by się jakość służby zdrowia w Polsce! A tak to niestety ludzie, którzy nie mają pieniędzy mogą tylko liczyć na "jałmużnę" od lekarzy, jest to metafora do tego, że jeśli lekarz będzie miał dobry dzień to nam pomoże, a jeśli nie to będziemy musieli czekać rok na zabieg! Strasznie mi przykro, że w Polsce tak się dzieje...

będę go pamiętał do końca życia zakładając codzieńnie kolanówkę uciskową ...ZAKRZEPNICA - WYKLUCZAM [cytat],za chwilę spytał zza biurka - przepraszam to prawa noga czy lewa . tak wglądało badanie...w ciągu 30 min. w szpitalu jurasza umie 'obsłużyć 'nawet 15 pacjentów .ILE BIERZE WIEDZĄ TYLKO CI KTÓRZ SIE ZNIM ZETKNELI, jaka szkoda że nieznaliśmy tej strony zanim poznaliśm tego typa

pan Gumański , celowo nie piszę dr Gumański zachował się jak cham . Nie poswięcił czasu pacjentowi , nie chciał go wysłuchać, sam wszystko "wiedział najlepiej". Gorzej z konfrontacją ... Lekarz nie nadający się do kontaktu z pacjentem ( chorym ) , gdyż zdrowego wyprowadzi z równowagi swoim bezczelnym zachowaniem. Zapatrzony w swoją pseudo fachowość . Może prywatnie ( za pieniądze )jest normalny.Powinien zgłosić się do psychiatry . Może ten wyleczy mu nerwy. Póki co powinien być "odsunięty", "wywalony" , wywieziony na taczce przez pacjentów. O wpadł mi niezły pomysł ...

Może prywatnie ( za pieniądze )jest normalny.Powinien zgłosić się do psychiatry . Może ten wyleczy mu nerwy. Póki co powinien być "odsunięty", "wywalony" , wywieziony na taczce przez pacjentów. O wpadł mi niezły pomysł do głowy. Panie Gumanski proszę liczyć się z wywiezieniem na ....
chyba że sam pan zrezygnuje. Moja ocena:
Gbur,cham i zarozumiały snob.

tacy lekarze nie nadają się do leczenia publicznego,niech sobie leczy po godzinach prywatnie bo może tylko do tego się nadaje.Gbur,cham i zarozumiały snob.

lekarz, ktory sprawia wrażenie, że pracuje, bo musi,nie ma kontaktu z pacjentem,

Okropny lekarz, był wobec mnie arogancki. Był tak nie przyjemny, że skończyło się to moim wyjściem z gabinetu, a raczej zostałem wyrzucony.