lekarz Zbigniew Gola

Reumatolog

2,7
2,5

ten pan jest bez serca ma tylko miliardy i nie powinien leczyć ludzi bardzo nie przyjemny pan ,nie polecam nikomu szkoda czasu

Moje skromne zdanie jest takie - Pan dr na pewno ma głowę do interesów, bo żeby zbudować i rozwijać taki kompleks medyczny trzeba mieć wiedzę i organizację pracy. Powinien mieć ludzi którzy są odpowiedzialni za budowę, za oddziały itd., a nie wszystko Pan dr. Doba ma tylko 24h a każdy organizm ludzki ma jakieś ograniczenia niestety. Poza tym dr ma różne humory i możliwe, że jest to spowodowane zmęczeniem. Oszczędności w tej placówce są masakryczne, na każdym kroku to widać, zaczynając od braku wody do picia, która powinna być dostępna na korytarzach przynajmniej przy wysokich temperaturach. W sumie to ma być opinia lekarza, ale jeśli P. Gola jest właścicielem/dyrektorem placówki i za nią odpowiada to jakby nie było opinia o placówce jest też oceną o Nim.

skutecznie leczy trafnie diagnozuje polecam innym potrzebującym porady u reumatologa

wspaniały lekarz ,nie pozwolę nikomu nic złego powiedzieć na Doktora Golę ,pomaga i jest oddany pacjentowi . Doświadczyłam tego.

Najlepszy lekarz na świecie, szuka przyczyny choroby a nie leczy obiawy jak wiekszość lekarzy. Jest Prawdziwym Lekarzem, który potrafi wyleczyć. Mam ogromny szacunek do Doktora za to jakim jest Wspaniałym Człowiekiem:) ----> Dziękuję Panie Doktorze, może uratował Pan życie Mojemu Tacie :)

nnie polecam dobry bisnesman ale nie lekarz

nnie polecam dobry bisnesman ale nie lekarz

Chodziłam do pana Goli do gabinetu w szpitalu w stalowej woli. dzwoniło sie do gabinetu i umawiało na konkretny dzien. ludzi bylo mnóstwo wiec trzeba było odczekać swoje ale nie dłużej jak do innych specjalistów. Pan doktor zdiagnozował przewlekłą chorobę, wyleczył ją i skierował do sanatorium. dzięki niemu mogę chodzić i nie mam problemu ze stawami. nie wiem czemu ludzie piszą o nim takie zle słowa. dla mnie był miły i śmiał sie że powinnam wiecej jesc bo jestem za chuda. PS. wizyta była darmowa ale nie mozna wpisać 0 W KOSZT WIZYTY

raczej dobry biznesmen i inwestor niż lekarz

raczej dobry biznesmen i inwestor niż lekarz

Spóżnia się i prostacko się zachowuje.

Spóżnia się i prostacko się zachowuje.

Pomimo faktu, że przychodzi się prywatnie to trzeba czekać 2-3 godz.W tym czasie przyjmuje bez kolejki znajomych, wychodzi na 0,5-1 godz. JEST OPRYSKLIWY i BEZCZELNY. Na zwróconą uwagę reaguje po chamsku. Personel się go boi, bo ich wyzywa .... i straszy zwolnieniem.Jako lekarz niestety nie wzbudza zaufania. Kieruje się zasadą "pecunia non olet" czyli forsa nie śmierdzi.Nigdy więcej do niego nie pójdę!!!