Lekarze Bielsko-Biała

lekarz Artur Sczesny

Rehabilitant

Niepubliczny Pielęgniarski Zakład Opieki Zdrowotnej "Cordimed"
Ignacego Krasickiego 12A
43-300 Bielsko-Biała

Polecamy tego lekarza,leczy mnie i żonę od lat. Jest uważny robi na miejscu odpowiednie badania ,świetnie wyjaśnia chorobę uczy jak postępować żeby ulżyć sobie w bólu i poprawić lub chociaż powstrzymać stan chorobowy np; mówi i pokazuje jakich ruchów unikać ,jak prawidłowo spacerować z kijami ,it.p. Ponieważ drSzczesny jest świetnym lekarzem{ ,niestety dla nas } ma wielu pacjentów i trzeba odczekać na wizytę.
Opinia dodana przez: Franciszek

lekarz Dorota Pietrzkiewicz-Peterek

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Jeśli ktoś myśli, że prawdziwych lekarzy z powołania już nie ma, to jest w błędzie. Do gabinetu pani doktor wchodzę z uśmiechem i wychodzę z jeszcze większym. Wytłumaczy wszystko od A do ZET, poprawi humor, szybko, skuteczne leczy, diagnozuje. Pomogła mi w wielu sprawach, w których inni lekarze rozkładali ręce albo szukali po omacku tam gdzie nie trzeba. Świetna specjalistka! Powinni ją sklonować. Polecam!
Opinia dodana przez: DBM

Alina Badach

Gabinet Lekarski
43-308 Bielsko-Biała

Super lekarz prowadziła moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona, podejście do pacjentki ma rewelacyjne, polecam z cełego serca !!!

lekarz Katarzyna Kózka

Lekarz rodzinny

ul. Perłowa 19/1
43-300 Bielsko-Biała

Pani doktor , to cudowny konkretny lekarz, wielka wiedza i dociekliwość - polecam Pacjent i jego dobro jest w centrum zainteresowania - empatia i wysoka kultura !
Opinia dodana przez: Beata

Michał Krejca

Kardiolog

Gabinet Lekarski
43-309 Bielsko-Biała

Operacje baj-pasów miałam w maju 2013 r przeprowadził ją na Ochojcu w Katowicach profesor Michał Krejca . Jestem bardzo zadowolona zarówno z operacji jak i samego podejścia do pacjenta za co mu bardzo serdecznie dziękuję. Chciałoby się aby wszyscy trafiali na takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Klaudiusz Komor

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
al. Armii Krajowej 193
43-309 Bielsko-Biała

Polecam gorąco! bardzo dobre podejście do pacjenta, uprzejmy i kompetentny, jasno tłumaczy przyczyny choroby. dziękuję!
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Małgorzata Przybyła-Janusz

Psychiatra

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Po wizycie czułam, że ktoś w końcu mnie rozumie, poczułam ulgę Pani doktor nie ocenia, dzięki niej czułam się swobodnie podczas wizyty, chociaż na początku bardzo się stresowałam
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. med. Kinga Dziuba

Psychiatra

Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Do pacjentów podchodzi kompleksowo, wypisuje skierowania na dodatkowe badania, np.: poziomu hormonów tarczycy. Dla każdego pacjenta zawsze ma czas - dokładnie tyle, ile potrzeba pacjentowi. Bardzo uprzejma i sympatyczna pani doktor. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Wojciech Biernacki

SZPITAL ESCULAP
Cieszyńska 472
43-382 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz, posiada wysoki poziom kompetencji i fachowo wyjaśni każdy problem. Dokładnie tłumaczy sposób postępowania, co należy zrobić, jaka metodę leczenia wybrać, doradzi jakie badania wykonać.

lek. dent. Ewa Staszkiewicz

ulica Krzywa 23
43-382 Bielsko-Biała

Świetna dentystka, za się na rzeczy❤ Bardzo uprzejma, dzieci bardzo lubią przychodzić na niej, po prostu lubią chodzić do dentysty❤ A co najważniejsze zrobi to co trzeba porządnie i "nie oskubie Cię z kasy"❤ Serdecznie polecam❤

lek. dent. Alicja Olechowska-Rytel

NZOZ "Novaaldent"
Braci Gierymskich 5
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobra, doświadczona lekarka. Ma bardzo doskonały kontakt z pacjentem, wie jak rozmawiać. Na mnie robi wrażenie to, że...dużo potrafi, jest w tym wszystkim bardzo sprawna. Niesamowicie sprytnie posługuje się wszystkimi narzędziami, jakie ma w gabinecie. Leczenie jest komfortowe, bezbolesne i skuteczne. Atmosfera jest w tym gabinecie bardzo miła, przyjazna pacjentowi. Nie zawiodła mnie.
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Michał Suchodolski

NZOZ "MED-DENT"
Władysława Broniewskiego 29 c
43-300 Bielsko-Biała

Polecam tego stomatologa. Profesjonalizm, ceny do przyjęcia i zachęcające rabaty. Oby było więcej takich lekarzy:)
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Barbara Kurowska-Górniak

Szpital Pediatryczny
ul. Sobieskiego 83
43-300 Bielsko-Biała

Odnalezienie doskonałego pediatry jest niezwykle ważne dla opieki zdrowotnej dziecka. Świetny pediatra to nie tylko osoba o głębokiej wiedzy medycznej, ale także posiadająca empatię i umiejętność komunikacji z dziećmi i ich rodzicami. Takim lekarze właśnie jest pani Barbara

lekarz Ewa Materek-Pyź

dr Mirosław Harężlak

Chirurg dziecięcy

Szpital Pediatryczny
Bielsko-Biała

Lekarz jakiego ze świecą szukać! Syn trafił na oddział chirurgii prosto ze zgrupowania piłkarskiego. Ręka złamana w dwóch miejscach z przemieszczeniem. Lekarz zadzwonił do nas i osobiście wytłumaczył diagnozę oraz poszczególne kroki operacji i dalszego postępowania (my jechaliśmy z innego miasta, więc byliśmy przez kilka godzin w dużym stresie). W tym czasie Pan doktor zajął się naszym synem, wytłumaczył potrzebę operacji, uspokoił go. Sam zabieg przebiegł ekspresowo i bez komplikacji. ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Tomasz Skoczek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Bielsko-Biała

Najlepszy specjalista w tej dziedzinie! Wszystkim polecam z czystym sumieniem.Należę do strasznych tchórzy jeśli chodzi o wyrywanie zębów- musiałam usunąć obie ósemki. Zabieg całkowicie bezbolesny, z dokładnym omówieniem przed i po zabiegu. Po zabiegu również bez bólu. Zagoiło się rewelacyjnie, mimo, że przy pierwszej ósemce pojawiły się komplikacje z zatoką. Po prostu rewelacja. Z drugim zębęm szłam jak na kawę z koleżanką - całkowicie bez stresu. 8 minut i po ...
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Robert Gulewicz

Rehabilitant, Lekarz sportowy

Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
43-300 Bielsko-Biała

Pan doktor już drugi raz bardzo mi pomógł. Wyśmienity specjalista ( a kilku ortopedów odwiedziłam wcześniej).Szczerze polecam! Rehabilitacja na bardzo wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Bożena Lęcznar

Nefrolog, Pediatra

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Pani doktor okazuje autentyczną troskę o pacjenta i zrozumienie dla rodziców. Skrupulatnie bada, tłumaczy wyniki, uspokaja, jest opanowana. Jest bardzo pomocna. Czuliśmy, że nasz synek jest w dobrych rękach. Oby jak najwięcej takich lekarzy.

dr n. med. Daniel Jajtner

Chirurg onkolog

ul. Wyzwolenia
Bielsko-Biała

Dr Daniel Jajtner jest bardzo dobrym lekarzem chirurgiem z dużą wiedzą, praktyką i doświadczeniem. Szpital Powiatowy w Oświęcimiu, mając takiego Ordynatora Oddziału Chirurgii, może być pewien, że leczy pacjentów na najwyższym poziome. Wyrażam dr Danielowi Jajtnerowi wielkie podziękowanie i wdzięczność za wykonanie mi trudnego zabiegu operacyjnego w lutym 2023r. Mieczysław.
Opinia dodana przez: Mieczysław

dr n. med. Adam Rożej

Neurolog

Przychodnia Neurologiczna w Szpitalu Kolejowym
ul Zywiecka 19
Bielsko-Biała

Mam sporo lat i do tej pory miałem opinię o lekarzach taką jak większość Polaków. Podczas pierwszej wizyty zostałem potraktowany jak człowiek. Pan dr. cierpliwy, uprzejmy, rzeczowy nie budujący dystansu do pacjenta język b. komunikatywny, nie wymuszona uprzejmość. Prawdziwy lekarz z powołaniem !!!