prof. dr hab. n. med. Wojciech Cnota

Dr Cnota jest lekarzem z powołania. Niezwykle ciepły, wrażliwy, delikatny człowiek, KOMPETENTNY przez duże "K" ! Ma świetne poczucie humoru ! Polecam !!!!!!!

Super lekarz, polecam każdej kobiecie. Miły i dobry człowiek lekarz z powołaniem:))))

Bylam zaledwie 2 dni w szpitalu mam problemy z nieregularnymi miesiaczkami i zajsciem w ciaze dr Cnota wypisywał mnie z szpitala miałam do niego kilka pytan tak mile i szczególowo wszystko mi wyjaśnil ze wiedzialam od razu ze to jest lekarz u ktorego chce sie leczyc a swoim podejsciem do pacjentów urzek mnie juj na krotkiej porannej wizycie lekarz godny polecenia

Byłam u Dr-a Cnoty na pierwszym usg prenatalnym (tj w 12 tyg.). Bardzo się stresowałam czy wszystko w porządku z dzieckiem, pan dr wszystko dokładnie mi wytłumaczył, odpowiadał na każde pytanie, beż żadnego pośpiechu, no i był przesympatyczny. Świetny, kompetentny lekarz, a w dodatku ciepły człowiek. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Super Lekarz po prostu. usuwał mi guzek z piersi - żadnych powikłań, bezbolesnie, nic dodać nic ująć

Dr Cnota jest najlepszym lekarzem u jakiego kiedykolwiek byłam:) Bardzo uprzejmy, rzetelny a przy tym wyśmienity fachowiec. Dzięki niemu wiem, że moja dzidzia jest zdrowa. Pozdrawiam go serdecznie:)

Dr Cnota był obecny kilka lat temu przy moim porodzie. Wzbudza zaufanie, jest uprzejmy i kompetentny. Naprawdę dużo mu zawdzięczam.

Polecam dr. Cnotę jak nikogo innego, bo takich lekarzy jest widocznie tak niewielu, że nie poznałam dotąd innego lekarza z tak dobrym podejściem do pacjentki i do problemu i z tak wielkim sercem, że pacjentka nawet w najgorszej sytuacji nie jest w stanie się załamać - za to mu bardzo dziękuję (i za uratowanie mi życia). Rzeczywiście potrafi w pełni wytłumaczyć metodę leczenia, a co do zaufania to wzbudza tak ogromne, że nawet na stole operacyjnym powiedziałam, że mu zaufałam. DZIĘKUJĘ, OGROMNIE DZIĘKUJĘ!!! :D Pan dr. jest wspaniałym człowiekiem! :D

Przesympatyczny lekarz, u ktorego czulam sie naprawde komfortowo i bezpiecznie, lekarz ktory posiada w sobie tyle spokoju sprawia ze mama czuje sie jakby w tym momencie byla najwazniejsza na swiecie. :) POLECAM

Uratował mi życie. Jako jedyny rozpoznał u mnie nowotwór. Inni lekarze tego nie potrafili. To był ostatni moment.