lekarz Zbigniew Gola

Reumatolog

2,7
2,5

Pan Doktor stara się pomóc pacjętowi w kaźdy możliwy sposób bardzo się stara wyleczyć pacjęta potrafi wysłuchać pacjęta

mnieleczył i wyleczył zprzewleklej choroby

mnieleczył i wyleczył zprzewleklej choroby

LECZĘ SIĘ U DOKTORA OD 10 LAT JESTEM ZADOWOLONA I STARA SIE WPROWADZAĆ NOWE METODY LECZENIA /LECZENIE BIOLOGICZNE/

Jestem bardzo zbulwersowany beszczelnością w stosunku do swoich pracowników, zachowanie takie nie przystoi człowiekowi wykształconemu,robi wrażenie zwykłego prostaka który zachłysnoł się dawką pieniędzy.absolutnie niepolecam tego pana on tak naprawdę niewie co robi.

W poniedziałek wyciągnął moją żonę z zaświatów.Trafiła w stanie krytycznym,zatruta 47%tlenkiem węgla.Żona po dwóch dniach jest wśród żywych,w pełni myśląca i sprawna ruchowo.Cud się stał że jest z nią ok,ale wiem że bez pomocy pana Goli nie było by możliwości spełnienia się tego cudu.Jak wrócę z żoną ze Stalowej to na pewno Kielce usłyszą o tym człowieku bo jest o kim mówić.Panie doktorze jest Pan Wielki!!!

Odradzam wizyte u tego pana Biznesmena. Odnosi sie do pacjentów w chamski arogancki sposób. Notorycznie sie spóźnia.

Żenada,zawsze się spóźnia,jest nieuprzejmy w kolejkach zawsze przepuszcza znajomych.Bardziej pochłania go budowa niż medycyna. Radzę wypisywać się od tego biznesmena.

Radzę wypisywać się od tego biznesmena.

super lekarz. obym tylko takich spotykała na swojej drodze.

super lekarz. obym tylko takich spotykała na swojej drodze.

Ordynarny,brak czasu dla pacjenta, najsampierw interesy ,budowa, dopiero pacjent...przecież nie ucieknie skoro już przyszedł i odsiedział nieraz i dwie godziny zanim łaskawie pojwił się PAN DOKTOR. Pacjent jest tam tylko po to żeby wysłuchać co mówi lekarz. Brak zainteresowania i zgłęienia problemu .

Nie polecam tego lekarza nikomu. Mnie osobiście potraktował bardzo źle. Doprowadził mnie w swoim gabinecie do płaczu. Poniżył strasznie. Przedmówca pisał o skomentowaniu przez tego lekarza Jego chęci przejrzenia swoich wyników badań. Ja miałam sytuację dotyczącą również badań z tym, że ja akurat mam wykształcenie medyczne i bardzo dobrze orientuję się w swojej chorobie. Niestety, szybko zorientowałam się, że lekarz ten o niej ma jedynie blade pojęcie - nie orientował się o czym mówiłam, więc podniesionym głosem wręcz wykrzykiwał do mnie. No ale tak to jest - brak kompetencji próbował zrekompensować siłą swojego głosu. Chociaż miałam postawioną diagnozę, podjął się od początku diagnozowania mnie. Dał mi skierowanie na mnóstwo badań, wg mnie część z nich byłą zupełnie nie potrzebna. Specjaliści nie biorą tych wyników pod uwagę. Natomiast nie dał mi jednego skierowania o które poprosiłam - na tym tle zresztą wszczął awanturę. Zgroza!!!!!!!!