Lekarze Bielsko-Biała

lekarz Helena Dziedzic

Bielskie Pogotowie Ratunkowe
Emilii Plater 14
43-300 Bielsko-Biała

Helenka Dziedzic --- lekarz wspaniały , wrażliwy, uczynny pełny empatii. POSIADA DUŻE DOŚWIADCZENIE, WYKONUJE KOMPLEKSOWE BADANIA NA KTORYCH SIĘ ZNA. Nie zamyka się na nowości medycyny , słucha i podejmuje działania ,które kontroluje. Życzymy zdrowia !!!

lekarz Ewa Habelak

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Witam. O pani doktor mogę się wyrażać w samych superlatywach. Bardzo rzeczowo wyjaśniła mój problem. Przy tym niezwykle miła i uprzejma. Zawsze znajdzie czas na kontakt telofoniczny. Osobą cierpioncym na bezdech senny -goraco polecam wizyte u pani doktor. Andrzej Sobik
Opinia dodana przez: Andrzej Sobik

lekarz Izabela Sieradzka

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
43-300 Bielsko-Biała

Niepoważne traktowanie mojej osoby jako pacjentki. Wizyta ustalona z prawie 2 miesięcznym wyprzedzeniem. Po przybyciu okazało się, że przede mną jest 10 pacjentek bo pani doktor się spóźniła (z resztą nie pierwszy raz, ale jak to pacjentki żadna z nas nie protestuje, bo nie wypada). Po odczekaniu 2h w kolejce pani doktor oznajmiła, że mój zabieg się nie odbędzie, bo ona się nie wyrobi. Tak się nie postępuje. Zostałam zlekceważona. ...

lekarz Aneta Ptak

Dermatolog estetyczny

Instytut Medycyny Anti-Aging Krzysztof Ptak
Polarna 15
43-300 Bielsko-Biała

Wielki profesjonalizm, kultura osobista. Świetny sprzęt. Pani Doktor podchodzi całościowo do człowieka. Zatrzymuje się i po prostu pomaga.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Diana Gadt-Frączek

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDKUR L-P Sp. z o.o.
ulica Reymonta 5
43-300 Bielsko-Biała

Pani Doktor pomogła mojemu dziecku wyleczyć chorobę skory, która powodowała duże kompleksy u nastolatka. Wizyta na NFZ wiec nie spodziewałam się aż takiej atencji. Jestem miłe zaskoczona, ze spotkałam lekarza z prawdziwego powołania.
Opinia dodana przez: LaetitiaF

lekarz Maria Gwinner

Lekarz medycyny pracy, Internista

Barlickiego 15/22
43-300 Bielsko-Biała

Najlepszy lekarz internista w Bielsku-Białej!! Jestem wieloletnim pacjentem Pani Doktor i pomogło mi nie raz przez te wszystkie lata. Cała rodzina się u Pani leczy. Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, ale przede wszystkim też wyrozumiałym i empatycznym człowiekiem. Proszę się nie przejmować tymi opiniami napisanymi przez oszołomów z internetu. Jeżeli ktoś jest faktycznie Pani pacjentem to nie dałby nigdy opinii mniejszej niż 5.
Opinia dodana przez: Kari M

mgr Paweł Gronowski

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Kustronia 15 lok. 2
43-300 Bielsko-Biała

Pan Paweł to świetny specjalista. Potrzebowałam pomocy i ją dostałam. Jest miły i cierpliwy. Jeszcze raz dziękuję
Opinia dodana przez: Aneta

Katarzyna Donocik

Położna

Szpital wojewódzki w Bielsku-Białej
43-300 Bielsko-Biała

Pani Kasia jest położną bardzo sympatyczą, wszystko wytłumaczy i doradzi ,co wiąże się z jej doświadczeniem.Widać ,że lubi dzieci i swoją pracę.Bardzo polecam z całego serca Panią Kasię.

dr n. med. Jan Miodoński

Neurochirurg

EUROKLINIKA Sp. z o. o. Oddziały Zabiegowe
Żółkiewskiego 40
43-300 Bielsko-Biała

Miałam operacje 15.09 guza mózgu. Operował mnie dr Jan Miodonski. Świetny lekarz, specjalista i człowiek. Moje życie było w jego rękach ale dzięki niemu żyje i czuję się dobrze. Dziękuję panie doktorze.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Leszek Korzonkiewicz

Mazańcowice 584
43-391 Bielsko-Biała

Fantastyczny lekarz i naprawdę dobry człowiek. Uczciwie podchodzi do pacjenta i poświęca mu czas adekwatny do przypadku. Polecam każdemu!

lekarz Janusz Chrószcz

Przychodnia Euro-Med Straconka
Górska 133
43-318 Bielsko-Biała

Pan doktor to lekarz z powołaniem :-) interesuje się pacjentem, poświęca mu dużo czasu i cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania. Polecam z ręką na sercu :-)

lekarz Roman Brzóska

ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Witam, Koncem roku 2018 doznalem kontuzji barku, w lutym 2019 roku poddalem sie operacji w jednej z polskich klinik gdzie uwazam, ze nie do konca zostalem zrozumiany pod katem tego czym sie na co dzien zajmuje, w wyniku czego poczatkiem grudnia tego samego roku przy podciagnieciu sie na drazku doszlo do repozycji stawu ramiennego po raz drugi. Szczerze mowiac zalamalem sie, poniewaz wiem jak reka jest mi potrzebna, stracilem nadzieje ...
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Grzegorz Anczakowski

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Prywatny Gabinet Pediatryczny
ul. Wczasowa 22, 43-300 Bielsko-Biała
43-300 Bielsko-Biała

nie jestem z bielska, i nie udało mi się poznac pana doktora. Bylam na wakacjach w bielsku i moje 1.5 roczne dziecko zachorowalo. znajomi polecili pediatrę Anczakowskiego. Jak do niego zadzwoniłam, i przedstawiłam się on udal ze to POMYLKA!!! oczywiście dzwoniłam do niego przy moich znajomych wiec sprawdziliśmy numer który był poprawny. Panu "doktorowi" po prostu się nie chciało zbadac nowego pacjeta, wiec powiedzial ze to POMYLKA. Zdebialam i również ...
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Tadeusz Kasperek

Nad Potokiem 139b
43-300 Bielsko-Biała

Pan doktor tak przestraszyl mojego synka probujac zajrzec mu do ucha otoskopem, ze pomimo uplyniecia juz poltorej roku od tej wizyty, synek wpada w histerie na widok lekarza i sama mysl o "swiatelku w uchu". Potwornie zaluje wizyty u doktora Kasperka, ze spowodowal taka traume u malenkiego dziecka, przez co wszystkie kolejne wizyty u lekarzy staly sie bardzo trudne. Byla to wizyta prywatna, platna, trwajaca godzine! Naprawde byl czas, zeby ...
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Zbigniew Świerczyński

Laryngolog

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ul. Piastowska 15/2
43-300 Bielsko-Biała

Świetny, kompetentny lekarz. Od małego borykam się z bólami głowy. Doktor po wysłuchaniu mnie postawił diagnozę i przepisał leki , które działają. Po 10 minutach wiedział jaki jest problem, a liczni lekarze przez 30 lat nie potrafili mi pomóc...Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Piotr Trelewicz

Internista, Diabetolog

SZPITAL WOJEWóDZKI
43-300 Bielsko-Biała

Polecam to naprawdę dobry lekarz, godny zaufania, kompetentny. posiada duże doświadczenie, kompleksowe podejście. Zawsze znajduje czas.

lekarz Andrzej Dzieciol

Ortopeda, Chirurg urazowy

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Z czystym sumieniem Bardzo Polecam Pana Doktora Świetny Specjalista !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Tomasz Gwozdziewicz

Ortopeda, Traumatolog

szpital wojewodzki
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo miły i rzeczowy lekarz. Rzeczowo objaśnia co i jak. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Miły i sympatyczny. Polecam lekarza.
Opinia dodana przez: Bożena
Rewelacyjny ortodonta. Ogromna wiedza, dobre podejście. Jestem bardzo zadowolony z jego usług. Gorąco polecam!

Karolina Widenka-Macina

Bielsko-Biała

Nie ma co się rozpisywać, konkretna, rzeczowa z ogromem empatii to drugiego człowieka. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Patrycja