Lekarze Bielsko-Biała

lekarz Grzegorz Kielan

SZPITAL ESCULAP
Cieszyńska 472
43-382 Bielsko-Biała

Dziękuję, Panie Doktorze, za skuteczne leczenie. Skuteczne usunięcie dużej torbieli włosowej. W dniu zabiega już mogłem siedzieć i chodzić, gdyż inny chirurg u którego byłem przed tym zapowiadał że będę leżał co najmniej dwa tygodni.
Opinia dodana przez: W

lekarz Joanna Wieczorek

Psychiatra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Joanna Wieczorek
ul. Młyńska 27, 43-300 Bielsko-Biała
43-300 Bielsko-Biała

Człowiek szczery i uczciwy - to już na pierwszy rzut oka. A głębiej: uporczywość i wytrwałość w dążeniu do celu - poznania żródeł i charakteru choroby z uwzględnieniem specyfiki psychologicznej pacjenta. Oczywiście piszę tylko o moich wrażeniach (plus jeszcze jednej osoby), trudno jednak przypuszczać, by inni byli traktowani gorzej.

lekarz Andrzej Solecki

Traumatolog, Ortopeda

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Pan Doktor Andrzej Solecki jest wspaniałym specjalistą z ogromną wiedzą! Podczas wizyty wszystko dokladnie tłumaczy i chętnie odpowiada na każde pytanie. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Do tego jest bardzo miłym i życzliwym człowiekiem. Rok temu Pan Doktor operował moje kolano - przerost błony maziowej powstałej w wyniku przewlekłej choroby MIZS. Wszystko przebiegło wzorcowo a kolano bardzo szybko wróciło do pełnej sprawności. Od tego czasu nie pojawia się obrzęk stawu podczas ...
Opinia dodana przez: Amanda

mgr Dominika Bzymek

Dietetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Grupowa Praktyka Lekarza Rodzinnego "Alfa-Med" s.c.
Cechowa 19
43-300 Bielsko-Biała

Jestem bardzo zadowolny z diety od Pani Dominiki (a nie jest to moja pierwsza próba odchudzania - natomiast pierwsza u Pani Dominki). Po 4 miesiącach schudłem 18 kilogramów. Odkąd skończyłem dietę, minęło już ponad pół roku i brak efektu JOJO. Pani Dominika jest bardzo profesjonalna i sympatyczna. Omawia wszystko bardzo precyzyjne a samo wyprowadzenie z diety również zasługuje na ogromną pochwałę.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Urszula Grzybczak-Nechoritis

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED - Ryszard Konior
ulica Pszenna 11
43-300 Bielsko-Biała

Lekarka dobrze dobrała mi leki, mogę znacznie lepiej funkcjonować, to przecież najważniejsze. znacznie mi się poprawiło

dr n. med. Sławomir Graff

Neurolog

dr n.med. Sławomir Graff specjalista neurolog
Bohaterów Warszawy 9/1
Bielsko-Biała

Wiązałam duże nadzieje poznania mojego problemu neurologicznego i pomocy. Jednak muszę z przykrością stwierdzić iż się rozczarowałam wizytą braku wyjaśnień i dalszego leczenia na przyszłość i walki z problemem który się borykam od 2 lat uporczywie. Pan doktor miły oczywiście , obejrzał wyniki tomografię i konsultacje laryngologiczne i nic poza tym w ciszy niwelował moje spostrzeżenia po czym wystawił lek na kolejne 5 dni i to na tyle. Nadal nie ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Tomasz Hajzler

Szpital Pediatryczny
ul. Sobieskiego 83
43-300 Bielsko-Biała

Pan doktor ma wspaniałe podejście do dzieci oraz rodziców. Uważnie bada i wyjaśnienia nawet najbłahsze rzeczy. Nigdy nie zdarzyło się żeby odmówił przyjęcia dziecka nawet jeśli miał już komplet pacjentów.
Opinia dodana przez: Gabriela

dr Mateusz Stolecki

Supra-Med
Olszówka 10A
Bielsko-Biała

Do Pana Stoleckiego przepisałam się w trakcie ciąży (26 tc.), wcześniej korzystałam z opieki prywatnej, jednak pomimo niebywałych kompetencji lekarki badanie było dla mnie traumą, dosłownie chciałam uciekać przez okno... W mojej okolicy nie ma zbytnio wyboru, ale stwierdziłam, że lepszy będzie ktokolwiek (Pan dr nie miał opinii) niż ten stres, który funduje sobie co 2 tygodnie. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że nie usłyszałam "taką ma Pani ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jacek Zagórski

Pracownia Testów Alergologicznych
Sempołowskiej 8
43-300 Bielsko-Biała

Świetny lekarz, lepszego nie miałem i do dzisiaj lepszego nie widzę (choć znam wielu w Bielsku, Katowicach, Sosnowu). Prawdziwa klasa, a przy tym skromny, przyjazny człowiek. Na pytanie, czy godny zaufania / można na niego liczyć, też dałbym 5. O dr J. Zagórskim myślę, gdy zachoruje ktoś, komu należy pomóc. Szacunek!
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Zofia Orzeł

3 maja 33
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry fachowiec i do tego sympatyczna osoba.

lekarz Aleksander Januła

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo polecam doktora Aleksandra Janułe profesjonalny uprzejmy nie bagatelizuje żadnych objaw kompetenty lekarz widać że zna się ma tym co robi polecam
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Mateusz Marcinek

Urolog

Centrum Lekarskie ALFA w Bielsku-Białej
Grażyny 9
43-300 Bielsko-Biała

Pełen profesjonalizm, kultura i podejście do pacjenta. W prosty sposób wyjaśnia zawiłe stany choroby. Kulturalny, uprzejmy, każdego traktuje z szacunkiem i chce pomóc. Lekarz godny polecenia. Oby więcej takich lekarzy. 5/5.

Władysław Buława

Chirurg stomatolog, Protetyk

Barlickiego 23a
43-300 Bielsko-Biała

Wczoraj byłem u tego pana. Bardzo "ludzkie" podejście do pacjenta. Pan doktor wyjaśnił co widzi i co chce zrobić z moimi zębami. Zdjęcia rtg na miejscu. Bez wątpienia polecam ten gabinet. W przypadku jakiś problemów z zębami sam tam wrócę.

lekarz Małgorzata Jędrzejczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ "Zdrowie" sp. z o.o.
Cieszyńska 413
43-382 Bielsko-Biała

Wspaniała Pani doktor leczyła i leczy całą moją rodzinę ,dzięki niej jestem zdrowa i mogę cieszyć się teraz wnukiem .Lekarz z powołania oby każdy miał takiego lekarza rodzinnego :)
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Maria Gasperowicz

43-300 Bielsko-Biała

genialny człowiek, genialny lekarz, uprzjema i miła w pełni tłumaczy zagadnienie (chorobę) sposób leczenia przyczyny i skutki, całkowita profesjonalistka

lekarz Krzysztof Pasierbek

Beskidzkie Centrum Onkologii
Wyzwolenia 21
43-300 Bielsko-Biała

Rewelacyjny lekarz. Duże doświadczenie i wiedza. A przy tym naprawdę miły gość, bo umie się zachować jak rzadko kto. Prosta sprawa...rzadko który lekarz zagląda na salę operacyjną na pacjenta zanim jeszcze ten zostanie uśpiony. Ja właśnie w BCO trafiłem pod jego nóż i sobie tak leżę...na stole a tu wchodzi...pan doktor Pasierbek i jak gdyby nigdy nic, po prostu wita się ze mną, podając rękę. Rzadki przypadek, za to miły, ...

lekarz Helena Dronka

Lekarz medycyny pracy

Induwidualna Praktyka Lekarska
Bielsko-Biała

Polecam zdecydowanie Panią doktor! Mnie osobiście bardzo pomogła w prawidłowym zdiagnozowaniu mojej choroby,co pozwoliło na szybkie wyjście z kłopotów! Dziękuję!
Opinia dodana przez: MarAnd

Krystyna Waluś

Pielęgniarka

Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II
Wyzwolenia 18
43-300 Bielsko-Biała

To jest pielęgniarka i nie rozumiem dlaczego mam wpisywać opinie o pani Krystynie Waluś jako lekarzu

dr n. med. Tadeusz Denkowski

43-300 Bielsko-Biała

Nigdy nie spotkałam się z tak dobrym lekarzem, cierpliwym, wyrozumiałym, który ma takie świetne podejście do dzieci. Operował mojego 5 letniego syna. Naprawdę jestem bardzo zadowolona! polecam.

Jerzy Mojżesz

43-300 Bielsko-Biała

Ze wszystkich lekarzy medycyny pracy z jakimi miałam do czynienia tego Pana wspominam najmilej, nie tylko ze względu na sympatyczność, ale przede wszystkim na jego kompetentność i szczegółowe przebadanie pacjenta, a nie podbicie tylko papierów. Poza tym widać, że się naprawdę angażuje w pracę, a nie "odwala" tylko godziny.