Agnieszka Witkowska

Laryngolog dziecięcy

Doktor Witkowska przyjęła mnie w ekspresowym terminie, a podjechałam z 4-letnim dzieckiem, u którego rozwinęła się angina. Szybko otrzymaliśmy pomoc i antybiotyk. Na kontroli kilka dni później osobiście podziękowałam doktor za szybką reakcję, przyjęcie nas i dobranie odpowiedniego leku. Dziękuję.

Polecam dr Witkowską. Krótkie terminy, podczas wizyty poświęcanie pacjentowi tyle czasu ile faktycznie tego wymaga, skutecznie prowadzone leczenie. Do gabinetu przychodzi również wielu małych pacjentów, bo dr ma doskonałe podejście do dzieci.

Lekarz z powołania. Niestety, takich lekarzy jak doktor Witkowska ze świecą trzeba szukać. Albo Cię olewają, albo zbywają, a już na pewno mają w poważaniu twoje samopoczucie i fakt, czy wyzdrowiejesz czy nie. Doktor Witkowska reprezentuje całkiem inne podejście. Człowiek widzi i czuje, że faktycznie doktor chce ci pomóc.

Doświadczony lekarz pełen empatii do drugiego człowieka. W moim przypadku sprawnie pokierowała leczeniem. Już kilka dni po wizycie znalazłam się na oddziale laryngologicznym i byłam przygotowywana do zabiegu. Opieka pozabiegowa bez zastrzeżeń.

Dobry człowiek i wybitnie dobry specjalista-laryngolog. Wizyta nie najtańsza, ale warta wydanych pieniędzy. Moje leczenie w końcu zostało skierowane na właściwe tory, głębsza diagnostyka również została wdrożona. Właśnie dzięki temu i dzięki zaangażowaniu na dzień dzisiejszy jestem zdrowa i nie wymagam dalszego leczenia.

Doktor Witkowska trafnie rozpoznała zakażenie gronkowcem w nosku córki i podjęła skuteczne leczenie. Szybko uporaliśmy się z chorobą.

Świetna Pani doktor, wybitna specjalistka. Zdiagnozowała i szybko pokierowała mnie do szpitala, gdzie już następnego dnia miałam zabieg w związku z przewlekłym perlakowym zapaleniem ucha środkowego. Po prostu trafiłam na super lekarza-diagnostę i zdążyłam się wyleczyć przed nastaniem poważnych skutków choroby.

Bardzo miły człowiek oraz dobry lekarz. Doktor postawiła właściwą diagnozę, a wybrane przez nią leki pomogły niemalże natychmiastowo. Z czystym sumieniem polecam każdemu bez względu na wiek.

W mojej ocenie to bardzo dobry lekarz. Owszem, leczę się u dr. Witkowskiej prywatnie, ale widzę tego pozytywne skutki. Przede wszystkim trafna diagnoza i umiejętne pokierowanie terapią w taki sposób, że po raz pierwszy od wielu miesięcy mam zdrowe i nie zapchane zatoki, nie boli mnie głowa. Innym laryngologom nie udało się, a pakowali we mnie antybiotyki na oślep :/

Świetny laryngolog, który naprawdę interesuje się pacjentem, a nie tylko jego portfelem i zawsze służy pomocą. Polecam dla dorosłych i dla dzieci, do których pani doktor ma naprawdę wspaniałe podejście.