lekarz Ziemowit Jaraczewski

Chirurg ogólny, Ortopeda

1,5
1,5
1,4

super lekarz nie będę oceniała jego charakteru, ani czy był miły, smuty, bez zęba czy rudy.... bo czy to ma znaczenie.....Pan Doktor to lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. pomógł mojemu ojcu któremu groziła operacja- seria ćwiczeń i zabiegów przyniosła dobry efekt gdy szedł do pana doktora miał w ręku skierowanie na operację od innego . a jeżeli ktoś jest za stary na operacje to czemu tego nie powiedzieć moja babka ma kłopot ze stawem biodrowym mając 80-parę lat ma świadomość że nie wszystko goi się jak na psie i ...

super lekarz
a jeżeli ktoś jest za stary na operacje to czemu tego nie powiedzieć moja babka ma kłopot ze stawem biodrowym mając 80-parę lat ma świadomość że nie wszystko goi się jak na psie i można takiej osobie zrobić większą pewnie krzywdę niż jej pomoc.
szczerze polecam

Bardzo agresywny, bezczelny, arogancki, niekompetentny,który w trakcie leczenia mojej babci powiedział"jest za stara na zabieg, zresztą na coś trzeba umrzeć" nigdy nie spotkałam drugiego tak bezczelnego lekarza.