Lekarze Bielsko-Biała

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny
Bratkw 16
Bielsko-Biała

Polecam Panią Edytę trafilam do niej z polecenia lekarza. Decyzja o terapi u Pani Edyty to najlepsza decyzja jaka podjęłam. Nerwica lękowa i ataki paniki uniemożliwiły mi normalne funkcjonowanie, dzięki Pani Edycie po wielu miesiącach zaczęłam funkcjonować tak jak kiedyś. Pani Edyta jest świetną specjalistą. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Angelika

lek. med. Gabriela Bogucka

Internista, Medycyna estetyczna

Gabinet Medycyny Eststycznej ElMedi
Andersa 6/1
Bielsko-Biała

Jest to pierwsza lekarka, która przeanalizuje wszystkie dane które potrzebuje żeby poprawić kondycje skóry i mankamenty wywołane czasem i naturą. Pani Dr. daje i analizuje stan skóry w zależności od wieku pacjenta. Podaje metody, jakimi można maki urody prawić z uwzględnieniem przeciwwskazań i bez uszczerbku na zdrowiu. Następnie dokładnie je omawia. Robi plan działania, uwzględniając skuteczność zabiegów według kolejności i pory roku. Nie przynagla, wręcz odwrotnie. Stara sie, aby można ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Michał Milka

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

W m-cu sierpniu miałam zabieg usunięcia zaćmy przez pana Doktora, jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta.Grzeczność,uprzejmość,pełny profesjonalizm ,100% komfort w czasie wykonania zabiegu jak i po operacji. Czuję się świetnie i polecam każdemu pacjentowi.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Barbara Łukasiewicz-Świerczyńska

Alergolog

Prywatny gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Przeprowadziła kompletny wywiad od czasów wczesnego dzieciństwa, po historie chorób moich jak i przodków. W ciągu jednej wizyty dowiedziałam się więcej niż gdziekolwiek. Przepisała bardzo dobre lekarstwa, po którym "objawy niemożliwe do eliminacji" całkowicie zniknęły. Pani doktor nie ma problemu ze skierowaniami do innych specjalistów jak i na badania. Podczas każdej wizyty odczuwa się zainteresowanie i szczerą chęć rozwiązania problemu.
Opinia dodana przez: eNo

lekarz Elżbieta Bień

Pediatra, Radiolog

NZOZ ULTRAMEDIC Centrum Medyczne
43-300 Bielsko-Biała

Polecam z całego serca. Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Super podejście do pacjenta i duża wiedza

lekarz Krzysztof Pietrzak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Miły, uprzejmy,kompetentny. Miałam bardzo dużo szczęścia, że los postawił na mojej drodze takiego człowieka.
Opinia dodana przez: Iwona Cieslar

dr Danuta Mańka

Onkolog

Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II
Wyzwolenia 18
43-300 Bielsko-Biała

Kompetencja, wysoka kultura osobista,, empatia, wrażliwość.
Opinia dodana przez: KarinaR

Anna Wojtak

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna
Bielsko-Biała

Prawdziwy lekarz. Po prostu rewelka. Niezwykła szczerość i anominowość. Mam poważne wstydliwe problemy. Nie raz zostałem wyśmiany a tu powaga i rzetelność. I jeszcze jednak rzecz, jak sie okazuje - nie trzeba glodować aby stosować diete.
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Małgorzata Soja

EUROMEDICA
Bielsko-Biała

Serdecznie polecam Panią Doktor, najlepszy lekarz pod sloncem. Leczy moje dzieci, ma do nich super podejscie, troszczy sie o pacjentów. Diagnozy nie sa stawiane na slepo. Uwielbiamy Panią doktor jak i ja tak mi moje dzieciaki. Pediatra z powołania.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Urszula Jabłecka-Sieroń

Komorowicka 23 (Oko-Centrum SC)
43-300 Bielsko-Biała

wymierający gatunek lekarza z krwi i kości.. profesjonalna ,życzliwa, uprzejma, dokładna, rewelacyjna diagnostka . Brawo !!
Opinia dodana przez: jan

lekarz Stanisław, Hrapkowicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Anioł, nie człowiek! Pan doktor od początku towarzyszy mojemu tacie w chorobie onkologicznej i wszyscy jesteśmy pod wrażeniem tego, jak bardzo jest troskliwy, zaangażowany i pomocny. Mimo nawału pracy doktor Hrapkowicz zawsze odbiera telefon (lub szybko oddzwania), ba - nawet sam prosi, aby na bieżąco go informować. To lekarz, który nie tylko doskonale zna się na swoim trudnym fachu, ale i któremu można w pełni zaufać. Dziękujemy, Panie Doktorze!!! Grzegorz ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Wojciech Sokołowski

NZOZ VITA-DENT S.C.
Władysława Broniewskiego 32/1
43-300 Bielsko-Biała

W mojej ocenie bardzo dobry specjalista. Poświęcił mi dużo czasu aby wytłumaczyć jaki jest plan leczenia, a po skomplikowanej operacji łokcia zaprosił do gabinetu i przedstawił efekty pracy. Spokój i generalnie sposób bycia lekarza budzi pełne zaufanie. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Piotr Trzaskoma

Krzysztof Trembla

Internista, Nefrolog

Bielsko-Biała

potrafi zadzwonić do pacjenta po konsultacjach z innymi specjalistami

lekarz Dorota Zdunek

Onkolog

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Niesamowicie ciepła i kompetentna Pani Doktor, która prowadzi chorego z pełną empatią i dobrocią. Oddaje całą swoją wiedzę celem ratowania zdrowia pacjenta. POLECAM SERDECZNIE !!!
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Krystyna Gajer-Błaszczyk

Żywiecka 142 (EuroMedica)
43-300 Bielsko-Biała

Trafiłam do szpitala w Wilkowicach z masywnym obustronnym zatorem płucnym pod opiekę Pani Doktor. Ogromny szacunek za podejście do pacjenta i mnóstwo pozytywnej energii wnoszonej za każdym na salę. Oddział prowadzony przez Panią Doktor - wzorowy. Bardzo dziękuję za uratowanie życia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

mgr Alicja Kunicka

Psycholog, Psychoterapeuta

AGENCJA POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ PSYCHE
Michałowicza 56/3
43-300 Bielsko-Biała

Byłam w głębokiej depresji, myślałam o samobójstwie. Dzięki Pani Alicji żyję. To godną polecenia specjalistka, którą cechuje wiedzą i empatia.

lekarz Marcin Nowak

Lekarz rodzinny

Żywiecka 142 (EuroMedica)
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry, konkretny, uprzejmy i taktowny lekarz. Polecam.

mgr Krzysztof Kensy

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Gabinet Rehabilitacji
Szarotki 37
43-300 Bielsko-Biała

Trafiłam do Pana Krzysztofa z polecenia znajomego, który również korzystał z jego usług. Dokuczał mi ostry ból w okolicy kręgosłupa lędźwiowego, promieniujący do pośladka i lewej nogi. Dolegliwości trwały już od kilku tygodni i były coraz bardziej intensywne a leki przeciwbólowe nie pomagały. Na pierwszej wizycie po przeprowadzonym wywiadzie i badaniu, dowiedziałam się,że przyczyną moich dolegliwości jest przepuklina dyskowa. Już po pierwszej wizycie odczułam poprawę a po kilku następnych bóle ...

lek. dent. Lucyna Bożek

Jutrzenki 29/6
43-300 Bielsko-Biała

Leczę się z małżonką wiele lat u pani Lucyny wyłącznie. Żadnych reklamacji ani poprawek nigdy nie było. Takiej staranności i fachowości tylko mogą inni pozazdrościć. Wychowała też młodsze kadry. Zdrowia i sił Pani Lucynie życzymy.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Krzysztof Cieplik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDKUR L-P Sp. z o.o.
ulica Reymonta 5
43-300 Bielsko-Biała

Anioł.Cierpliwy,Uprzejmy.Leczenie pomogło.Pan doktor zapytał co mam w domu ,w apteczce.Potem dobierał potrzebne leki z apteki.Polecam
Opinia dodana przez: go