Lekarze Legnica

Pani doktor leczyła moich synów, a teraz leczy moje wnuczki. Pamiętam, że zawsze była uprzejma, uśmiechnięta i miła. Syn teraz leczy u p. doktor swoje córki i twierdzi, e nadal nic się nie zmieniło.
Opinia dodana przez: marek

lek. dent. Czesława Majchrowska

Andromedy 3/8
59-220 Legnica

Doskonały chirurg stomatolog z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i praktyką w zawodzie. Miła ,spokojna ,opanowana a przede wszystkim delikatna ,zwłaszcza dla tych mocno przestraszonych. Moja cała rodzina korzysta z porad i leczenia od wnucząt po seniorów. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Włodzimierz

lekarz Elżbieta Kupracz

59-220 Legnica

Bardzo ciepła i uprzejma pani doktor. Cierpliwa i wyrozumiała w stosunku do pacjenta.Jest dokładna w wykonywaniu swoich czynności przy pacjencie.Z całego serca polecam P. doktor. Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Adam Tarapata

Okrzei 4/6
59-220 Legnica

Cierpliwy i dokładny. Bardzo dobrze tłumaczy zdiagnozowane schorzenia i przebieg leczenia pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Arnold Karbowski

59-220 Legnica

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POMOC -POLECAM INNYM PANA DOKTORA KARBOWSKIEGO !!!OD LAT CHORUJĘ NA KAMICE NERKOWĄ,MIAŁAM WODONERCZE,KAMIEŃ ZATKAŁ MI PRZEWÓD MOCZOWY ,ZAŁOŻONO MI CEWNIK ŁĄCZĄCY SIE OD CEWKI MOCZOWEJ DO NERKI PO TO BY UDROŻNIŁ ODPŁYW MOCZU,INACZEJ MOGŁABYM UMRZEĆ NIESTETY.DOKTOR PO ZAŁOŻENIU CEWNIKA SKIEROWAŁ MNIE NA ROZBICIE KAMIENIA DO JAWORA UL SZPITALNA 3 .OCZYWIŚCIE ODPŁATNIE 900ZŁ,ALE CZEKAŁAM TYLKO 3 DNI PONIEWAŻ NA KASĘ CHORYCH CZEKA SIĘ OKOŁO 3 MIESIĄCE,KAMIENIE ROZBIJA UROLOG ...
Opinia dodana przez: JOLANTA

lek. dent. Mariusz Nahajowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Rynek 22 lok. 1
59-220 Legnica

Do Pana Doktora Mariusza Nahajowskiego chodzę wiele lat a jako pacjentka wymagałam podejścia głebszego, przy lekach stosowanych własnych. Zawsze byłam i jestem zadowolona z Jego pracy- tak efektow fizycznych jak i podejscia medycznego do Pacjenta.

lekarz Maryan Kosenko

ulica Warsa 1
59-220 Legnica

Kompetentny, godny polecenia lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Miła atmosfera w gabinecie i empatyczna postawa wobec człowieka. Polecam !!
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Ibrahim Abbas

Dworcowa 7 lok. 11
59-220 Legnica

Lekarz godny polecenia, uprzejmy, empatyczny. Podczas wizyty starał się wyjaśnić wszystkie szczegóły i ewentualne problemy związane z urazem oraz ich ewentualne usunięcie. Starał się dokładnie wyjaśnić kolejne kroki i procedury leczenia. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Wojciech Siwicki

Internista, Diabetolog

Legnica

Choruję na cukrzycę typu II od 6 lat.Dotychczas leczyli mnie tzw lekarze rodzinni - efekt opłakany! Doktor Siwicki zajął się mną, ustalił leki dodał insulinę i cukry mam wręcz piękne! Podziękowania dla dr i gorące polecenie dla innych cukrzyków!

lekarz Nagi Abod

Tatarska 9/6
59-220 Legnica

Sympatyczny,uprzejmy ,bardzo wnikliwie analizuje choroby, poswieca czas dla pacjeta ile jest potrzeba Stawia trafne diagnozy godny polecenia. Bardzo szkoda, ze niema wiecej takich lekarzy byloby mniej negatywnych opini na sluzbe zdrowia

lekarz Adam Snopek

Psychiatra

Izerska 35 lok. 10
59-220 Legnica

Polecam, wysłucha, doda swowa otuchy w trudnym czasie, dobierze leki początkowe, daje możliwość zadzwonienia gdyby było coś nie tak. Jednym słowem specjalista
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Valentyna Mishenyova

Psychiatra

ul. Złotoryjska 100/3
59-220 Legnica

Naprawdę bardzo miła pani psychiatra i udziela fachowej porady.Polecam spotkanie z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Mario

lekarz Dariusz Dąbrowski

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " CARDIAMED"
Grunwaldzka 7
59-220 Legnica

Doktor Dąbrowski jest ekspertem w swojej dziedzinie i bardzo dobrym kardiologiem. Jest pomocny, komunikatywny i empatyczny, bardzo mi pomógł za co jestem niezmiernie wdzięczny.
Opinia dodana przez: Henryk Wolski

Barbara Czernik-Fidziańska

Ośrodek Terapii Uzależnień
Chojnowska 81
59-220 Legnica

Badzo sympatyczna Pani.Choć boje sie dentystów wizyty u Niej wspominam bardzo dobrze:) nie wybrała bym żadnego innego dentysty:)

lekarz Marcin Czerwiński

59-220 Legnica

Dzięki p.doktorze za wszystko rana się goi dzisiaj sciagli mi ostatnie szwy.pozdrawiam Krzysztof głaz
Opinia dodana przez: krzysztof

lek. dent. Danuta Cała-Fuczko

Kryniczna 21
59-220 Legnica

PANI DANUTA CAŁA- FUCZNO AKTUALNIE PRZYJMUJE W LEGNICY NA ULICY MYRKA 4 (CENTRUM STOMATOLOGICZNE). PROSZEO ZMIANĘ DANYCH PLACÓWKI.
Opinia dodana przez: IZABELA

lek. dent. Aleksandra Czubak

Batalionu Parasol 9 lok. 1
59-220 Legnica

Chodzę do Pani doktor od lat!!! Jest bardzo miła, a przede wszystkim kompetentna, widać, że ma ogromną wiedzę i zna się na tym co robi!!!

lekarz Małgorzata Nocoń

Lekarz rodzinny, Pediatra

ul. Stefana Okrzei 14a
59-220 Legnica

Profesjonalna obsługa pacjenta. Nie interesuje sie tym od czego nie jest lekarzem. Co uwazam za plus. Bardzo miła.
Opinia dodana przez: Krzysztof S.

lekarz Krzysztof Forgacz

Internista, Onkolog

59-220 Legnica

Bardzo dobry i wrażliwy na ludzkie cierpienie lekarz. Jestem pacjentką Pana Doktora i zawsze mogę na niego liczyć. Podczas chemioterapi dostałam zapalenia oskrzeli. Po kontakcie z Panem doktorem natychmiast kazał mi zgłosić się u niego. Zalecił badania i prześwietlenie klatki piersiowej. Po tym już widać, że martwi się o swoich pacjentów i zawsze można na nim polegać. Szczerze pozdrawiam i polecam Pana Doktora wszystkim pacjentom. Pacjentka z Legnicy
Opinia dodana przez: Legniczanka

lekarz Hanna Janusz

Zakład Rehabilitacji Leczniczej REH-MED
Jarosława Iwaszkiewicza 5
59-220 Legnica

Pani doktor bardzo fachowo i precyzyjnie omówiła zapis CT, doradziła dalsze postępowanie, które okazało się skuteczne i trafione w dziesiątkę. Dodatkowo, czego nie o każdym lekarzu można powiedzieć, jest przemiłą osobą w relacji z pacjentem.
Opinia dodana przez: Adam