Lekarze Bielsko-Biała

lekarz Arkadiusz Konior

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej - CMR
Aleja Armii Krajowej 180
43-316 Bielsko-Biała

Znakomity chirurg, kompetentny i przyjazny dla pacjenta..Gorąco polecam jako chirurga naczyniowego zarówno na etapie badań jak i zabiegu.

lekarz Roman Balcer

Neurolog

Zamoyskiego 22 lok. 2
43-300 Bielsko-Biała

w sprawach kręgosłupa nie ma lepszego,swój człowiek,poświęca duzo czasu pacjentowi nie tylko wypisuje recepty jak wiekszosc.

lekarz Iwona Polak

Lekarz rodzinny

N.Z.O.Z. Victodent
ulica Adama Poniatowskiego 28
43-300 Bielsko-Biała

Pani Doktor Iwona Polak jest bardzo serdeczną, pomocną osobą. Poświęca sporo czasu rozmawiając z pacjentem i tłumacząc dolegliwość. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: M.K.

mgr Jj Doradztwo Żywieniowe

Diabetolog, Dietetyk dziecięcy

Bielsko-Biała

Panie dietetyczki działają w Bielsku i okolicach a w Andrychowie mają gabinet. Robią świetne diety przez internet. Trochę się bałam tej formy kontaktu ale okazało się, że jest równie skuteczna a nie trzeba nigdzie jechać. Dostałam dietę odchudzającą, widać, że ktoś nad nią siedział, bo ujęto wszystkie moje uwagi i preferencje a posiłki opisano dokładnie wg mojego rozkładu dnia. Kiedyś byłą już u dietetyczki ale na siłę chciała mi sprzedać ...

Mariola Sękowska

Ortopeda, Rehabilitant

Reymonta 5
Bielsko-Biała

Szkoda, że pani Doktor nie ma żadnych komentarzy. Ale wydaje się być w porządku mam nadziej że ja za jakiś czas wpiszę tu pozytywny komentarz:-)

lekarz Marcin Iskierka

ul. Wiejska 20
43-346 Bielsko-Biała

Wysoki standard,profesjonalizm. Mialem wykonywana ultrasonografie brzucha. dotychczas doswiadczalem tego badania w postaci wykonywania wylacznie fizycznego skanowania. Tym razem pan doktor wykonal pewne dodatkowe badania oraz przeprowadzil szeroki wywiad chorobowy..wszystko w przyjaznej atmosferze... Jakby nie w ramach NFZ .
Opinia dodana przez: Marian

lekarz Dorota, Gabryś

Radioterapeuta

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo kompetentna , konkretna , miła , otwarta,byłem przez p. Doktór leczony (radioterapia) lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: berbl

lek. dent. Ewa Wolna Podkidacz

NZOZ "Novaaldent"
Braci Gierymskich 5
43-300 Bielsko-Biała

Świetna lekarka. Tłumaczy dość dobrze, to co robi. Nie rozgaduje się przy tym zbytnio, robi to co do niej należy i to naprawdę bardzo dobrze. Jest pewna tego, co mówi. Widać, że jest świetnie przygotowana do wypełnianego zawodu...a poza tym to jest ten typ, przy którym pacjentowi strach mija, a to ważne, bo specjalizacja, którą się pała, nigdy nie kojarzyła się w 100% dobrze, a więc leczenie kanałowe.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Barbara Szkrabko

Dermatolog

ulica Wilsona 11/5
43-300 Bielsko-Biała

Pani dr Jest rewelacyjna. Nie naraża pacjenta na niepotrzebne wydatki. Jest rzeczowa. Cierpliwie tłumaczy leczenie. To osoba uprzejma i taktowna. Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: On

Adrian Wojtyła

Psycholog

GABINET PSYCHOLOGICZNY
43-300 Bielsko-Biała

Szczerze polecam, bylam na życiowym zakrecie nim trafilam do Pana Adriana, dzieki pracy z nim znow odzyskalam energie i moglam wrocic do normalnego funkcjonowania.
Opinia dodana przez: Maria

lek. med. Hanna Stojanik

Chirurg dziecięcy, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24
43-300 Bielsko-Biała

Widzę, że opinie sięgają 10ciu lat wstecz. Może wtedy pani doktor miała inne podejście do pacjenta i chęci. Teraz to już na pewno nie. Wizyta trwała 3 minuty. Powiedziała że nie usunie narosli, bo nie wie czy podwiązać czy wyciąć czy dziury nie będzie. A na stopki dziecka zobaczy na kolejnej wizycie. Dlaczego nie teraz, skoro zabiegu nie bedzie? Bo musiałbym zobaczyć jak chodzi bez butów.. Syn był w sandalkach ...
Opinia dodana przez: Kinga

dr Piotr Starzak

Chirurg dziecięcy

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniały lekarz. Przemiły człowiek. Medycyna straciła prawdziwy skarb. Ja będę zawsze wdzięczna za leczenie moich dzieci.
Opinia dodana przez: Tatiana

lekarz Andrzej Kaźmierczak-Koćwin

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Mam 83 lata. W kwietniu b.r. przywieziono mnie do Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu – Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z powodu poważnego w skutkach potrącenia na pasach przez samochód osobowy. Z powodu licznych złamań i obrażeń trafiłam pod opiekę Pana Doktora Andrzeja Kaźmierczaka – Koćwina, który zoperował moją złamaną nogę. Pan Doktor jest świetnym fachowcem, bardzo rzetelnie podchodzącym do swojej pracy ...
Opinia dodana przez: Weronika Świerk

lekarz Jacek Jarco

Internista, Gastrolog

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Zabrzmi górnolotnie, ale to zaszczyt spotkać takiego lekarza! Byłam tylko na USG, ale poświęcony czas, kompetencja, wyjaśnienie, a przede wszystkim bardzo sympatyczna atmosfera sprawiły, że jestem wzruszona do teraz. Dosłownie wzruszona. Dziękuję
Opinia dodana przez: Anna

dr Małgorzata Wróbel-Rajzer

Pulmonolog, Alergolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologiczno - Pulmonologiczny Dr n. med. Małgorzata Wróbel - Rajzer
ul. Karpacka 24 lokal 4b
Bielsko-Biała

Wspaniała Pani Doktor. Polecam każdemu. Mnie wyprowadziła z astmy oskrzelowej i wielokrotnie ratowala mi zdrowie, a nawet życie, kiedy inni lekarze zawodzili. Pomocna i bardzo mądra lekarka. Dzięki jej radom i wsparciu mam zdrowe dzieci, mimo że sama jestem alergikiem i astmatykiem. Szkoda tylko ze tak późno na nią trafiłam. Dziękuje Pani Doktor!!!!
Opinia dodana przez: Karolina

Katarzyna Becker

Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
al. Armii Krajowej 193
43-309 Bielsko-Biała

Pełny profesjonalizm. Polecam z całego serca i ze ślicznym uśmiechem na twarzy. Ceny wyższe niż konkurencja lecz bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Teresa Pitas-Król

Komorowicka 23 (Oko-Centrum SC)
43-300 Bielsko-Biała

Szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, wywiad nie ogrnicza się wyłącznie do chorób oczu - Pani doktor pyta też o inne schorzenia, które mogą powodować dolegliwości oczu. A do tego bardzo uprzejma. Polecam!

lekarz Lilia Płaza

Lekarz rodzinny

Pliszek 4c/1
43-300 Bielsko-Biała

Fajna konkretna Babka bez zbędnego ględzenia przekazała co potrzeba w bardzo miły i profesjonalny sposöb. Lekarz z powołaniem!!!
Opinia dodana przez: Jakub

Ewa Franek

Protetyk, Stomatolog

Bielsko-Biała

Jeśli chodzi o leczenie zębów bardzo dobry stomatolog.Profesjonalne podejście do pocjenta przy tym miła atmosfera.Polecam

lekarz Wacław Byrdy

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Rewelacyjny chirurg. Uratował mi życie w 2001 roku. Fachowiec a przy tym naprawdę miły człowiek.