lekarz Ziemowit Jaraczewski

Chirurg ogólny, Ortopeda

1,5
1,5
1,4

lekarz mało mi wytłumaczył na temat mojego przypadku podejscie typu do pół roku moga byc rózne dolegliwosci bólowe

Tylko nie ten pan-arogant,szkoda słów i nikomu go nie polecę.

Tylko nie ten pan-arogant,szkoda słów i nikomu go nie polecę.

Szkoda slów!niekompetncja w najlepszym wydaniu.

Szkoda slów!niekompetncja w najlepszym wydaniu.

totalny olewus i bezczelny cham. Potrafi tylko zaszkodzić. STANOWCZO ODRADZAM!!!!

Nie powinien byc lekarzem i powinna zając sie nim prokuratura, oszust i cham. nie zajął sie mną, powiedział, że sobie coś wymyslam i że cuda dzieją mi sie z kolanem. Przez niepoodjecie leczenia stan po 2 miesiącach uległ znacznemu pogorszeniu i prawie nie moge chodzić. Przy drugiej wizycie lekarz stwierdził, że nic nie widzi w kolanie mimo, że byl płyn w kolanie. Nigdy nie polecam. Lekarz do dupy

byłam u dr.Jaraczewskiego dziś , na oddziale w szpitalu. Z wizyty jestem bardzo zadowolona , dostałam wystarczające informacje na temat mojego schorzenia. Lekarz wywarł na mnie pozytywne wrażenie i wzbudził zaufanie. K.D

K.D

Bezczelny, chamski, arogancki nie pomoże nikomu tylko jeszcze zaszkodzi, robi z pacjenta głupka traktuje jak intruza. Przekonałem się jak miałem rękę w gipsie w ogóle mi nie pomógł, olał mnie, zakończył leczenie a ręka jest niesprawna są komplikację dopiero inny lekarz jakoś zajął się moją ręką jednak nie będzie ona już całkowicie sprawna bo to wynik zaniedbania tego pana.

Lekarz powiedział że nic mi nie jest i że sobie coś wymyślam bo na zdjeciu nic nie widać i,że śmieszna jestem, bo prosze o L4 i że może dać mi tylko 4 dni i powinnam sie cieszyć bo to i tak za dużo. Jest niekompetentny i bardzo niemiły wręcz arogancki.Za dwa dni poszłam na wizytę do innego lekarza ponieważ ból kolana nie ustępował po zrobieniu usg okazało sie że mam uraz kaletek rzepkowych. Lekarz powiedział że tego rodzaju urazów nie widać na zdjęciu i trzeba robić szczególowe badania.Dostałam skierowanie na rehabilitację i zwolnienie lekarskjie na okres 3 tygodni.

Byle zaliczyć "sztukę"a kasa z NFZ leci

Byle zaliczyć "sztukę"a kasa z NFZ leci

lekarz powiedział mi że mam jeść ketonal zacisnąć zęby i iść do pracy...a po drugie spytał po co 3 dzieci urodziłam mając bardzo duże skrzywienie piersiowo lędzwiowe....nie polecam nikomu tego lekarza