Lekarze Legnica

lekarz Piotr Wojtasiak

Pulmonolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " CARDIAMED"
Grunwaldzka 7
59-220 Legnica

Bardzo dobry lekarz,dokładny rzeczowy i kompetentny. Nie jest bardzo wylewny, ale nie o to tutaj chodzi. Zna się po prostu na tym co robi. Polecam
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Radosław Matusz

ulica Słoneczna 5a/5
59-220 Legnica

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalna wizyta. Podejście do dzieci - rewelacja! Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Klara

mgr Dorota Jabłońska-Marchewka

Neurologopeda

w domu pacjenta
Legnica

Polecam wszystkim potrzebującym pomocy logopedycznej, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

lekarz Halina Polańska

59-220 Legnica

Dziękuje Pani Doktor za skuteczną pomoc chirurgiczną, diagnozę i leczenie w poradni w Chojnowie.. Polecam .
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Piotr Rola

59-220 Legnica

Lekarz robił mi koronarografię w szpitalu, mogłem o wszystko spytać . Bardzo profesjonalnie podszedł do zabiegu ,zachowywał się bardzo fachowo i z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza .
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Piotr Behnke

Psychiatra

Grabskiego 28
58-200 Legnica

Pana doktora Behnke znam od lat 90-tych. To wybitny praktyk, niezwykle skuteczny w odpowiednim diagnozowaniu chorób i zaburzeń psychicznych, jak i stosowaniu leczenia farmakologicznego. Jestem całkowicie przekonany , ze warto skorzystać z jego porady. Ma bogate doświadczenie profesjonalne. Mówiąc krótko : jeśli masz problem z psychiką ( a to nie wstyd ) zwróć się o pomoc do dr Behke. Piotr Dariusz Golecki
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Bożena Kaszewska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Gałczyńskiego 25 lok. 2
59-220 Legnica

Pani Doktor Bozena Kaszewska jest wspanialym neurologiem dzieciecym.Swoim pacjentom poswieca zawsze bardzo duzo uwagi i czasu. Jest empatyczna i jest wspanialym diagnosta .W przypadku leczenia dzieci z miotonia czynna stosuje rewelacyjne metody leczenia,kieruje do specjalistycznej kliniki w Warszawie i korzysta z mozliwosci pozyskiwania lekow z zagranicy niedostepnych w Polsce. W przypadku mojego dziecka takie leczenie daje bardzo pozytywne rezultaty i jestem wdzieczna za okazana mojemu synowi pomoc.Polecam kazdemu rodzicowi Pania ...
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Rafał Szymczak

Endokrynolog

Przychodnia w Jaśkowicach
Jaśkowice legnickie 37
59-221 Legnica

Uprzejmość,kompetencja, wyrozumiałość. Jestem pacjentką ponad 12 lat i nie zmienię na nikogo innego.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Leszek Huzarski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Kościuszki 46 (wejście od Grunwaldzkiej)
59-220 Legnica

Dr Huzarski jest moim lekarzem prowadzącym. Od pierwszej wizyty w DCO bardzo cierpliwie i zrozumiale dla mnie tłumaczył każdą wątpliwość, nie zostawił żadnego pytania bez odpowiedzi. Poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałam. Potrzebowałam profilaktycznego zabiegu usunięcia jajników( mam mutację genu BRCA). Doktor kierował mnie na taki zabieg kilkukrotnie, ale pani ordynator ginekologii DCO Wrocław konsekwentnie przesuwała mój zabieg w bliżej nieokreśloną przyszłość od lutego 2020r do chwili obecnej ( ponad ...
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Beata Mikłaszewicz

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " CARDIAMED"
Grunwaldzka 7
59-220 Legnica

Bardzo polecam Panią Dr Mikłaszewicz. To bardzo kompetentna i konkretna osoba. W sposób dokładny wyjaśniła mi moje pytania i poświęciła mi wystarczająco dużo czasu. W gabinecie czułam się komfortowo, dr to bardzo miła i ciepła osoba, godny polecenia lekarz.

Grażyna Pisarska

Ortodonta, Stomatolog

Traugutta 11 lok. 1
59-220 Legnica

Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Doskonale doradzi jak leczyć oraz ceny nie sa wysokie. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Łukasz

Katarzyna Jurkiewicz

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Przychodnia Ogólnolekarsko-Stomatologiczna przy Spółdzielni Pracy Lekarzy Specjalistów i Stomatologów "VITA"
ulica Reymonta 7
59-200 Legnica

Podczas swojej wizyty (na N.F.Z.) u Pani Doktor Jurkiewicz, prosiłem o następujące informacje związane z psychopatią występującą w mojej najbliższej rodzinie : 1/ Czy istnieją testy pozwalające wykryć psychopatię ?. 2/ Czy istnieją leki lub psychoterapie dla psychopatów ? 3/ Czy każdy psychiatra zna się na psychopatii ? . 4/ Czy dla stwierdzenia lub wykluczenia cech psychopatycznych (dyssocjalnych) wystarcza tylko sam wywiad z diagnozowaną osobą i zbędne są wywiady w ...
Opinia dodana przez: Franek

lekarz Zofia Stempak-Pyrkosz

Pediatra, Wizyty domowe

gabinet
legnica
59-220 Legnica

Pani doktor to Lekarz z powolania. Bada dokładnie, cierpliwa. Leczyła moje dzieci Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Aga

Paweł Kowalik

59-220 Legnica

Nie przeczę, że lekarz jest bardzo kompetentny (między innymi dlatego do niego poszłam). Ale niestety - przy pierwszej wizycie poświęcił mi może 5minut, przy drugiej (pierwsza wizyta w ciąży) byłam u niego w gabinecie max 10minut. Badanie faktycznie wykonuje bardzo delikatnie i z wyczuciem. Ale mało tłumaczy, jest dosyć oschły. I co dziwne nie ma kart pacjentek, gdzie miałby zapisaną całą historię - potem to my musimy sobie przypominać kiedy ...
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Krzysztof Cybulski

Internista, Nefrolog

Szaniawskiego 5B
59-220 Legnica

Bardzo miły a przede wszystkim kompetentny lekarz. Zawsze potrafi wytłumaczyć dolegliwości i istotę choroby. Nie odmawia dodatkowych przyjęć nawet po zakończeniu pracy.
Opinia dodana przez: Joanna

Andrzej Czech

Lekarz rodzinny

Izerska 35
Legnica

Takiego lekarza jak Pan Andrzej Czech ze świecą szukać. To bardzo kompetentny lekarz pediatra, uwielbia dzieci co okazuje na każdej wizycie, lekarz z powołania. To człowiek o wysokiej kulturze osobistej, szanujący ludzi. Wykazuje ogromna empatię w kontakcie z pacjentem. Jako matka dwójki dzieci mam stuprocentowe zaufanie do Pana doktora, który leczy moją rodzinę już od prawie dziesięciu lat. Szacunek.......

lekarz Marcin Wolski

ulica Diamentowa 5
59-220 Legnica

Polecam tego onkologa, choć jest młody i można by myśleć mało doświadczony. Jednak jego wiedza jest na wysokim poziomie, bardzo dobrze doradza leczenie, a w ciężkich chwilach wspiera. Jedynym mankamentem jest zaganianie i dość dużo obowiązków.
Opinia dodana przez: Kasia

Marzena Kowalczyk-Barańska

praktyka prywatna pediatria
Mieszka I
59-220 Legnica

Pani doktor Marzena Kowalczyk-Barańska jest lekarzem bardzo wnikliwym. Do pacjentów - zarówno do dzieci, jak i do osób dorosłych, ponieważ jest również lekarzem rodzinnym - podchodzi z dużym zaangażowaniem. Nie tylko leczy objawy choroby, ale niezmordowanie szuka jej przyczyn, będąc żywo zainteresowaną wyleczeniem pacjenta. Jest przy tym zarówno rzetelna i konkretna, jak i delikatna. Pani doktor ma wspaniałe i bardzo życzliwe podejście do ludzi i już sama rozmowa z Nią ...

lekarz Jan Duda

Lekarz rodzinny

Chojnowska 112 pok. 108
59-220 Legnica

Leczę się wraz z rodzina u Pana doktora od dnia istnienia przychodni jestem bardzo zadowolona, kompetentny, wszystko dokładnie wytłumaczy, podpowie i nie szpikuje pacjenta od razu antybiotykami, polecam
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Marta Trapszo-Myga

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Neuropsychiatrii Dziecięcej
ulica Asnyka 49/1-2
59-220 Legnica

Pani Doktor jest super lekarzem i specjalistą. Cierpliwie wysłuchała mnie i dokładnie zbadała, celnie postawiła diagnozę, która potwierdziła się w badaniu rezonansu, na który mnie wysłała.Prosto wyjaśniła na czym polega mój problem i dała trafne leki. Polecam wizyty u tej Pani doktor.
Opinia dodana przez: Robert