Lekarze Legnica

lekarz Jerzy Malkiewicz

Chirurg ogólny, Ginekolog położnik

Chojnowska 112 pok. 108
59-220 Legnica

Leczyłam się u dr Malkiewicza kilka lat, regularnie chodząc na wyznaczone wizyt. Niestety, pod systematyczną "kontrolą" lekarską rozwijała się choroba, której ów lekarz w ogóle nie zdiagnozował. Utrzymujące się dolegliwości zmusiły mnie do wizyty u innego ginekologa, który skierował mnie pilnie na operację usunięcia macicy i przydatków. Nie polecam wizyt u tego lekarza.

lekarz Artur Zięba

Lekarz rodzinny

legnica,ul.biegunowa
59-220 Legnica

Jeden z najlepszych lekarzy. Zainteresowany chorobą pacjenta. Dzięki lekarzowi mogę normalnie funkcjonować. Byłam u specjalistów w Legnicy, Lubinie i Wrocławiu, którzy od razu dawali straszne diagnozy. Dr Artur Zięba poświęca dość dużo czasu dla każdego pacjenta, kieruje na dodatkowe badania bez problemu. Jedyny minus to przychodnia. Wieczne kolejki, telefonicznie nie ma szans na rejestracje i nastawienie niektórych Pań w okienku… brak słów. Mimo to warto czekać i nie wyobrażam sobie ...
Opinia dodana przez: Ewelina

Piotr Ślusarczyk

Piekarska 7 lok. 314
59-220 Legnica

Dużo gadania mało działania. Pytając o konkretną rzecz słyszymy długi wykład po którym nie zbyt zrozumiala odpowiedź na zadane pytanie
Opinia dodana przez: Piotr

dr Wojciech Kowalik

Neonatolog

szpital specjalistyczny
59-220 Legnica

Zdecydowanie polecam. Kompetentny, skrupulatny lekarz. Bardzo dokładnie zbadał dzieciątko, odpowiedział na wszystkie ważne dla mnie pytania, zwrócił uwagę na bardzo ważne kwestie dotyczące zdrowia maluszka.
Opinia dodana przez: Weronika
{'id': 4385, 'name': u'Legnica'} Chirurg plastyczny
                                       lek. med. Leszek Leszczyński

lek. med. Leszek Leszczyński

Chirurg plastyczny

Gabinet Chirurgii Plastycznej ​i Estetycznej ​Centrum Medyczne
Libana 7
Legnica

Omijać szerokim łukiem!! Zero profesjonalizmu miałam mieć zabieg powiększenia piersi po wcześniejszej konsultacji jednak lekarz minuty przed zabiegiem się wycofał stwierdzając, że miał zaćmienie na konsultacji i efekt nie będzie zadowalający. Teraz dziękuję Bogu bo byłabym oszpecona na całe życie. Nie polecam
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Monika Kłapsia-Pawłów

Medycyna estetyczna

Gabinet Medycyny Estetycznej
Łukasińskiego 27a/4
Legnica

Może i miła i sympatyczna, ale pieniądze wyrzuciłam w błoto, a właściwie w botox, który nie dał żadnego efektu, ponieważ, jak się później okazało należało użyć np. kwasu hialuronowego, co sama p.doktor przyznała. Nie polecam

Małgorzata Czupak

Stomatolog, Ortodonta

Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek dent Małgorzata Czupak
Benjamina Bilsego 7/9
59-220 Legnica

Wspaniała stomatolog, profesjonalne, miłe podejście do pacjenta. Wizyty planowane, okres oczekiwania na wizytę niezbyt długi. Godne polecenia.
Opinia dodana przez: Renia

lekarz Tomasz Hryńków

Izerska 35 lok. 10
59-220 Legnica

Lekarz godny polecenia poszłam do niego z bolacym kolanem lekarz zrobił mi usg tego kolana wysłuchał mnie dokładnie podał lek w zastrzyku w bolace kolano zaraz na drugi dzień poczułam poprawę oraz poprosiłam go o skierowanie na RTG stawów skokowych i dłoni i otrzymałam bez żadnego problemu. Polecam pana doktora za miesiąc zaś skorzystam u niego wizyty w gabinecie i porady.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mieczysław Ambrożuk

Chirurg ogólny, Urolog

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi MAGNOLIA
Magnoliowa 4
59-220 Legnica

Bardzo kmpetentny, uprzejmy i skutecznie leczy. Ma praktykę w gabinetach lekarskich ale również pracuje w oddziale chirurgicznym. Posiada dużą wiedzę medyczną i doświadczenie zawodowe. Jest również dobrym diagnostą. Poświęca dużo czasu pacjentowi, podchodzi do każdego indywidualnie i rzeczowo. Ze spokojem tłumaczy przebieg choroby i terapii. Ważna jest też kompleksowość podejścia.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Marzena Spaczyńska-Rusak

Endokrynolog

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

To fakt że ciężko się dostać na prywatną wizytę -czeka się do 2 miesięcy ale właśnie dlatego że pani doktor to kompetentny specjalista. Prywatna wizyta więc i wszystkie wyniki trzeba robić prywatnie ale zawsze w czasie wizyty jest wykonane USG i trzeba mieć zrobione aktualne badanie TSH. Wszystko jest tłumaczone, powoli i na spokojnie odp. na każde pytanie i decyduje o częstotliwości kolejnych spotkań. Lekarka sympatyczna, uprzejma i miła. Polecam

lekarz Alina Obszańska

Okulista, Okulista dziecięcy

Specjalistyczny Ośrodek Okulistyczny
Pocztowa 9
59-220 Legnica

Uważam że Pani doktor Alina Obszańska to wybitna specjalistka. Zna się doskonale na swojej pracy i trafnie stawia diagnozę. Dodatkowo czas spędzony umila miłe usposobienie Pani doktor. Zawsze wszystko wytłumaczy i wysłucha pytania pacjenta. Jest to jedyna osoba wśród okulistów, która rozpoznała moją chorobę. Bardzo polecam Panią doktor!!!!
Opinia dodana przez: LIZA

lekarz Zofia Kastelik

Dworcowa 7 lok. 11
59-220 Legnica

Przede wszystkim bardzo sympatyczna i kompetentna Pani Doktor potrafi doradzić w trudnej sytuacji, a ponadto (choć to oczywiście nie jest najważniejsze) swietnie podchodzi do pacjentek wprowadza dobrą atmosferę. Każda moja wizyta była wyjątkowo szczegółowa i precyzyjna. Polecam, zwłaszcza jako lekarza na pierwszą w życiu wizytę !

lekarz Jacek Moralewicz

Dermatolog

A.Asnyka 8
Legnica

Stanowczo odradzam!!! Od ponad dwóch miesięcy mam kłopoty z suchą skórą twarzy i swędzącymi plamami w okolicach nosa. Z tym też problemem skierowałam się do jednego z najbliższych gabinetów. Pierwsza wizyta? 10, góra 15 minut. Czułam się jakby niechcianymi gościem, którym przeszkadza p. " doktorowi). Diagnoza w zasadzie żadna a 100 zł się należy i oczywiście konieczna druga wizyta po 10 dniach stosowaniu leku, który w końcowym efekcie tylko pogorszył ...
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Renata Ostrowska

Psychiatra

Izerska 35
Legnica

Można zaufać, mila pani i zabawna. Chociaz odczuwam ze potajemnie sie ze mnie nasmiewa:) tak to polecam
Opinia dodana przez: wiktoria

Zygfryd Kaniak

Chirurg stomatolog

Złotoryjska 82 / 2
Legnica

Witam wszystkich majacych problem z zebami(do wyrwania) wlasnie wyrwalem ciezka osemke u Kaniaka (wszystkie zeby co wyrywalem to u niego, procz jednego)powiem jedno, jest wysokiej klasy specjalista! Choc jest starszy wiekiem duzy plus, bo jest milionerem :-) wyrwal juz ponad milion zebow. To ze reka mu drzy jak zabiera sie za pacjeta to robi to po mistrzowsku! polecam kazdemu pana doktora Kaniaka. Jest on najlepszym chirurgiem stomatologiem w Legnicy. pozdrawiam ...

lekarz Jarosław Sidoruk

Pogotowie Ratunkowe w Legnicy
ulica Dworcowa 7
59-220 Legnica

Super doktor. Byłam u kilku ortopedów - nigdy nie sugeruję się tylko jedną diagnozą w ważnych sprawach. Tamci mnie zdołowali - ten też nie powiedział, że cudownie uleczy mi zwyrodniałe kolano, ale zapisał leki w zastrzykach, skierował na fizjoterapię, a przede wszystkim podtrzymał na duchu, że nie ja jedna. I że endoproteza to ostateczność. Tego mi było trzeba. Wizyta na NFZ i to pan doktor mi podpowiedział, że "jak można ...
Opinia dodana przez: Barbara

Barbara Ćwichuła

Logopeda

centrum stymulacji rozwoju psychoruchowego oraz szkoleń 602243663
59-220 Legnica

Nie zgadzam sie z ta opinia.uzyskalam duza pomoc.wskazano problem dziecka i gdzie dalej badac synka.z powodu malych finansow i tak moglam przychodzic na terapie.pozniej rowniez dzieki pomocy p.basi dostalam pieniazki na konto synka.polecam zangazowanie w pomoc p.basi.
Opinia dodana przez: ania

Jacek Pustułka

ulica Mickiewicza 1A/5
59-220 Legnica

Mistrz świata w rwaniu zębów. Dzisiaj usunął mi 6 górną. 😀 Bałam się otwarcia zatoki, a tu taka niespodzianka. Zna się na tym, co robi. Wzbudza zaufanie, choć wszystkim się nie dogodzi. Ja polecam. D. Iwanicka
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Krystyna Iwaszko-Prawda

Piekarska 7 lok. 314
59-220 Legnica

Lekarka bardzo uprzejma i kompetentna. W sytuacji, kiedy problem nie mógł być rozwiązany przez panią doktor, poleciła innego specjalistę.

lekarz Rafał Kruzel

Neurolog

Złotoryjska 82 lok. 1
59-220 Legnica

Profesjonalista z ogromną cierpliwością oraz wiedzą. Jestem pacjętką dr. Rafała od lat. Dr. Rafał jest wyrozumiały, pomocny, szczery - co bardzo cenie! O każdej "porze dnia i nocy' mogłam się dodzwonić, i otrzymać pomoc. Medyczna pomoc dr. Rafafała przeze mnie jest ceniona bardzo wysoko, trafność we wszelkich zmianach leczenia zawsze trafiona. Polecam jako lekarza i jako człowieka bo to jest ważne i musi iść w parze
Opinia dodana przez: Joanna