prof. dr hab. n. med. Wojciech Cnota

Do czasu kiedy nie poznałam Pana Doktora Wojciecha Cnoty nie wierzyłam w ''lekarzy z powołania'', jednak on mnie uświadomił, że istnieją i on jest jednym z nich. Jest niesamowicie dobrym człowiekiem, który nie ważne czy wizyta płatna czy nie zawsze będzie pacjenta traktował równo z innymi! Jestem już w 39 tygodniu ciąży, prowadził ją całą i nawet w ostatnich tygodniach, jak prawie nachodziłam go w gabinecie mając co chwila przeczucia, że jest coś nie tak badał mnie i moją dzidzię bez żadnego mruczenia pod nosem (a inni lekarze by już ...

Jestem już w 39 tygodniu ciąży, prowadził ją całą i nawet w ostatnich tygodniach, jak prawie nachodziłam go w gabinecie mając co chwila przeczucia, że jest coś nie tak badał mnie i moją dzidzię bez żadnego mruczenia pod nosem (a inni lekarze by już mnie okrzyczeli za narzucanie się)!! Jest lekarzem godnym polecenia i już teraz wiem, że lepszego nie znajdzie nikt!
Inteligentny, miły, sympatyczny i co ważne WYROZUMIAŁY!!
Może wydawać się na znudzonego i zmęczonego ale mu wolno ponieważ z tego co zauważyłam nie ma wolnej chwili, jak nie ma go w klinice to jest w szpitalu! Mimo tego zawsze jest pełnym optymizmu człowiekiem!
DO POLECENIA!

Wspaniały Człowiek który uratował moją żonę. W pełni poświęca się pacjentom, wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Jest profesjonalistom. Dodam jeszcze że w Jeleniej Górze nie potrafiono udzielić nam pomocy, której udzielił nam dr. Pozdrawiamy i serdecznie dziękujemy.

niezwykły człowiek i doskonały lekarz, polecam każdej przyszłej mamie.. dr specjalizuje sie w badanich prenatalnych ale prowadzi równiez ciąże dr Wojciech Cnota jest bardzo kompetentny i miły.. plusem centrum medycznego jest doskonała kadra

plusem centrum medycznego jest doskonała kadra

Doskonały specjalista, polecam go wszystkim ciężarnym!

Doskonały specjalista, polecam go wszystkim ciężarnym!

Fantastyczny lekarz, prowadził moją ciąże, odbierał poród :))) Polecam wszystkim przyszłym rodzicom i nie tylko:) A co do opinii, że pan doktor jest znudzony to raczej jest zmęczenie:)))

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Byłam dzisiaj u niego na badaniach prenatalnych. Wyjaśnił mi wszystko bez dodatkowych moich pytań. Polecam z całego serca.

Rewelacyjny lekarz, który naprawdę przejmuje się swoimi pacjentami. Profesjonalista. Zdecydowanie polecam. Jeden z lepszych lekarzy, jakiego spotkałam.

Zdecydowanie polecam Pana Doktora! Całą ciążę "książkową" na szczęście prowadził z pełnym profesjonalizmem. Odbierał naszą Marcelkę (która za kilka dni skończy rok) i był przy tym niezwykle delikatny, miły i fachowy. Gdyby nie jego pomoc, nie wiemy, jakby się to mogło zakończyć, bo ostatnia faza była nieciekawa... DZIĘKUJEMY. I życzymy Panie Doktorze wszytskiego najlepszego w życiu osobistym. I dużo zdrowia i wypoczynku! :)

Zdecydowanie polecam Pana Doktora!

pan doktor nie nadaje sie do prowadzenia normalnej, zdrowej ciąży ponieważ nie ma czasu na odpowiedzi na pytania, jest znudzony comiesięcznymi wizytami tej samej pacjentki, w szpitalu żadnego wsparcia i pomocy z jego strony

Bardzo miły,cierpliwy i kompetentny.Wszystko dokładnie wytłumaczy,odpowie na każde pytanie,przedstawi każdą możliwą wersje zdarzeń,nie strasząc przy tym pacjentki.Polecam każdej kobiecie w ciąży.