Lekarze Bielsko-Biała

lekarz Elżbieta Łabęcka

Neurolog

Pierwiosnków 19
43-382 Bielsko-Biała

Cudowny lekarz !!!!! Bardzo zaangażowana w poprawę zdrowia pacjenta. Jeśli coś wychodzi poza kompetencje Pani Doktor to szuka specjalisty i prowadzi do niego. Otóż mam nad reaktywny pęcherz i mam z tym ogromny problem. Będąc na turnusie rehabilitacyjnym w Czernichowie spotkałam się z Panią doktor Elżbietą Łabęcką a ona znalazła wyjście i znalazła mi lekarza z Eurokliniki w Bielsku Białej Dr Izabellę Sieradzką która wykonała zabieg naprawczy. Później kilkakrotnie rozmawiałam ...
Opinia dodana przez: Ludmiła

lekarz Anna Dziendziel

Otolaryngolog

indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Ruciana 57
43-300 Bielsko-Biała

Jestem pacjentka pani dr Anny Dziędziel od zeszłego roku, po bardzo dobrze przeprowadzonym zabiegu na zatoce nosowej jestem dalej prowadzona i chce przekazać, że kontakt z pania dr i jej opieka jest profesjonalna i miła. Ewa P.

Leopold Schmalz

Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Leopold Schmalz
43-316 Bielsko-Biała

Lekarz stomatolog naprawdę z powołania,serdeczny.Zęby leczy bezboleśnie i tyle,nic dodać nic ująć,właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Opinia dodana przez: aneta

lekarz Beata Matyszkiewicz

Internista, Reumatolog

NSZOZ "HELIODENT"
Starobielska 11
43-300 Bielsko-Biała

Byłam pacjentką Pani dr Matyszkiewicz w Poradni Reumatologicznej w Tychach. ponad pięć lat, Niestety w ubiegłym roku Pani Doktor zmieniła miejsce zamieszkania . Uważam ,że jest lekarzem z powołania., cierpliwa , ludzka, empatyczna, oddana ,przede wszystkim świetnym lekarzem. Byłam rozczarowana kiedy usłyszałam, " Pani dr Matyszkiewicz już nie przyjmuje " Polecam szczerze ! Chciałam zaznaczyć , że po raz pierwszy spotkałam tak znakomitego lekarza a leczę się od 55 lat,
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Brygida Brudny-Borowska

Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II
Wyzwolenia 18
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo uprzejma,kompetentna,potrafiąca wczuć się w sytuacje psychiczną pacjenta,odpowiednio dopasowujac przebieg leczenia,jak najbardziej godna polecenia !!!!!
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Mariusz Witold Papierniak

Internista, Kardiolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz.Wykonuje kompleksowe badania.Szybka reakcja na problem.Odpowiedział na wszystkie moje pytania,uspokoil i dokładnie wszystko wytłumaczył.Ma czas dla pacjenta.Pozytywnie nastawil na przyszłość.Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Jola

lek. dent. Izabela Kowol

Gabinet Izabela Kowol
Broniewskiego 39
43-300 Bielsko-Biała

Dr. Izabela to najlepszy stomatolog jakiego znam. Od lat korzystam z usług wraz z całą rodziną oraz moi znajomi nigdy nie usłyszałam negatywnego słowa. Pani doktor jest świetna w usuwaniu zębów , moja córka miała cztery ósemki usuwanie przed założeniem aparatu ortodontycznego ,szybko I bez komplikacji a to nie są proste zabiegi. Implanty, leczenie kanałowe i inne leczenia wykonuje rzetelnie i kto pójdzie raz to widzi że to jest osoba ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Jan, Machulec

Chirurg stomatolog

Stomatologia Rodzinna Frelich
Piękna 1
43-300 Bielsko-Biała

Taki fachowiec musi mieć tutaj ocenę. Byłem u Pana Doktora, trzeba było robić kanałówkę. Poszło sprawnie, kompetentnie, zakończone sukcesem, a do tego w normalnej cenie. Jeżeli szukacie kompetentnego, miłego specjalisty do własnych zębów to polecam całym sobą.

lek. dent. Lucyna Latowicka-Marek

Chirurg stomatolog

Przechód 1
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniała lekarka,konkretna,fachowa i do tego ludzki człowiek.Polecam,naprawde zna sie na leczeniu i usuwaniu zębów,robi to bardzo profesjonalnie.
Opinia dodana przez: westa

lekarz Agnieszka Grądek-Motyl

Indywidualna praktyka lekarska
ulica Górska 133
43-300 Bielsko-Biała

Jestem pacjentem Pani Doktor od 2 lat. Leczę się siatkówkę w Klinice Okulistycznej przy ul. Ceglanej w Katowicach. Pani Doktor przyjmuje mnie na wizytach kontrolnych. Zawsze poświęca tyle czasu ile trzeba, czuję się dobrze zaopiekowany przez nią i otrzymuję pełną informację o stanie mojego wzroku. Polecam Panią Doktor innym pacjentom okulistycznym. Andrzej Kurpierz
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Agnieszka Kraus

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
al. Armii Krajowej 193
43-309 Bielsko-Biała

Do Pani Agnieszki Kraus trafiłam z bólem zęba oraz silnym lękiem przed dentystą. Na pierwszej wizycie szybko i rzeczowo Pani Doktor rozwiązała mój problem (usunięcie korzeni). Na kolejnej, kiedy ból minął, dokładnie wytłumaczyła mi co jeszcze jest do zrobienia (leczenie próchnicy, czyszczenie oraz mostki) i ustaliła ze mną plan leczenia. Teraz jestem super-zadowolona i już bez obaw chodzę na wizyty kontrolne!! Polecam!!

lekarz Ewa Wróblewska-Olma

Ikara 11 lok. 28
43-300 Bielsko-Biała

Pełny profesjonalizm, lekarz tzw. starej daty :-)

dr n. med. Andrzej Krawczyk

Internista, Diabetolog

Daszyńskiego 126
43-300 Bielsko-Biała

znakomity lekarz i przed wszystkim człowiek

lekarz Anna Woszczyna-Błaszczyk

Lekarz rodzinny

Trójka s.c.
Staszica
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo miła Pani ,duża praktyka i wiedza ,cierpliwość do wieloletnich pacjentów,bezinteresowność,gorąco polecam

lekarz Izabela Sieradzka

Bielsko-Biała

Jestem bardzo zadowolona z pani doktor jest miła ,kompetentna zna się na rzeczy .Chodziłam do innych lekarzy twierdzili ze jest w porządku a tak nie było .To pani doktor się mną zajęła i mi pomogła .Za co serdecznie dziękuję. Polecam panią doktor każdej pani.
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Mariusz Góral

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Miodowa 2
43-300 Bielsko-Biała

Byłam wczoraj na wizycie Jestem bardzo zadowolona z niej. To bardzo miły i kompetentny lekarz . Zbadał mnie zrobił USG ,a ponadto wytłumaczył wszystko , jak mam się poruszać co robić , jakie stosować zalecenia. Dziękuję bardzo - polecam wszystkim tego lekarza.
Opinia dodana przez: Bogumiła

lekarz Dorota Cieślar-Jopek

Onkolog, Radiolog

Bielsko-Biała

Bardzo gorąco polecam pania doktor. Bardzo miła i kompetentna, nie stwarza bariery, swobodnie moża zapytać o wszystko, pod jej opieką czuję się bardzo dobrze. Nawet jak zadzwoniłam po pół roku doskonale mnie pamiętała choć nie byłam ciężkim przypadkiem pani doktor, to było miłe.

lek. dent. Maria Goras

SZPITAL ESCULAP
Cieszyńska 472
43-382 Bielsko-Biała

Dobry fachowiec, od lat jestem stałym pacjentem nie zmieniłabym na innego lekarza, polecam Panią Doktor

lekarz Marek Sobol

Anestezjolog

CORVITA
SOBIESKIEGO 89/50
Bielsko-Biała

Świetny lekarz, specjalista w swojej profesji. Zawsze pomocny, uprzejmy z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Szacun dla takich lekarzy.
Opinia dodana przez: piotr
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Terapeuta
                                       mgr Anita Zontek-Sajnoga

mgr Anita Zontek-Sajnoga

Terapeuta, Psycholog kliniczny

Gabinet Pomocy Psychologicznej Anita Zontek-Sajnoga
Kustronia 15 lok. 1
43-300 Bielsko-Biała

Wyśmienity psycholog, cudowna i ciepła osoba. Podejście do pacjenta,to pełen profesjonalizm. Oby takich psychologów było więcej.
Opinia dodana przez: Iwona