Lekarze Bielsko-Biała

lekarz Robert Tobias

Polna 237
43-305 Bielsko-Biała

Wspaniały pan doktor, pełen zapału, empatii i dobrego nastawienia. Po wizycie u takiego lekarza odzyskuje się wiarę w polską służbę zdrowia. Po wizycie w szpitalu wojewódzkim (SOR) i kontakcie z panem doktorem śmiało mogę powiedzieć, że powinien on udzielać korepetycji innym lekarzom z podejścia do pacjenta. Agata Gielata
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Jarosław Kalarus

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Diagnostyki, Rehabilitacji i Profilaktyki Kardiologicznej "CORVITA" Spółka Jawna Grzegorz Gałuszka, Rafa
ulica Jana III Sobieskiego 89/50
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz z prawdziwym powołaniem, z wielkim zaangażowaniem, pełny profesjonalizm połączony z życzliwością i ciepłem, bardzo pomocny i uprzejmy w kontaktach z pacjentem. Świadomość, że jesteśmy w tak dobrych rękach, jest dla nas ogromnym komfortem psychicznym. Bardzo polecamy i z całego serca życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz pomyślności i wszelkiego dobra w życiu prywatnym.
Opinia dodana przez: Alicja i Jerzy

lekarz Marta Olszar

Centrum Medyczne Corvita
Jana Sobieskiego 89/50
43-300 Bielsko-Biała

Pani Marta to lekarz z wielkim zaangażowaniem i pasją do wykonywanego zawodu. Przychodząc na umówioną wizytę, rodzic jak i dziecko czuje się bardzo swobodnie, zawsze witany uśmiechem :-))) Pani Marta to w dwóch słowach >Wspaniały Lekarz< jak i człowiek z ogromną empatią, który zawsze służy dobrą radą!!!Życzę każdej przychodni tak oddanych lekarzy jak Pani Dr Marta Olszar ♥️
Opinia dodana przez: Anna

Halina Widzyk

Reumatolog, Internista

Asnyka 4 lok. 43
43-300 Bielsko-Biała

bardzo polecam,dobry lekarz ,trafne diagnozy,super atmosfera leczenia
Opinia dodana przez: presto20

lekarz Monika Stankowska

Bielsko-Biała

Szczerze polecam Panią Monikę ;-) Był to mój pierwszy ginekolog i nie zamierzam jej zmieniać, Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, zawsze przyjmuje z uśmiechem (Szpital Pod Bukami), chętnie odpowiada na pytania, zleca wszystkie konieczne badania. Wizyty są bardzo przyjemne i rzeczowe ;-) Również jestem zadowolona z opieki i polecam każdej młodej dziewczynie i przyszłym mamom
Opinia dodana przez: Izka

dr Łukasz Pluta

Lekarz rodzinny

Centrum Lekarskie "ALFA"
ul. Grażyny 9
Bielsko-Biała

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz, ma podejście do dzieci. Zawsze o niego pytam jeśli nie mogę dostać się do dr Ząbka. Konkretny, uprzejmy, ma dobre podejście do dzieciaczków zarówno tych maleńkich, jak i tych dużych :) Wysłuchuje do końca, poradzi, nie "wygania" z gabinetu, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

lek. dent. Ewa Sadlik

"Pro-Dent" NZOZ
Bielsko-Biała

Tak cudownej, pięknej i kochanej Pani dr. Ewy nie spotkacie w całej Polsce. Wspaniały fachowiec w tym co robi. Najlepsze jako stomatolog w Bielsku. Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Sławomir, Danecki

Psychiatra

indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Dmowskiego 12/2,3
43-400 Bielsko-Biała

Po pierwszej wizycie u pana doktora jestem bardzo zadowolona. Zalecone leki już działają, odczuwam zdecydowaną poprawę. Początkowo nie było najlepiej, ale po tyg wszystko się zmieniło. Pan doktor mówił że tak będzie.. Naprawdę jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Małgorzata Gilowska

Bielskie Pogotowie Ratunkowe
Emilii Plater 14
43-300 Bielsko-Biała

tak jak zaznaczyłem należy się 5 gwiazdek za całość,kompleksowość 6.Same plusy.Polecam.Pani dr z cirpliwością wszystko wytłumaczy tak że wszystko można zrozumieć.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Zuzanna Żaczek

Anestezjolog, Pediatra

Szpital Pediatryczny
ul. Sobieskiego 83
43-300 Bielsko-Biała

Profesjonalista i wspaniały lekarz. Pani doktor wraz z całym zespołem uratowała naszego synka. Swoim podejściem niejednokrotnie podtrzymywała nas na duchu. Informowała o wszystkim, potrafiła w bardzo ludzki sposób przekazać nawet te złe informacje. Dzięki Pani doktor czułam że mój synek ma najlepszą opiekę szczególnie w sytuacji gdzie nie mogłam być przy nim z powodu pandemii. Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Rodzice Wojtusia.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Piotr Zagórski

Ortopeda, USG ortopedyczne

Orto-Sport Indywidualna Praktyka Lekarska
Bielsko-Biała

Pan Doktor Piotr Zagórski to lekarz z powołania i z dużą wiedzą. Podczas wizyty wszystko dokładnie tłumaczy i chętnie odpowiada na każde pytanie. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Do tego jest bardzo miłym i życzliwym człowiekiem. Halina P. Użytkownik zweryfikowany 16.10.2023 r.
Opinia dodana przez: Krystian

mgr Michał Beskidzki

Rehabilitant

Bielsko-Biała

Fachowa i kompetentna osoba która postawiła moją 85 letnią mamę po udarze na nogi. Szczerze polecam tego fizjoterapeutę.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr Jurek Marek

Chirurg stomatolog

Gabinet chirurgii stomatologicznej
przychud 1
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista, czlowiek kompetentny a przy tym bardzo miły.Potrafi przeprowadzać bardzo skomplikowane zabiegi dbając o to aby pacjent nie musiał cierpieć. Wszystkim bardzo polecam tego specjalistę. Miałem już u niego 3 wizyty a także moje córki. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Henryk Mach

lekarz Ewa Dudziak

Gabinet Dermatologiczny
Łukasińskiego 57
43-300 Bielsko-Biała

Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, bardzo zwraca uwagę, że to dzieci są jej pacjentami i to na nich skupia swoją uwagę. Bardzo rzeczowo rozmawia z rodzicami - dzieci ja lubią i z przyjemnością chodzą na wizytę. Mam doświadczenie z wieloma lekarzami pediatra mi i specjalistami od dzieci i zdecydowanie polecam Panią Doktor. Czujemy się zaopiekowani.
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Iwona, Zawadzka-Frysztak

PRIMADENT Gabinety Stomatologiczne
Norberta Barlickiego 11/1
43-300 Bielsko-Biała

Stomatologia na wysokim poziomie, profesjonalne wprowadzenie pacjenta w zakres leczenia oraz wspaniała i miła obsługa podczas każdej wizyty, serdecznie polecam wszystkim, którym zależy na pięknych i zdrowych zębach.
Opinia dodana przez: Szymon

lek. dent. Joanna Szczotka-Kręgiel

NZOZ EURODENTICA Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej
Partyzantów 44
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo polecam Panią Doktor Joannę Szczotka-Kręgiel. Wraz z córką uczęszczam do jej gabinetu od lat, zawsze jesteśmy zadowolone, bezbolesne i bezproblemowe zabiegi dentystyczne są wykonywane przez osobę ciepłą i serdeczną dla pacjenta. Jest lekarzem profesjonalnym z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Potrafi doradzić i wykonać pracę z rewelacyjnym skutkiem. Sama tego doświadczyłam i choć Pani Doktor mogła wykorzystać sytuację i wykonać korektę mojego uzębienia za duże pieniądze ( korony ) to ...
Opinia dodana przez: BOŻENA

dr n. med. Marcin Stajszczyk

Reumatolog

PORADNIE POD BUKAMI
Szara 12
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie wytłumaczy uprzedzi o działaniach niepożądanych leków które przepisze bardzo dobry kontakt z pacjentem

lek. dent. Marcin Paszyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24
43-300 Bielsko-Biała

Świetny specjalista zwłaszcza od spraw trudnych. W gabinecie panuje miła atmosfera. Pan Doktor dobrze tłumaczy przebieg leczenia, a podczas samego zabiegu jest delikatny. Polecam!

lek. dent. Beata Niemiec

ulica Krasińskiego 31A
43-300 Bielsko-Biała

Polecam. Bardzo dobrze wykonane leczenie. Profeska. Cena adekwatna do wykonanego leczenia. Mila obsługa, różne godziny przyjęć.
Opinia dodana przez: Johny

lek. stom. Michał Sypień

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień
Piastowska 67a
43-300 Bielsko-Biała

Stomatolog z powołania, duży profesjonalizm, niezwykła sprawność działania i bardzo dobry, niestresujacy kontakt z pacjentem.