lekarz Zbigniew Gola

Reumatolog

2,7
2,5

Leczę się u lek. Zbigniewa Goli już bardzo długo i to z bardzo pozytywnym skutkiem.Co do uprzejmości to różnie bywa ale nie dziwie Mu się wcale tyle rzeczy mieć na głowie to niejeden by niewytrzymał czasami. Cały czas inwestuje w nowoczesne urządzenia medyczne takie jak np. Komora Hiperbaryczna która jest piątą w Polsce, jak kiedyś powiedział "To że mieszkamy w małej miejscowości nie znaczy że nie mamy dostępu do nowoczesnej medycyny. Dzięki temu mam wiele większe szanse na normalne życie. Nie robi tego wszystkiego dla Siebie tylko dla Nas pacjentów a to chyba najważniejszy argument dla którego warto Go polecić ponieważ jest bardzo dobrym specjalistą

Jest Super potrafi pomóc i ma duże możliwości i je potrafi wykorzystać dla potrzebujących

Znam tego lekarza od wielu lat, i powiedziałbym tak: na plus: + świetny fachowiec/lekarz/specjalista, być może jeden z najlepszych w swojej działce + ogromna wiedza , chyba ponad 20 lat doświadczenia w zawodzie + utalentowany organizator + bardzo pracowity na minus: - trudny charakter, - bardzo zajęty człowiek , bardzo zapracowany przez co ma mniej czasu dla pacjenta, wyraźnie przemęczony i przepracowany. W stalowej woli gdzie mieszkałem przez jakiś czas, słyszałem takie powiedzenie "jak Cię boli, to do Goli" :). Pan doktor całkowicie sam, pracą własnych rąk w ciągu 15 ...

Znam tego lekarza od wielu lat, i powiedziałbym tak:
na plus:
+ ogromna wiedza , chyba ponad 20 lat doświadczenia w zawodzie
+ utalentowany organizator
+ bardzo pracowity
na minus:
- trudny charakter,

W stalowej woli gdzie mieszkałem przez jakiś czas, słyszałem takie powiedzenie "jak Cię boli, to do Goli" :). Pan doktor całkowicie sam, pracą własnych rąk w ciągu 15 lat stworzył bardzo duży kompleks leczniczy składający się z rehabilitacji (ponad 100 rodzajów zabiegów) , krioterapi (komora krio) , rezonansu magnetycznego (1,5 tesli - podobno najlepszy na podkarpaciu - ale nie znam się na tym ), basenu , groty solnej, a ostatnio 5 w Polsce komory hiperbarycznej. Przez poradnię przewija się kilkaset osób dziennie. W poradni jest zatrudnionych ok 10 lekarzy z różnymi specjalnościami. To wszytko na plus, uważam że robi naprawdę dużo dla ludzi.

Na minus jest to, że wyraźnie widać, że organizacja całej przychodni pochłania mu tyle czasu, że niewiele czasu ma na indywidualny kontakt z pacjentem. Jeśli ktoś oczekuje od tego lekarza miłego kontaktu, uśmiechu , pocieszania i klepaniu po ramieniu, srodze się zawiedzie , można "dostać po uszach". Ale jeśli powie się konkretnie co boli i czego się oczekuje, doktor przepisze leki, zabiegi i to naprawdę działa.

Ten lekarz nie powinien leczyc , przepisuje leki o bardzo silnym dzialaniu , narkotyczne dla pacjentow korzy moga spokojnie brac inne leki , nie wiem co chce w ten sposob osiagnac bo napewno nie leczy . prosze sie panie doktorze zastanowic 100 razy zanim przepisze pan jakis konski lek . i prosze sie opamietac bo wpedza pan pacjentow do grobu , wiekszosc z nim w aptece dowiaduje sie co dostali na recepcie i aptekarz odradza im zakupu ! boze w polsce mamy samych konowalow a nie lekarzy . niech pan zatrudni jakiegos kompetentnego lekarza a sam zajmie sie robieniem pieniedzy chyba to panu najleppiej wychodzi a nie leczenie ludzi. wielu ludzi podziela moja opinie

leczę się od 10 lat ,bardzo mi pomógł ,stosując nowe metody leczenia ,zabiegi .komorę krio .Smiało mogę polecić jako dobrego i doswiadczonego lekarza ,który ma ciągle nowe wyzwania/ nowa komora tlenowa .

mrukliwy ,czasem wręcz hamski ale przynajmniej robi coś dla ludzi

mrukliwy ,czasem wręcz hamski ale przynajmniej robi coś dla ludzi

Primo. Reumatolog a nie ortopeda. Secundo. No to ja nie będę dzisiaj jednostką kreatywną i po prostu odniosę się w swojej wypowiedzi do komentarzy moich poprzedników/poprzedniczek. Pierwsze słowo które padło, to to, że jest nieuprzejmy. Tu się raczej zgodzę, bywa humorzasty, mrukliwy i potrafi kogoś zjechać, jeżeli ktoś sobie na zasłuży. Dalej Pani z pierwszego komentarza pisze, że oberwało jej się za podsuwanie mu pod nos wyników badań. Nie jestem tym zaskoczony. Jeżeli nie widział podstaw do wykonywania takich badań, to nie dziwię też mu się, że nie miał ochoty ...

Primo. Reumatolog a nie ortopeda.

Dalej Pani z pierwszego komentarza pisze, że oberwało jej się za podsuwanie mu pod nos wyników badań. Nie jestem tym zaskoczony. Jeżeli nie widział podstaw do wykonywania takich badań, to nie dziwię też mu się, że nie miał ochoty patrzeć na te wyniki, skoro uważał to za bezsensowne. Poza tym skąd nie wiedząc co może nam dolegać mamy wiedzieć, jakie badania diagnostyczne należy wykonać, żeby umożliwić ewentualną diagnozę? Kiedyś, po utracie przeze mnie przytomności, jak się do niego zgłosiłem (jest moim lekarzem rodzinnym) nie tylko nie musiałem mu nic tłumaczyć ale od razu dostałem skierowanie na pełny zakres badań do wykonania na cito, ale też jeszcze w tym samym tygodniu miałem się zgłosić z wynikami. Osobiście jestem w trakcie zdobywania wykształcenia medycznego, niemniej jednak nie zaryzykowałbym podjęcia decyzji o zrobieniu sobie danych badań na własną rękę, po czym nie machałbym takimi badaniami przed nosem żadnemu lekarzowi, bo faktycznie mogą być te wyniki dla niego warte mniej niż zeszłoroczny śnieg. Od tego są lekarze, żeby najpierw na badania kierować.

Spóźniać, owszem, zdarza mu się, ale to raczej nie z lenistwa, po prostu jest jednym z tych ludzi, którzy mają raczej napięty plan dnia i sporo spraw do załatwienia.

Co do rehabilitacji, które są tak strasznym faktem dla powyższej pani, to dzięki tym rehabilitacjom, w jego nzozie, za które nie płaciłem, uniknąłem operacji po naderwaniu ścięgna Achillesa i obeszło się na zabiegach oraz skarpecie uciskowej na ścięgno.

Kolejna osoba pisze, że dzięki niemu stalowowolanie mają dobre warunki w leczeniu i rehabilitacji właśnie. To prawda, praktycznie sam od zera wzniósł dosyć potężny już kompleks, z siłownią, basenem, wieloma poradniami, całym zapleczem rehabilitacyjnym itd. Jak dotąd żadnemu lekarzowi nie udało się tyle zrobić dla stalowowolan.

Tercio. Podsumowując. Mam z nim z różną częstotliwością kontakt od dziecka. Bywa trudny w kontakcie, ale jak przychodzi co do czego, to jest faktycznie niezwykle kompetentnym specjalistą, który zawsze pomoże. Tylko pacjent musi pamiętać o jednym, to on jest lekarzem a nie pacjent. Trzeba mu zaufać, a na pewno nie zrobi krzywdy, mało tego, na pewno pomoże.

Doktor Zbigniew Gola to nie tylko bardzo dobry specjalista reumatolog ale to bardzo dobry organizator, pełen poświęcenia w swojej pracy. To właśnie dzięki jego inicjatywie i ciężkiej pracy pacjenci miasta Stalowa Wola mają bardzo dobre warunki do leczenia i rehabilitacji.Mają swobody, w ramach NFZ dostęp do diagnozy i rehabilitacji. W diagnozie i leczeniu mogą korzystać z nowoczesnego sprzętu - rezonansu magnetycznego komory hiperbarycznej.Doktor Gola organizuje na szeroką skalę rehabilitację dla dzieci. W sytuacjach ciężkiej choroby jego pomoc jest nieoceniona. D.K.

nieuprzejmy, niekomunikatywny, kiedyś zapytałam, czy mógłby spojrzeć na wynik moich badań, które zrobiłam, bo czułam się od dłuższego czasu słabo - zapytał mnie nieoczekiwanie,jakie jest moje wykształcenie i skomentował, że skoro nie skończyłam medycyny, to nie mogę bez konsultacji z lekarzem wyrokować o tym, czy coś mi dolega czy nie, to było naprawdę upokarzające; potrafi spóźnić się godzinę do gabinetu, nieważne, z jakim schorzeniem przyjdziesz, da ci skierowanie na "rehabilitację" w ośrodku, w którym leczy prywatnie