Lekarze Legnica

lekarz Tadeusz Pawlak

Dermatolog

Heweliusza 24 lok. 3
59-220 Legnica

Bardzo dobry, wszechstronnie wykształcony lekarz starej daty - specjalista godny polecenia. Wyleczył mnie i wiele znanych mi osób chociaż specyfika chorób skórnych jest niezwykle trudna i niedowartościowana.

lekarz Tomasz Arentewicz

Chojnowska 46A/1
59-220 Legnica

Pierwszy raz trafiłam na tak dobrego lekarza. Po rozmowie z doktorem zupełnie przestałam się stresować zabiegiem- pełen profesjonalizm, serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Bożena Klepacka

Katowicka 11
59-220 Legnica

Pani doktor bardzo empatyczna, wykazuje ogromne zrozumienie w stronę rodziny pacjenta, co w moim przypadku było bardzo ważne po wcześniejszych doświadczeniach z innym pseudo lekarzem z oddziału wewnętrznego w Legnicy. Reaguje na zgłoszenia rodziny, i bardzo wyrozumiale podchodzi do zmartwień i rozmów, w dodatku jest bardzo kompetentna!!
Opinia dodana przez: Ania

mgr Joanna Kozieł

Psycholog

Poradnia Małżeńska
Pl. Słowiański 1
59-220 Legnica

Chciałabym bardzo podziękować Pani Asi ,gdyż to właśnie dzięki jej radom, pomocy i wsparciu odzyskałam równowagę psychiczna i wewnętrzny spokój w moim życiu. To właśnie ona sprawiła, że moje życie nabrało sensu ,pojawił się w nim uśmiech, szczęście i radość, a nawet mogę powiedzieć sens życia. Gdy nie znałam pani psycholog moje życie było szare i ciężkie, a teraz jest wogóle inaczej. Właśnie zaczęłam sobie uświadamiać, że nasze życie jest ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Łukasz Sołtysiak

Lindego 10/5
59-220 Legnica

Bardzo kompetentny lekarz, który poświęca pacjentowi uwagę, odpowiada na pytania, tłumaczy i udziela informacji na temat stanu zdrowia i wyników badań. Oby więcej takich lekarzy! Dziękuję:)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Cezary Lachowski

Dermatolog

Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Platanowa 17
59-220 Legnica

Świetny lekarz, "znalazłam" namiary na dr w internecie, poszłam , nie żałuje. Poświecił mi sporo czasu, wytłumaczył, przepisał odpowiednie leki , które pomogły. Miły , sympatyczny , wzbudza zaufanie- a co najważniejsze - profesjonalny i kompetentny. Polecam szczerze !!!
Opinia dodana przez: eva

lekarz Ryszard Grendziak

T.Kościuszki 43 / 2
Legnica

Wspaniały lekarz na właściwym stanowisku. Bardzo sympatyczny i kontaktowy człowiek. Dla niektórych kolegów po fachu powinien być inspiracją ...
Opinia dodana przez: Darek D.

lekarz Monika Kuźniar

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Absolutnie Pani doktor godna polecenia: fachowiec, konkretną, analityczna, jasny umysł i zaproponowany sposób leczenia. POLECAM.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Teresa Dorocinkowska-Pilch

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Kościuszki 46
Legnica

Lekarz godny zaufania. Oby więcej takich ludzi

lek. med. Krzysztof Kurnol

Lecznictwo Szpitalne
Jarosława Iwaszkiewicza 5
59-220 Legnica

Lekarz, który uratował mi życie! Trafiłem do szpitala na Borowskiej w pandemii. Na skutek złego leczenia przez lekarza POZ trafiłem na SOR i od razu na stół operacyjny dra Kurnola praktycznie w ostatnim momencie. Doktor przeprowadził operację, ale najważniejsze było potem. Moja rana - z powodu wycieńczenia organizmu oraz moich uwarunkowań, źle się goiła. Dr Kurnol, pomimo zakazu przyjmowania pacjentów na oddziale z powodu pandemii, nie zostawił mnie bez opieki. ...
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Ewa Zaslawska

Chirurg stomatolog

Ośrodek Terapii Uzależnień
Chojnowska 81
59-220 Legnica

Wspaniala doktor,kompetentna o wielkich umiejetnosciach.Od kilkunastu lat do niej chodze i nie mam zamiaru zmieniac stomatologa.P.doktor Zaslawska byla na urlopie i trafilam do p.Shierstynskiej po 3 dniach wypadla mi plomba ,a jest to jedynka i kazde kolejne rozwiercenie nie wychodzi jej na dobre.Zdecydowanie polecam,ma wspanialy personel:)

lekarz Bożena Goździkowska

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Neuropsychiatrii Dziecięcej
ulica Asnyka 49/1-2
59-220 Legnica

Gabinet świadczy usługi na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie jakość i profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor Goździkowska jest bardzo miłą, ciepłą, kulturalną i inteligentną osobą. Bardzo rzetelna lekarka, która cierpliwie mnie wysłuchała, postawiła trafną diagnozę i udzieliła mi porad oraz wyjaśnień. Ważny dla niej jest pacjent i czuje się, że jest to lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm. Polecam.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Stanisław Cieślicki

Dziennikarska 5a
Legnica

Bardzo dobry lekarz dzięki niemu żyję . Po wypadku uratował mi życie ,i bardzo szybko stanęłam na nogi.Jest konkretny dokładny dba o swoich pacjentów .Miałam duże szczęście że trafiłam na jego dyżur.

lek. dent. Michał Jaczewski

Jadent
Asnyka 39
59-220 Legnica

Bardzo dobry lekarz, konkretny, kompleksowo podchodzi do problemu

lekarz Kazimierz Hercuń

Szaniawskiego 5B
59-220 Legnica

Pan doktor prowadzi moją ciąże od samego początku. Jest profesjonalnym, spokojnym i kulturalnym człowiekiem. Odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Doradzi pan doktor zarówno w kwestii diety (co ogromnie wpłynęło zarówno na samopoczucie, zniknięcie obrzęków a także unormowało masę ciała), wyboru probiotyku a także mleka początkowego i dalszego dla dziecka. Pan doktor wysyła na niezbędne badania i jeśli nie ma wskazań nie kieruje na badania odpłatne. Można z panem doktorem ...
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Anna Józefczuk

Oś.Kartuska 14
58-220 Legnica

Nie przepadam jak większość za leczeniem zębów, natomiast Pani Józefczuk jest wspaniałym stomatologiem. Rzeczowo z uśmiechem ratowała nie jednego mojego zęba. Polecam ceny jak i terminy przystępne. Leczenie 100% skuteczne bez komplikacji i bólu.
Opinia dodana przez: Dam

lekarz Zbigniew Janiga

Saperska 18a
Legnica

Polecam kazdemu tego lekarza jest bardzo dobrym i milym lekarzem!!
Opinia dodana przez: Karolina25

mgr Marta Kozaryn

Neurologopeda, Logopeda

szkoła, przychodnia, świetlica terapeutyczna
Legnica

Pani Doktor bardzo kompetentnie zebrała wywiad, wysłuchała i zleciła konsultacje ze specjalistami. Obecnie prowadzi terapię neurologopedyczną mojego syna. i wspiera nas jako rodziców.. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewelina R.

lek. dent. Dorota Rożdżestwieńska

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Dorota Rożdżestwieńska
Złotoryjska 16/18 m. 10
59-220 Legnica

Witam, wczoraj zagościłam w gabinecie u Pani doktor miałam obawy i strach w oczach, mam same niemiłe wspomnienia jeśli chodzi o dentystów dwa lata temu robiłam zęby prywatnie i zapłaciłam dużo,dużo więcej a efekt był marny dentystka sztukmwala mi dwa zęby. Wyszło jej to beznadziejnie brałam znieczulenie bo zawsze robili tak ze bolało. Będąc wczoraj u Pani Doroty zdecydowałam pierwszy raz zrobi ząb bez znieczulenia ponieważ Pani Dorota była tak ...

lekarz Piotr Dziergawko

Przychodnie MSW w Legnicy
ul. Adama Asnyka 8
59-220 Legnica

Pierwszy lekarz ginekolog ktory jest kompetentny dokladny i do tego przemily!! Polecam ! Lekarz ktory nie pracuje na czas aby tylko ' odbebnic' swoje 15 minut. Posiweca tyle czasu ile wymaga pacjentka!
Opinia dodana przez: Ania