lekarz Ziemowit Jaraczewski

Chirurg ogólny, Ortopeda

1,5
1,5
1,4

NIE POLECAM. WYJĄTKOWO NIEGRZECZNY I AROGANCKI. BRAK PROFESJONALIZMU, NIE MÓWIĄC JUŻ O ZWYKŁEJ EMPATII DO CHOREGO CZŁOWIEKA. NIE SKORZYSTAM JUŻ NIGDY Z USŁUG TEGO PANA. UWAZAM ŻE NIE POWINIEN PRACOWAĆ JAKO LEKARZ .

Najgorszy cham u jakiego byłam, szkoda czasu na wizytę. Chociaż przyszłam że złamaną ręką i uszkodzoną rzepką kolana, stwierdził że nic mi nie dolega i rehabilitacja jest mi nie potrzebna. Lepiej niech idzie gnuj wywalić bo na lekarza się nie nadaję.

Nie polecam tego lekarza. Byłam u niego na wizycie na początku roku, ponieważ miałam problemy z kręgosłupem, a lekarz nawet mnie nie zbadał i stwierdził, że " Jak Panią boli to niech się Pani smaruje maścią jak stara babcia".

Nie polecam tego lekarza.

Nie polecam tego lekarza ponieważ nie jest dla niego ważne co mówi pacjent przerywając mu nerwowo ,nie interesuje go dokumentacja fotograficzna i dokumentacja przebiegu leczenia jak również opisy rezonansu ,bo nie można tego zrobić w ciągu 5 minut. Wydaje mi się ,że ten lekarz gdzieś się spieszy, ponieważ przyjmuje w paru przychodniach i te zdenerwowanie i brak czasu podyktowane jest przemęczeniem.Opinię wydaje na podstawie swojej obserwacji ,a nie historią choroby lekarza prowadzącego.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Zero kompetencji brak kultury osobistej, chamskie zachowanie i odzywki. 1 to zdecydowanie za wysoka ocena. Ta osoba nie powinna pracowac jako lekar. Zwyczajny cham bez wiedzy medycznej

Ten człowiek nie powinien być lekarzem. Katastrofalna diagnoza, ćwiczenia które mi nakazał ten pan doprowadziłyby mnie do kalectwa. Na szczęście równolegle skorzystałem z usług innego lekarza, który dokładnie mnie przebadał i po usłyszeniu zaleceń "Doktora" Jaraczewskiego złapał się za głowę. Podsumowując - wystrzegajcie się tego człowieka, zaufałbym bardziej salowej niż jemu.

Nie polecam. Po skierowaniu na niewłaściwe zabiegi rehabilitacyjne przestałam chodzić. Zmarnowany czas czekania na wizytę i okropny ból po zaleconych zabiegach.

Zmarnowany czas czekania na wizytę i okropny ból po zaleconych zabiegach.

Cham w najlepszym wydaniu na NFZ. Arogancki, podważa opinie innych specjalistów, cudowny uzdrowiciel, który na poczekaniu sypie dobro-głupimi radami jak z rękawa. Nie posiada w sobie empatii ani sympatii i zrozumienia dla pacjenta. Doradzam szerokim łukiem omijać tego wszechmocnego PANA lekarza od siedmiu boleści.

Po troszku z każdym z Państwa sie zgadzam. Sam byłem w przychodni Olk med . To nie jest wina lekarza ,że w godzinach 14.15-19.00 ma przyjąć ok. 30 pacjentów. Sam byłem o 13.30 i już byłem 8. Do gabinetu wchodziłem około 16-tej. Po mnie było z 15 osób, nie wiem ile jeszcze doszło. Dodam, że lekarz dotarł punktualnie co na NFZ rzadko sie zdarza. A teraz o wizycie. Podejście bardzo fachowe. Co prawda krótko, ale na temat. Moim zdaniem nie był niemiły, był rzeczowy. Ten lekarz pewnie nie ma czasu na głaskanie po główce. Chce pomóc jak największej liczbie pacjentów. Nie tłumaczę lekarzy, bo często nas ignorują. Proszę jednak to przemyśleć, a nie szargać komus opinię. Dodam jeszcze, że zdjęcie wykonane w Citomedzie otrzymałem z opisem -stawy kolanowe oraz udowo-rzepkowe prawidłowe - Pan Ziemowit tylko spojrzał i stwierdził, że zdjecie jest źle opisane. Pozdrawiam.

Nigdy nie spotkałam się z taką niekompetencją ,arogancją i chamstwem ze strony lekarza.Po przepisaniu niewłaściwych zabiegów rehabilitacyjnych stan mojego zdrowia znacznie się pogorszył .Lepiej poczekać w dłuźszej kolejce do lekarza ,ktory potrafi leczyć i pomóc pacjętowi ,niź pozwolić zmarnować sobie zdrowie.