Lekarze Stomatolog Warszawa

lek. dent. Aleksandra Szpilska

Stomatolog dziecięcy

Zaruby 6A/42
02-796 Warszawa

Chodzimy do Pani Doktor z trzema córkami od kilku lat, pomogła nam rozwiązać kilka problemów z usuwaniem zębów, niewyrośniętymi zębami mlecznymi. Super podejście do dzieci i do rodziców
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Joanna Działkowska

Centrum Okulistyczne
aleja Stanów Zjednoczonych 72
04-036 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, doskonały fachowiec, uprzejmą, troskliwa. Szczerze polecam. Potrafi dostosować termin wizyty do wymagań pacjenta.

lek. dent. Jarosław Milewski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ENEL MED S.A.
ulica Gilarska 86c
03-589 Warszawa

Profesjonalizm i uprzejmość!....................................................................................................

lek. dent. Elżbieta Kopczyńska

Płocka 15/57
01-231 Warszawa

Bardzo uprzejma Pani doktor, uratowała mi ząb, który inny lekarz proponował usunąć, poświęciła mi więcej czasu niż było zaplanowano, na pewno do niej przyjdę następnym razem, gorąco polecam!
Opinia dodana przez: L

lek. dent. Monika Majczyk

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Bardzo miła i konkretna Pani doktor, dokładnie wyjaśnia co w danej chwili wykonuje, co można odczuwać i ile jeszcze potrwa dana czynność. Zaproponowała i omówiła cały proces leczenia, uwzględniający także innych specjalistów. Polecam!

lek. dent. Iwona Ławicka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Club Dent
Ostródzka 89
03-289 Warszawa

Wspaniały człowiek. Wspaniała stomatolog. Wspaniały chirurg. Perfekcja na każdym kroku. Zawsze uśmiechnięta, nigdy mnie nie zawiodła. Nigdy nie było, żadnych powikłań. Polecam wszystkim.

lek. dent. Artur Iwiański

Puławska 107E/2
02-595 Warszawa

Myślałem, że takich dentystów już nie ma. pooświęca tyle czasu na pacjenta, ile naprawdę potrzeba i jest staranny. bardzo polecam.

lek. dent. Anna Zabokrzycka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej STOMATOLOGIA i ORTODONCJA "ORTO-FAN"
Jagiellońska 66
03-468 Warszawa

Wspaniala Fachowa i bardzo rzetelna Stomatolog.Bardzo dokladnie pracuje z zachowaniem higieny.Bywalam u Pani dr mieszkajac w Polsce i po kilkunastu latach wypelnienia ktore mi zakladala nadal szczelnie siedza.Kiedys mnie Niemiecki dentysta pytal kto mi robil zęby?Byl pod wrazeniem Super dokladnosci.Dziekuje Pani Aniu i Pozdrawiam z Bremen
Opinia dodana przez: Katarzyna Wintjens

lek. dent. Jolanta Malejczyk

Dolna 14/16/18/37
00-774 Warszawa

Pani doktor zasługuje na najlepszą opinię. Zajęła się moimi problemami, których tak naprawdę dorobiłam się na własne życzenie, choć w większości z powodu utraconego przez lata zaufania do stomatologów. Zniwelowała we mnie paraliżujący strach przed zabiegami. Mam do niej 100% zaufania!
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Katarzyna Kamińska

Grójecka 79 A/24
02-094 Warszawa

Panią Doktor poznałam w Luxdentica. Pani Doktor wyróżnia się wspaniałym podejściem do pacjenta, oraz ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać rodzicowi dziecka. Pełen profesjonalizm, rzetelna informacja, oraz miła atmosfera sprawia że mam pełne zaufanie do Pani Doktor. W chwili obecnej uważam że jest to najlepsza Profesjonalistka na rynku Polskim. Bardzo Dziękuje.
Opinia dodana przez: Izabela Ostrowska

lek. dent. Marta Nadgrodkiewicz

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci
Obrzeżna 5
02-691 Warszawa

Jestem stałą pacjentką Pani doktor i zawsze jestem zadowolona z leczenia. Pani doktor jest bardzo dokładna i profesjonalna. Do tego w gabinecie panuje miła atmosfera - zero stresu! Teraz chodzę do niej na porady także z moim synkiem :) Ma świetne podejście do dzieci. Zdecydowanie polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Paula

lek. dent. Marta Towarek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Stomatologiczna BEST-DENT
Gajkowicza 3/29
03-562 Warszawa

Jestem pacjentem pani doktór. Uprzejmie wyjaśnia co będzie robiła , delikatnie obchodzi się z pacjentem . Wyjaśnia po zabiegu co dalej robić. Zabiegi wykonuje bezboleśnie,że miło powraca się na następną wizytę,
Opinia dodana przez: HENRYK

lek. dent. Dominika Piotrowska

Hoża 27 lok.2
Warszawa

Pani Dominika absolutnie jest moim ulubionym stomatologiem, nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Wyleczyła mi sumarycznie chyba z 8 zębów z próchnicy i innych mniejszych ubytków i ani razu nie musiałam brać znieczulenia (a były w tym dwie jedynki!), tak bardzo delikatnie i precyzyjnie Pani Dominika zajęła się moimi zębami. Na każdej wizycie leczyłyśmy po 2 zęby bo wszystko odbywało się tak sprawnie i bezboleśnie. Z całego serca polecam
Opinia dodana przez: Klaudia

lek. dent. Albert Trojanowski

Aplauz Dental Ryszard Borowski
ulica Radiowa 1a
01-485 Warszawa

To lekarz z prawdziwym powołaniem! Uważnie słucha pacjenta, dokładnie tłumaczy co będzie robił. Zawsze jest spokojny, bardzo delikatny a przy tym bardzo dokładny! Osobiście jestem ogromną panikarą i zawsze najbardziej boję się bólu a u niego o bólu można zapomnieć! Do tego lekarza mam pełne zaufanie i wszystkim polecam!
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Anna Kolasa-Rączka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VILLA NOVA DENTAL CLINIC"
Marconich 3 lok. E
02-954 Warszawa

Przemiła,niezwykle kompetentna i profesjonalna Pani Doktor. Wspaniałe podejście do dzieci. Szczegółowe i wyczerpujące informacje na temat planowanego leczenia. Wizyty przebiegają bezstresowo, w spokojnej atmosferze. Polecam wszystkim, którzy oczekują fachowej pomocy w problemach otrodontycznych.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Joanna Barańczuk

Rejonowa Białołęka
Milenijna
Warszawa

Nigdy już nie pójdę do innego lekarza ani do innego gabinetu stomatologicznego. Tak dobrze zrobionego zęba nigdy nie miałam, jest jak nowy! Pani doktor bardzo jasno i miło wszystko wyjaśnia, przedstawia różne alternatywy, odpowiada zrozumiale na wszystkie pytania, potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości, a przede wszystkim pokazała jak powinien być prawidłowo wyleczony ząb i te różnicę wyraźnie czuć! Do tego jest sympatycznie, bez pośpiechu i z pełną wyrozumiałością. Cennik porównywalny, nie ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Barbara Grabik-Rusielewicz

Gabinet Okulistyczny
Armii Krajowej 31
05-075 Warszawa

Jest rewelacyjna, wszystko jest wykonane i omowina jak bym chcial. Dlatego bardzo polecam P. Doktor Dentysta. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Mitch

lek. dent. Monika Łęcka

Lecznica Stomatologiczna Małgorzata i Tomasz Kędziorek
Pasaż Ursynowski 11 lok.14
02-784 Warszawa

Najlepsze lekarz na świecie <3 Profesjonalizm i ogromna wiedza. Niezwykle pomocna i miała. Pozytywna energia i zawsze uśmiech na twarzy.
Przemiła i bardzo zaangażowana osoba, poleciłabym każdemu kto obawia się wizyt u stomatologa. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Monika Piaskowska

Al. Solidarności 72/19
00-145 Warszawa

Lata zaniedbania sprawiły opłakany stan mojej jamy ustnej, kompletna korozja..... Pani Monika w ramach współpracy między pacjentem ustalała mi częste wizyty w dogodnych godzinach, (do gabinetu mam 150km) było warto.... Czyszczenie, usuwanie kamienia- 5 Leczenie kanałowe - Bezboleśnie i starannie (Odzyskałem zaufanie, obalony mit o bólu) Most stomatologiczny - 1,1 2,2 ładna barwa, super wygląd.... Plombowanie- 5,wygoda i atmosfera w gabinecie- 5+ Polecam i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Rafał