prof. dr hab. n. med. Wojciech Cnota

Lekarz idealny. Bardzo dobrze wykształcony a przy tym nie wyobrażalnie ludzki. Każda jego pacjentka czuje się wyjatkowa. Miły, serdeczny i kompetenty lekarz. Prawdziwe powołanie które nie da się połknąć rutynie. Polecam każdej kobiecie która chcę poczuć że lepiej nie mogła trafić.

Wspaniały lekarz, świetny specjalista. Operował mi guzka w piersi, poprawiajac jednocześnie partactwo innego lekarza. Przesympatyczny, uprzejmy Człowiek, z poczuciem humoru. Za okazaną pomoc, fachowo przeprowadzony zabieg bardzo dziękuję Panie Doktorze. Jest Pan rewelacyjny!!!!! Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. :):):):)

Wspaniały lekarz, świetny specjalista.
Operował mi guzka w piersi, poprawiajac jednocześnie partactwo innego lekarza.
Przesympatyczny, uprzejmy Człowiek, z poczuciem humoru.
Za okazaną pomoc, fachowo przeprowadzony zabieg bardzo dziękuję Panie Doktorze.
Jest Pan rewelacyjny!!!!!
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. :):):):)

Dla kazdej kobiety ktora chce być pewna, że zrobiła wszystko dla siebie czy dla dziecka może swobodnie odpowiedzieć że tak jeślli była pod opieką dr.Cnoty. Byłam w ciąży..... nie udało się. Ale wiem, że zrobiłam wszystko aby uratować moje dzieci. Dr. Cnota nie jest Bogiem, który mógłby zmienić świat ale jako człowiek był przy mnie. Kiedy znów będę mogła starać się o dziecko znów będę pod jego opieką.

Wspaniały lekarz! Z powołania. Przesympatyczny i kompetentny, a do tego po prostu bardzo dobry człowiek. Uratował życie mojej mamie (rak szyjki macicy), za co będziemy mu wdzięczne do końca życia. Nie ma słów, które to wyrażą.

Lekarz z powołania, a do tego wspaniały, pogodny człowiek. Zawsze poświęca dużo czasu, informuje, udziela wszystkich wyjaśnień (pytań podczas choroby nowotworowej mojej mamy /rak szyjki macicy/ miałyśmy bardzo dużo... w sumie w szpitalu była kilka tygodni). Dzisiaj moja mama jest już zupełnie zdrowa, a to jego zasługa. Polecam każdemu z czystym sercem!!

Byłam bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz bardzo uprzejmy, bardzo delikatny. Bardzo dobrze wytłumaczył co i jak... Polecam tego lekarza.

Lekarz nie zapytał nawet kiedy była ostatnia miesiączka.Wizyta trwała 5 minut.

Lekarz nie zapytał nawet kiedy była ostatnia miesiączka.Wizyta trwała 5 minut.

Serdecznie polecam lekarza.Kompetentny miły, potrafi podejść do pacjentki w delikatny sposób

Byłam niedawno u Pana Doktora W.Cnoty na amniopunkcji.Wytłumaczył mi wszystko od A-Z.Począwszy od tego jak wygląda badanie i co będzie po kolei wykonywał.Przy tym wszystkim był bardzo miły i sympatyczny.Miałam wrażenie , że z doktorem znamy się od lat.Naprawdę w trudnej dla mnie chwili, potrafił podtrzymać na duchu..a powiem nawet, że rozwiał poniekąd moje wątpliwości dotyczące , że dzidziuś może być chory.Panie doktorze dziękuje z całego serca.!!! Ola z Cz-wy

Ola z Cz-wy

Bardzo miły spokojny człowiek. Jako lekarz konkretny. Do pacjenta podchodzi jak do człowieka a nie jak przedmiotu. Pacjentowi poświęca na wizycie tyle czasu ile powinien poświęcać lekarz. Z panem doktorem spotkałam się podczas leczenia mojej mamy i nadal spotykamy się na wizytach kontrolnych po operacji. Do gabinetu pana doktora w fundacji Genom zawsze kolejka, to znaczy, że pan doktor cieszy się zaufaniem. Dziękuję za okazane człowieczeństwo i pomoc.