Agnieszka Witkowska

Laryngolog dziecięcy

Pani doktor jest wspaniała! 3 lata miałam problem z chorobami dziecka. Pani doktor raz a dobrze wyleczyła mojego syna. Od kiedy jest pod Jej kontrolą nic sie nie dzieje. Dziekuje!!!!! i polecam!

ja wiem że lekarz jest po to żeby dobrze leczyć a nie być na każde pierdnięcie rodzica.jak przychodzą rodzice,którzy nie mają pojęcia o własnym dziecku i leczą niektórzy na własną rękę oraz nie stosują się do porad to nigdy lekarz nie będzie taktował takich osób poważnie! może warto by było też nie być sztywniakiem tylko trochę podejść humorystycznie do życia.znam masę osób którzy przychodzą do Pani doktor i nigdy się na niej nie zawiedli,ja również,wręcz są zachwyceni.Serdecznie polecam tego lekarza bo ma ogromne doświadczenie!!!!

Może i dobry fachowiec, ale bardzo nie kontaktowa i nieprzyjemna. Będąc z dzieckiem na konsultacji okazało się, że dziecko było konsultowane dwa lata wcześniej przez panią doktor. Dziecko było wtedy na konsultacji z moją śp. żoną. Na pytanie czy istnieje potrzeba podcięcia wędzidełka stwierdziła, że skoro sobie życzę to to zrobi bo w przeciwnym razie za trzy lata znowu będę ją nachodził z tym problemem. Nie skorzystam już z porad pani laryngolog

Zdecydowanie polecam. Super kontakt, doradczość. Bylam u niej ze swoim synkiem najpierw w prywatnym gabinecie a później trafilismy na oddział na którym pracuje i wykazała się pełnym profesjonalizmem. Szczerze polecam!

Niezwykle zyczliwa i kompetentna lekarka, z sercem i otwartoscia podchodzi zarówno do małych pacjentow jak i ich rodzicow. Bardzo godna polecenia!

Bardzo dobry i rzetelny lekarz.Podejście do małych pacjentów jak i do rodziców(poniekąd bardziej przeżywających wszystko niż same maluchy)bardzo luźne z dużą dozą poczucia humoru.Jestem bardzo zadowolona pod każdym względem :z wizyt u pani doktor oraz z operacji która przeprowadziła na moim synku.Szczerze polecam.

Po zabiegu w spzitalu- zero kontaktu z pania doktor. Nie zainteresowana wytłumaczenie procedury itp. Pacjetn i rodzic sa dla niej upierdliwi. O 14 w oddziale Laryngologii trudno bylo szukac lekarz, ktory ponoc byl lekarzem prowadzacym i podpisal się na wypisie. Poprosilam zatem ordynatora, zeby wszystko mi wyjasnij- co też uzczynil. Pracuję ze sluzba zdrowia i takie zachowanie jest niedopuszczalne. Zastanawiam się nad napisaniem skargi do NFZu na ta doktor.

Może i Pani doktor jest dobrym specjalistą, ale człowiekiem marnym. Opryskliwa i wulgarna, niemiła. W stosunku do małych pacjentów zachowuje się jak potwór, rodzicami pomiata.

brak komentarza bo dobrych lekarzy się nie ocenia

brak komentarza bo dobrych lekarzy się nie ocenia

Do p. doktór trafiłam przez przypadek jak synek miał 2 lata i jeszcze nie mówił, logopeda stwierdził, aby mu podciąć wędzidełko, pani doktór odradziła i przekonała nas dlaczego.Po półtora roku mały zaczął chorować na zapalenia ucho, lekarz w przychodni dawał antybiotyki i przypomniałam sobie o p. doktór, poszłam z małym na wizytę i okazało się, ze trzeba wyciąć 3-ci migdał. Zdecydowaliśmy się na zabieg, który przeprowadzała dr Witkowska prywatnie. Wszystko odbyło się bez komplikacji. Fachowa i tłumaczy wszystko rodzicom. Operowała mojego 3,5-latka.